Informujemy, że w związku z planowanymi pracami drogowymi w rejonie skrzyżowania ul. Warszawskiej z ul. Pocieszka i Al. Tysiąclecia, od dnia 26.04.2014r. do odwołania autobusy komunikacji miejskiej na linii nr 50 i nr 51 będą kursowały na zmienionej trasie, tj. ul. Warszawską z pominięciem ul. Toporowskiego i ul. Pocieszka. Na czas prowadzonych prac wyłączony z ruchu zostanie przystanek Warszawska/Politechnika (po stronie pawilonów) oraz planowane jest przesunięcie przystanku zlokalizowanego obok Kościoła Kapucynów w kierunku Al. IX Wieków Kielc (w okolicę skrzyżowania z ul. Polną).
 
Informujemy, że od dnia 12.04.2014r. zmianie ulegną:
  • godziny kursowania autobusów na linii nr 114
  • godziny kursowania oraz trasa linii nr 102 (część kursów w dni robocze oraz wszystkie kursy w soboty i niedziele będzie wykonywane przez przystanek Szajnowicza-Iwanowa/Puscha).
 
Informujemy, że w związku z planowanym zamknięciem, od dnia 29.03.2014r. do odwołania, skrzyżowania ulicy Krakowskiej z ulicą Ściegiennego oraz Aleją Legionów, planowana jest zmiana tras linii autobusowych nr 2, 4, 6, 19, 27, 29, 30, 34, 44.
  • Autobusy linii nr 6, 19, 27, 29, od ul. Krakowskiej do Ściegiennego, kursowały będą przez ul. Gagarina i Barabasza.
  • Autobusy linii nr 4 w kierunku al. Na Stadion kursować będą od ul. Ściegiennego przez ul. Barabasza, ul. Gagarina do ul. Krakowskiej.
  • Pozostałe linie autobusowe kursowały będą przez ul. Ściegiennego z pominięciem odcinka Alei Legionów na wysokości stadionu piłkarskiego.
Zmianie ulegnie także lokalizacja przystanków autobusowych przy ul. Ściegiennego WDK, które zostaną przesunięte w kierunku stadionu piłkarskiego.
 
Gdy na kasowniku wyświetli się komunikat "Sprawdź operację" należy wcisnąć przycisk "S" i przyłożyć kartę do kasownika. Otrzymamy wówczas informację o skasowanych biletach (N-normalny, U-ulgowy) bądź o niezarejestrowanym przejeździe. Jeżeli przejazd będzie niezarejestrowany to należy powtórzyć czynność rejestracji przejazdu.
 
  • Karta Miejska
  • Karta Miejska
  • Karta Miejska
  • Karta Miejska
Rozkłady mobilne
mybus 180 120
24 Kwietnia 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Aleksy,
Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis,
Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało 252 dni.
Echo dnia UM Kielce Rozwój systemu komunikacji publicznej w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym ITV Kielce BIP