Informujemy, że w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Sandomierskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Poleską i ul. Szczecińską do wysokości siedziby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni  od dnia 20.04.2015r. do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w trasach oraz godzinach kursowania autobusów komunikacji miejskiej: 

 

  • Autobusy linii C, F, Z, 10, 14, 41, 43, 47 i 106 - będą kursowały na zmienionej trasie od ul. Sandomierskiej przez ul. Poleską - ul. Domaszowską - Domaszowice - Domaszowice Rządowe do ul. Sandomierskiej, dalej wg swoich tras. Powrót w odwrotnej kolejności.
  • Autobusy linii nr 38 - pojadą na zmienionej trasie od ul. Sandomierskiej przez ul. Poleską - ul. Domaszowską do Domaszowic, dalej w kierunku Woli Kopcowej wg swojej trasy. Powrót w odwrotnej kolejności.
  • Autobusy linii nr 109 - pojadą na zmienionej trasie od ul. Sandomierskiej przez ul. Poleską - ul. Domaszowską - Domaszowice - Domaszowice Rządowe do ul. Wikaryjskiej, dalej wg swojej trasy. Powrót w odwrotnej kolejności.
  • Ponadto linia nr 53 została wzmocniona dodatkowym autobusem który będzie kursował od ul. Morcinka do al. IX W. Kielc UW w godzinach od 5:40 do 19:30 w dni robocze.

Z nowymi rozkładami jazdy możesz zapoznac się klikając poniżej  na odpowiednią linię 

  10, 14, 38, 41, 43, 47, 53, 106 i 109.

 

 

MAPKA - ul. Sandomierska

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.