Informujemy, że w związku z korektą czasu przejazdu w dni robocze, od dnia  29.04.2017r., zmianie ulegną godziny kursowania linii nr 30.


Informujemy, że 1 i 3 maja (poniedziałek i środa) autobusy komunikacji miejskiej będą kursować jak w niedziele, natomiast 2 maja (wtorek) jak w dni robocze.

Informujemy, że w związku z otrzymanymi wnioskami pasażerów od dnia 22.04.2017r. planowane jest wprowadzenie zmiany w godzinach kursowania autobusów na linii nr 109.

Informujemy, że nowo utworzona linia nocna N2 cieszy się zainteresowaniem pasażerów.

Informujemy, że w związku z rozpoczynającym się sezonem imprez w Parku Etnograficznym w Tokarni od dnia 30.04.2017r., oraz w każdą kolejną NIEDZIELĘ do odwołania, uruchamia się kursowanie linii T.

Informujemy, że w związku ze zmianą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. Popiełuszki, ul. Tarnowskiej i ul. Wapiennikowej mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej przejeżdżających przez ww. skrzyżowanie. Z obserwacji podobnych zmian organizacyjnych wynika, że największe odchylenia od rozkładów jazdy występują w pierwszych kilku dniach nowej organizacji, stopniowo ulegając poprawie w dniach kolejnych.

Informujemy, że w nocy z dnia 06-07.04.2017 r. (czwartek / piątek) nastąpi rozpoczęcie budowy ulicy rtm. W. Pileckiego i zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Popiełuszki / ul. Tarnowskiej / ul. Wapiennikowej.

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

Kielecka karta miejska

Dworzec autobusowy

dworzec

Rozkłady mobilne

Miejski telefon zaufania

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 273 gości oraz 0 użytkowników.