Informujemy, że w związku z wizytą prezydentów Polski i Węgier w ramach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej  nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej:

  • W dniu 22.03.2019r. z użytkowania zostanie wyłączony przystanek „Ściegiennego WDK”, autobusy zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym usytuowanym przy ul. Jana Pawła II  za skrzyżowaniem z ul. Ogrodową.
  • W dniu 23.03.2019r., zawiesza się kursowanie linii 0W i 0Z, autobusy linii nr 103 pojadą  w obu kierunkach przez ul. Paderewskiego.

Informujemy, że od dnia 23.03.2019 r. zmianie ulegną godziny kursowania w dni robocze autobusów linii nr 43.

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

zaprasza do udziału  w badaniu preferencji pasażerów

oraz jakości transportu publicznego

w Województwie Świętokrzyskim.

LINK DO ANKIETY

Informujemy, że od dnia 23 lutego autobusy linii N2 będą kursować tylko w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

Pierwszy kurs linii N2 z przystanku przy ul. Czarnowskiej z piątku na sobotę w kierunku Bukówki będzie wykonywany o godzinie 0:16.

Z soboty na niedzielę pierwszy kurs linii N2 będzie wykonany z przystanku przy ul. Czarnowskiej w kierunku osiedla Świętokrzyskiego o godzinie 23:35.

Informujemy ponadto, że zmianie ulegnie rozkład jazdy w dni robocze dla linii N1.

Przywrócenie kursowania linii N2 w dni robocze planowane jest w okresie letnim.

Informujemy, że od 11.02.2019 r. w związku z budową ronda na ul. Malików (na wysokości obiektów Panattoni) i zawężeniem jezdni do jednego pasa, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. W ciągu dnia oraz w godzinach popołudniowych ruch będzie sterowany ręcznie przez pracowników budowy, natomiast w godzinach wieczornych i nocnych za pomocą sygnalizacji świetlnej. W związku z powyższym mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu, które mogą powodować opóźnienia w kursowaniu autobusów.

Informujemy, że od dnia 2.02.2019r. wprowadzone zostaną następujące zmiany w komunikacji miejskiej:

  • Autobusy linii nr 53 jadąc w kierunku ulicy Częstochowskiej będą dodatkowo przejeżdżały al. Solidarności wykonując manewr zawracania na wysokości Galerii Echo. Nowe przystanki na trasie przejazdu to: „al.Solidarności /al.Tysiąclecia PP” oraz „al.Solidarności galeria ECHO”
  • Zmianie ulegną godziny kursowania linii nr 24 w dni robocze.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online