Informujemy, że od dnia 30.05.2015r. nastąpi zmiana w godzinach kursowania linii nr 53 w DNI ROBOCZE oraz uruchomione zostaną dodatkowe wieczorne kursy w SOBOTY i NIEDZIELE.

 

Informujemy, że od dnia 26.05.2015r. w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych zmianą ulegną lokalizacje następujących przystanków:

  • Przystanek Seminaryjska / Jana Pawła II (przy NFZ) na czas wykonywanych prac nie będzie obowiązywał. Najbliższy przystanek (Seminaryjska / Żeromskiego) zlokalizowany jest na wysokości Sądu Okręgowego.

Informujemy, że: 
DNIA  04.06.2015r. (CZWARTEK BOŻE CIAŁO)  autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELE.
DNIA 05.06.2015r. (PIĄTEK)  autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jak w SOBOTY.

Informujemy, że od dnia 18.05.2015r. w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych zmianą ulegną lokalizacje następujących przystanków:
•    Przystanek Łódzka (przy skrzyżowaniu ul. Łódzkiej z ul. Skrzetlewską) zostanie tymczasowo przeniesiony w kierunku ul. Zagnańskiej.

Informujemy, że od dnia 12.05.2015r.od godziny 14:00 do odwołania, nie  będzie obowiązywał przystanek  „ Bukówka” ( w kierunku centrum miasta ),

Informujemy, że w związku z wydłużeniem linii nr 13 do nowo wybudowanej pętli przy ul. Świętokrzyskiej (w sąsiedztwie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego) od dnia 09.05.2015r. zmianie ulegnie rozkład jazdy w/w linii.

Informujemy, że od dnia 06.05.2015r. w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych zmianą ulegną lokalizacje następujących przystanków:

  • Przystanki Warszawska/Bpa M. Jaworskiego oraz Warszawska os. Szydłówek zostaną tymczasowo przeniesione w kierunku centrum miasta.

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

Kielecka karta miejska

Dworzec autobusowy

dworzec

Rozkłady mobilne

Miejski telefon zaufania

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.