Cofnij
ROZKŁAD JAZDY
kierunek: Piekoszowska, Klecka, Micigózd / Leśna, Bukówka, Promnik, Brynica / szkoła
kierunek: Dworzec / Autobusowy, Targi Kielce, Piekoszowska / Mieszka I