Informujemy, że w związku z pracami drogowymi na ul. Źródłowej i ul. Tarnowskiej oraz zamknięciem skrzyżowania z ul. Zagórską od dnia 12.07.2014r.  do odwołania autobusy komunikacji miejskiej na liniach nr 8, 21, 28, 37, 104  będą kursowały na częściowo zmienionych trasach:

  • autobusy na liniach nr 8, 28, 37 w kierunku ul. Żytniej będą skierowane od ul. Zagórskiej – ul. Szczecińską – ul. Bohaterów Warszawy - ul. Seminaryjską do ul. Ogrodowej, dalsza część trasy bez zmian.
  • autobusy na linii nr 21 w dwóch kierunkach będą skierowane od ul. Zagórskiej – ul. Szczecińską - ul. Sandomierską do al. IX Wieków Kielc, dalsza część trasy bez zmian.
  • autobusy na linii nr 104 w kierunku Os. Sieje będą skierowane ul. Szczecińską - ul. Sandomierską do al. Solidarności, dalsza część trasy  bez zmian.

Przystanki przy ulicy Zagórskiej i Żeromskiego dla w/w linii  w czasie prowadzonych prac drogowych nie będą obowiązywały.

Przystanek przy ul. Tarnowskiej na wysokości Miejskiego Placu Targowego w kierunku os. Świętokrzyskiego na czas trwania remontu zostaje wyłaczony dla wszystkich linii.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.