Cofnij |
ROZKŁAD JAZDY | |
|
kierunek: Dobromyśl, Os. Ślichowice, Zalesie / Janów, Zalesie, Bolechowice, Jaworznia / szkoła, Pietraszki, Chęciny / cmentarz, Piekoszów / szkoła, Zawada, Łosień, Chorzowska, Nowiny
kierunek: Bukówka, Zagórska , Morcinka / działki, Os. Ślichowice, Pilotów / Dąbrowa, Mójcza, Dworzec / Autobusowy, Krakowska / os. Podkarczówka, Żytnia, Jagiellońska MPK
|
|