Informujemy, że w sobotę 23 stycznia 2021 roku zostanie wprowadzony kolejny etap zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach. Dotyczy on autobusów linii 8, 21, 28, 39 oraz 107.

Informujemy, że od poniedziałku 25 stycznia 2021 roku przywrócone zostanie kursowanie autobusów linii 108.

Chorowałeś na koronawirusa i wyzdrowiałeś? Twoje osocze zawiera przeciwciała, które mogą wspomagać leczenie chorych na COVID-19 z ciężkimi, zagrażającymi życiu objawami zakażenia. Oddaj je w najbliższym Centrum Krwiodawstwa i uratuj zdrowie oraz życie drugiemu człowiekowi!

Przypominamy, że osoba oddająca osocze lub krew otrzymuje zaświadczenie uprawniające do wyrobienia biletu elektronicznego i na jego podstawie do korzystania za darmo przez 30 dni (od dnia oddania osocza) z komunikacji miejskiej.

Więcej: https://bit.ly/2KydjsO

Wykaz ulg: https://bit.ly/2LQZDd8

Informujemy, że od soboty 16 stycznia 2021 roku zostanie wdrożony kolejny etap zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach. Projekt reorganizacji siatki połączeń konsultowany był w ub. roku. Bieżące zmiany dotyczą autobusów linii 4, 14 oraz 109.

 Informujemy, że zgodnie z konsultacjami społecznymi, które prowadziliśmy w połowie br. od piątku 1 stycznia 2021 roku zlikwidowana zostaje linia autobusowa numer 6. W związku z powyższym:

Zgodnie z konsultacjami społecznymi, które odbywały się w sierpniu br. informujemy, że w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach.

W pierwszej kolejności (od 1 stycznia 2021 roku) zostaną wprowadzone zmiany dla autobusów linii 1, 6 i 32. Zmiany dla pozostałych linii zostaną wprowadzone w kolejnych tygodniach.

Informację w sprawie nieodpłatnego przekazania zbędnych oraz zużytych składników majątku ruchomego można zobaczyć TUTAJ.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online