informujemy, że w dniu 10.12.2018 r. (poniedziałek) w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w godzinach 8:00 - 13:00 autobusy linii nr 28 nie będą kursowały przez ulicę Ślazy (Janów).

Informujemy, że od 01.12.2018 r. zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii nr 2.

Prezydent Miasta Kielce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu ,,Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej w Kielcach autobusów zeroemisyjnych oraz innych środków transportu”.

Informujemy, że w związku z budową hali wielkopowierzchniowej przy ulicy Malików, w pobliżu budynku Sądu Rejonowego mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu związane z wprowadzeniem ruchu wahadłowego, które mogą powodować opóźnienia w kursowaniu autobusów.

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac drogowych na ul. Piekoszowskiej (fragment drogi od ul. Malików do ul. Grunwaldzkiej) od dnia 26.11.2018 r. (poniedziałek) autobusy komunikacji miejskiej linii: 18, 24, 25, 114 powrócą do kursowania po swoich trasach sprzed objazdu tj. z przejazdem przez przystanki:

  • Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego
  • Piekoszowska II
  • Piekoszowska Malików

Informujemy, że została wprowadzona nowa możliwość planowania podróży ON-LINE pod adresem sip.ztm.kielce.pl, jak również planer połączeń w aplikacji mobilnej myBus online.

Nowością tego rozwiązania jest to, że zaplanowane trasy uwzględniają aktualne pozycje autobusów, a nie opierają się jedynie na godzinowych rozkładach jazdy.

Informujemy, że od dnia 21.11.2018 r. od godziny 11:30 przywraca się obowiązywanie przystanku Grunwaldzka szpital (do centrum) zlokalizowanego na wysokości szpitala. Przystanek tymczasowy, przy Straży Pożarnej nie będzie obowiązywał.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

myBus online