| Linia 18 przystanek: GÓRKI SZCZUKOWSKIE kierunek: PROMNIK | DNI ROBOCZE | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Min. | 18m
| 13 18b 51
| 38b
| 03 53m
| x | 40m
| x | 23m
| x | 59b
| x | 19 32b
| 12
| 10b
| 12
| x | 02m
| 46m
| x | 20m
| SOBOTY | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Min. | x | x | 48m
| x | x | 32m
| x | x | x | 47m
| x | x | x | 46m
| x | x | 26m
| x | x | x | NIEDZIELE I ŚWIĘTA | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Min. | x | 03m
| 38m
| x | x | 21m
| x | 08m
| x | x | x | x | x | x | x | x | 34m
| x | x | x | m - kurs do przystanku: Micigózd / Leśna b - kurs do przystanku: Brynica szkoła Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon. piąt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 Punkt informacyjny ul. Żytnia (041) 361 49 38
Rozkład jazdy ważny od: 21.10.2023. |
|