W związku z wydarzeniem „Tropem wilczym. Bieg pamięci żołnierzy wyklętych" w sobotę 29 lutego 2020 r. w godz. 11:30 - 13:00 wystąpią następujące utrudnienia w komunikacji miejskiej:

Informujemy, że od 1 marca br. podniesione zostaną opłaty za korzystanie z komunikacji miejskiej w Kielcach. Razem z podwyżką wprowadzone zostaną inne zmiany m.in. podział terenu na którym funkcjonuje komunikacja na dwie strefy komunikacyjne tj. miejską oraz aglomeracyjną, bilet jednorazowy będzie miał również zastosowanie biletu 40-minutowego, bilet dobowy będzie ważny również jako weekendowy od piątkowego wieczoru do północy w niedzielę, a dla uczniów i studentów zostanie wprowadzony bilet semestralny.

Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza do wzięcia udziału w Konsultacjach Społecznych organizowanych w związku z prośbami pasażerów dotyczącymi wprowadzenia zmian dla autobusów linii 25 oraz 114. Mają one polegać na uporządkowaniu wariantów tras linii 25 i częściowej zmianie trasy dla linii 114.

Od soboty 15 lutego 2020 roku zmianie ulegną godziny kursowania autobusu linii 11. Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy.

Informujemy, że od soboty 15 lutego 2020 roku na ulicy Jesionowej w Kielcach dla autobusów linii 4, 7, 36, 110 oraz 114 jadących od ulicy Warszawskiej i Świętokrzyskiej będzie obowiązywał nowy przystanek o nazwie Jesionowa / Warszawska. Jest on zlokalizowany w zatoce w pobliżu skrzyżowania z ulicą Warszawską.

Od soboty 8 lutego br. wprowadzona zostanie korekta czasu przejazdu oraz zmiana godzin kursowania autobusu linii 107 w dni robocze, soboty i niedziele.

Informujemy, że od soboty 8 lutego br. w związku z zakończeniem zimowych ferii szkolnych przywrócone zostanie kursowanie autobusów linii 30, 34, 35 i 46 do pierwotnych rozkładów jazdy niezawierających ograniczeń w kursowaniu.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online