Cofnij |
ROZKŁAD JAZDY | |
|
kierunek: Os. Ślichowice, Piekoszowska, Targi Kielce, Kruszelnickiego, Micigózd / Leśna, Promnik, Brynica / szkoła
kierunek: Os. Świętokrzyskie, Kampus UJK, Os. Ślichowice, Bukówka, Dworzec / Autobusowy, Piekoszowska, Cedzyna / zalew, Targi Kielce, Szpital / Wojewódzki, Żytnia I, Klecka, Żniwna, Cedzyna / cmentarz, Piekoszowska / Mieszka I, Żytnia, Popiełuszki / Wrzosowa, Jagiellońska MPK, Kolberga
|
|