Drukuj

Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza do wzięcia udziału w Konsultacjach Społecznych organizowanych w związku z prośbami pasażerów dotyczącymi wprowadzenia zmian dla autobusów linii 25 oraz 114. Mają one polegać na uporządkowaniu wariantów tras linii 25 i częściowej zmianie trasy dla linii 114.

Dla linii komunikacyjnej 25 proponuje się uporządkowanie przebiegu trasy poprzez wyeliminowanie przejazdów wariantowych przez aleję Jerzego Szajnowicza-Iwanowa (na odcinku od Grunwaldzkiej do Malików) i skierowanie wszystkich kursów w obie strony przez ulicę Piekoszowską.

 linia 25 - nowa trasa1.jpg

Rozwiązanie dla linii 25 (zobacz proponowany rozkład)

Dla linii komunikacyjnej 114 proponuje się skierowanie wszystkich kursów w obie strony przez aleję Jerzego Szajnowicza-Iwanowa (na odcinku od ulicy Malików do ulicy Grunwaldzkiej) oraz przejazd wszystkimi kursami przez ulicę Puscha.

 

linia 114 - nowa trasa.jpg

 

Rozwiązanie dla linii 114 (zobacz proponowany rozkład)

Konsultacje potrwają od 20 lutego do 5 marca 2020 roku. Projekt zmian oraz formularz do zgłaszania uwag jest dostępny na stronie Idea Kielce pod adresem: https://idea.kielce.eu/konsultacje/przebieglini_25_114.html