Informujemy, że w związku z odbywającym się w dniach 25-26.08.2018 r. (sobota – niedziela) Festiwalem Magiczne Zakończenie Wakacji uruchamia się linie specjalne S1 i S2 które zapewnią uczestnikom możliwość powrotu do domu po zakończeniu imprezy.

Autobusy będą oczekiwały w dniu 25.08.2018r. (sobota) oraz w dniu 26.08.2018r. (niedziela) na przystanku al. Legionów stadion (kierunek ul. Krakowska) skąd odjadą kilkanaście minut po zakończeniu imprezy wykonując po jednym kursie na wskazanych poniżej trasach przejazdu:

                                                                        S1 Os. Świętokrzyskie

al. Legionów stadion – Jana Pawła II – Seminaryjska – Tarnowska – Źródłowa – al. IX Wieków Kielc – Warszawska – Orląt Lwowskich – Sikorskiego – Nowaka-Jeziorańskiego – Jaworskiego

S1 m

                                                                        S2Os. Ślichowice

al. Legionów stadion – Jana Pawła II – Ogrodowa – Żytnia – Grunwaldzka – Szajnowicza-Iwanowa – Massalskiego – Os. Ślichowice.

S2 m

 

Przejazd będzie się odbywał za okazaniem biletu jednorazowego (papierowego), biletu zakupionego za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub biletu okresowego, NIE OBOWIĄZUJE PORTMONETKA ELEKTRONICZNA.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online