| Linia 47 przystanek: BĘCZKÓW NIWY II kierunek: DWORZEC / AUTOBUSOWY | DNI ROBOCZE | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Min. | 40
| 41
| 30
| 26
| x | x | 15
| x | x | x | 02
| x | 05e 50e
| x | 00e
| x | 24e
| 55e
| SOBOTY | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Min. | x | x | 03
| x | 40e
| x | x | 56
| x | x | 45
| x | x | 58
| x | x | 32e
| x | NIEDZIELE I ŚWIĘTA | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Min. | x | x | 01
| x | 32e
| x | x | x | x | x | x | x | 15
| 57
| x | x | 18e
| x | e - kurs przez Cedzynę Zalew Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon. piąt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 Punkt informacyjny ul. Żytnia (041) 361 49 38
Rozkład jazdy ważny od: 23.09.2023. |
|