Już od 14 sierpnia pasażerowie ZTM Kielce, mogą korzystać z nowej formy zakupu biletów komunikacji miejskiej. W tym dniu w mieście uruchomiony został System moBILET.

moBILET stanowi wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego zakupu biletów komunikacji miejskiej jednorazowych. Daje to pasażerom możliwość zakupu biletu zawsze i wszędzie (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu) bez konieczności szukania kiosku czy posiadania gotówki na jego zakup.

Informujemy, że 14.08.2017 r. (PONIEDZIAŁEK) autobusy będą kursowały wg. rozkładów jazdy obowiązujących jak w DNI ROBOCZE.
Ponadto przypominamy, że dnia 15.08.2017 r. (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - WTOREK) autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg. rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELE.

Informujemy, że wprowadzono usługę polegającą na przesyłaniu do pasażerów komunikatów o kończącym się terminie ważności biletów okresowych.

Informujemy, że w dniu 11.08.2017r. (piątek) w godzinach popołudniowych planowane jest wprowadzenie nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Wapiennikowej, ul. Tarnowska i al. Popiełuszki, związanej z przeniesieniem ruchu na wschodnia cześć skrzyżowania. W związku z powyższym (na czas prowadzonych prac drogowych) wyłączony z użytkowania zostanie przystanek „al. Popiełuszki/Wapiennikowa” w kierunku „Castoramy”.

Informujemy, że została podpisana umowa z firmą City-nav sp. z o.o. będącą właścicielem serwisu „Jak Dojadę”. Kilkumiesięczne prace przygotowawcze polegające na dostosowaniu wymagań technicznych do potrzeb serwisu, zaowocowały zawarciem umowy. Jakdojade.pl - to nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Usługa umożliwia dostęp do informacji pasażerskiej prezentowanej w użyteczny i przyjazny sposób. Uruchomienie usługi planowane jest na przełomie sierpnia i września.

Informujemy, że od 20.07.2017r. wprowadzona zostaje możliwość zakupu biletu jednorazowego komunikacji miejskiej poprzez telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji mPay. Jest to wygodne rozwiązanie dla użytkowników naszych usług. Pozwala na zakup biletu w każdym miejscu i o każdej porze bez konieczności posiadania gotówki. Warunkiem zakupu biletu jest posiadanie i wykorzystanie w telefonie Internetu.

Informujemy, że zostało zakończone postępowanie przetargowe na zakup 25 sztuk autobusów o napędzie spełniającym co najmniej normę euro 6. W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa z Solaris Bus & CoachS.A. ul. Obornicka 46, Bolechowo-Osiedle, 62-005 Owińska.

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

myBus online