Informujemy, że w związku z budową bus-pasów w ciągu ul. Grunwaldzkiej  i al. Szajnowicza-Iwanowa na odcinku  od ul. Podklasztornej do ul. Massalskiego od dnia 05.08.2014r. do odwołania zostanie wyłączona z obsługi  komunikacją miejską ul. Piekoszowska na odcinku od Skrzyżowania z ul. Działkową do skrzyżowania z ul. Malików. W czasie prowadzonych prac będą obowiązywały następujące zmiany w komunikacji miejskiej :

  • Autobusy na linii nr C, 8, 15, 18, 23, 24, 25, 27, 29, 45, 46, 47, 54, 101, 102, 105, 108, 109, 114 kursujące przez ul. Piekoszowską (przystanki -  Piekoszowska/ Naruszewicza i Piekoszowska /os.Pod Dalnią – „Lidl”) będą kursowały w dwóch kierunkach ul. Grunwaldzką (bez przejazdu przez w/w przystanki), przy ul. Grunwaldzkiej zostanie ustawiona para przystanków zastępczych (w kierunku centrum na wysokości Lidla, w kierunku os. Ślichowice – za skrzyżowaniem z ul. Podklasztorną).
  • Przystanek Grunwaldzka/os. Pod Dalnią w kierunku centrum zostanie tymczasowo przesunięty na al. Szajnowicza-Iwanowa (przed skrzyżowaniem z ul. Grunwaldzką).
  • Komunikacja miejska na ul. Piekoszowskiej (przystanki Piekoszowska/Mieszka I) pozostaje bez zmian, dodatkowo dla linii nr 18 i 25 jadących w kierunku Malikowa zostanie  usytuowany dodatkowy przystanek przy ul. Podklasztornej, nie będzie obowiązywał natomiast przystanek zastępczy przy ul. Grunwaldzkiej (ze względu na małą odległość pomiędzy tymi przystankami).
  • Trasa linii nr 18, 24, 114 będzie przebiegała w dwóch kierunkach od ul. Grunwaldzkiej przez Szajnowicza-Iwanowa – Malików do ul. Piekoszowskiej i dalej wg swoich tras, w związku z powyższym dla wyżej wymienionych linii przy ul. Malików zostanie zlokalizowana para przystanków zastępczych.
  • Autobusy na linii nr 25 ze względu na brak możliwości przejazdu wszystkimi kursami (w dwóch kierunkach) zostaną skierowane przez al. Szajnowicza-Iwanowa do Targów Kielce.

buspas-grunwaldzka

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Jak dojade

 white2.png

Tickets with SkyCash in Kielce

SkyCash

Communication Centre in Kielce

dworzec

ePUAP

epuap

myBus online