Tablice koralikowe w autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach mają nową funkcję. Od czwartku na tablicach wyświetla się orientacyjny czas przybycia autobusu do kolejnych przystanków.

Wprowadzenie takiego rozwiązania znacznie ułatwi pasażerom przemieszczanie się po Kielcach oraz spowoduje lepsze zaplanowanie następnych czynności, np. przesiadek.

Nowa funkcja polegająca na pokazywaniu czasów będzie pojawiała się sukcesywnie z powodu konieczności wgrania nowego oprogramowania. Docelowo możliwość śledzenia czasów dojazdu do przystanku będzie dostępna w większości autobusów poruszających się po Kielcach.

Tablice koralikowe zostały zakupione w ramach zadania pn. Zakup i montaż wewnętrznych tablic LCD „koralikowych” wizualizujących przebieg trasy danej linii, które stanowi jedno z dziewięciu zadań, realizowanych w ramach projektu: Rozwój komunikacji publicznej w Kielcach.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

zestawienie logotypów POPW   nowy herb

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online