Aplikacja zBiletem umożliwia bezpieczny i wygodny zakup biletów komunikacji miejskiej w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Od 01 października 2021 r. także w Kielcach. W aplikacji dostępne są kieleckie bilety jednorazowe i czasowe. Można płacić za nie Google Pay ™, Apple Pay ™, Blikiem oraz kartami Visa i Mastercard.  Darmowa aplikacja zBiletem dostępna jest na smartfony z Androidem oraz iPhone.

Jak zacząć korzystać z aplikacji zBiletem ?

  • Pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore;
  • Zaloguj się do aplikacji swoim numerem telefonu (nie trzeba podawać żadnych innych danych) i wybierz miasto w których chcesz kupować bilety;
  • W Ustawieniach aplikacji możesz zapisać kartę płatniczą na później lub przy pierwszym zakupie biletu wybierz preferowaną metodę płatności;

Kolejne bilety kupisz jeszcze szybciej, płacąc wybraną wcześniej metodą płatności. Możesz też ją zmienić w każdej chwili. Bilet dostępny jest w aplikacji bezpośrednio po zakupie.

Podczas kontroli, wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfonu. Aby okazać bilet do kontroli nie jest wymagane połączenie z internetem.

Pobierz aplikację z:

Google Play

App Store

Film Jak zacząć korzystać z aplikacji zBiletem 

Link do Regulaminu 

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online