ROBOCZY szkolny | Godzina | Linia | Kierunek | 6:01 | 26 | Cedzyna / zalew | 6:23 | 26 | Os. Ślichowice | 6:28 | 26 | Cedzyna / zalew | 6:50 | 26 | Os. Ślichowice | 7:02 | 26 | Cedzyna / zalew | 7:25 | 26 | Os. Ślichowice | 7:43 | 26 | Cedzyna / zalew | 8:12 | 26 | Cedzyna / zalew | 8:15 | 26 | Os. Ślichowice | 8:45 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 8:45 | 26 | Os. Ślichowice | 8:50 | 26 | Cedzyna / zalew | 8:56 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 9:27 | 26 | Os. Ślichowice | 10:00 | 26 | Os. Ślichowice | 10:16 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 10:23 | 26 | Cedzyna / zalew | 10:45 | 26 | Os. Ślichowice | 11:03 | 26 | Cedzyna / zalew | 11:16 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 11:28 | 26 | Os. Ślichowice | 11:43 | 26 | Cedzyna / zalew | 12:09 | 26 | Os. Ślichowice | 12:21 | 26 | Cedzyna / zalew | 12:34 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 12:52 | 26 | Os. Ślichowice | 13:20 | 26 | Os. Ślichowice | 13:35 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 13:41 | 26 | Cedzyna / zalew | 14:04 | 26 | Os. Ślichowice | 14:43 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 14:44 | 26 | Os. Ślichowice | 14:45 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 14:49 | 26 | Cedzyna / zalew | 15:15 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 15:15 | 26 | Os. Ślichowice | 15:32 | 26 | Cedzyna / zalew | 15:50 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 15:53 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 16:04 | 26 | Os. Ślichowice | 16:12 | 26 | Cedzyna / zalew | 16:37 | 26 | Os. Ślichowice | 16:50 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 16:54 | 26 | Cedzyna / zalew | 16:55 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 17:19 | 26 | Os. Ślichowice | 17:34 | 26 | Cedzyna / zalew | 17:55 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 18:06 | 26 | Os. Ślichowice | 18:15 | 26 | Cedzyna / zalew | 18:40 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 18:42 | 26 | Os. Ślichowice | 19:00 | 26 | Os. Ślichowice | 19:11 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 19:23 | 26 | Cedzyna / zalew | 19:40 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 19:46 | 26 | Os. Ślichowice | 19:58 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 20:17 | 26 | Os. Ślichowice | 21:01 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 21:16 | 26 | Os. Ślichowice |
| SOBOTA | Godzina | Linia | Kierunek | 7:12 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 8:30 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 8:41 | 26 | Cedzyna / zalew | 9:06 | 26 | Os. Ślichowice | 9:20 | Z | Os. Podkarczówka | 9:48 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 10:15 | F | Os. Na Stoku | 10:24 | 26 | Cedzyna / zalew | 10:49 | 26 | Os. Ślichowice | 10:54 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 10:55 | Z | Os. Podkarczówka | 11:16 | 26 | Cedzyna / zalew | 11:34 | F | Os. Na Stoku | 11:40 | 26 | Os. Ślichowice | 12:06 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 12:15 | 26 | Cedzyna / zalew | 12:34 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 12:35 | Z | Os. Podkarczówka | 12:42 | 26 | Os. Ślichowice | 12:59 | F | Os. Na Stoku | 13:00 | 26 | Cedzyna / zalew | 13:04 | 10 | Cedzyna / zalew | 13:30 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 13:36 | 26 | Os. Ślichowice | 14:01 | 26 | Cedzyna / zalew | 14:05 | Z | Os. Podkarczówka | 14:20 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 14:22 | F | Os. Na Stoku | 14:25 | 26 | Os. Ślichowice | 15:02 | 26 | Cedzyna / zalew | 15:26 | 26 | Os. Ślichowice | 15:32 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 15:43 | Z | Os. Podkarczówka | 15:51 | F | Os. Na Stoku | 15:52 | 26 | Cedzyna / zalew | 16:17 | 26 | Os. Ślichowice | 16:27 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 16:52 | 26 | Cedzyna / zalew | 17:03 | F | Os. Na Stoku | 17:10 | Z | Os. Podkarczówka | 17:16 | 26 | Os. Ślichowice | 17:36 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 18:27 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 18:37 | 26 | Cedzyna / zalew | 19:04 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 19:06 | 26 | Os. Ślichowice | 19:43 | 10 | Dworzec / Autobusowy |
| NIEDZIELA | Godzina | Linia | Kierunek | 7:06 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 8:37 | 26 | Cedzyna / zalew | 9:07 | 26 | Os. Ślichowice | 9:20 | Z | Os. Podkarczówka | 9:54 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 10:14 | F | Os. Na Stoku | 10:24 | 26 | Cedzyna / zalew | 10:49 | 26 | Os. Ślichowice | 10:56 | Z | Os. Podkarczówka | 11:12 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 11:15 | 26 | Cedzyna / zalew | 11:27 | F | Os. Na Stoku | 11:40 | 26 | Os. Ślichowice | 12:06 | 10 | Cedzyna / zalew | 12:17 | 26 | Cedzyna / zalew | 12:23 | Z | Os. Podkarczówka | 12:31 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 12:42 | 26 | Os. Ślichowice | 12:56 | F | Os. Na Stoku | 13:00 | 26 | Cedzyna / zalew | 13:26 | 10 | Cedzyna / zalew | 13:31 | 26 | Os. Ślichowice | 13:51 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 14:01 | 26 | Cedzyna / zalew | 14:03 | Z | Os. Podkarczówka | 14:10 | F | Os. Na Stoku | 14:25 | 26 | Os. Ślichowice | 14:45 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 15:01 | 26 | Cedzyna / zalew | 15:26 | 26 | Os. Ślichowice | 15:32 | F | Os. Na Stoku | 15:48 | Z | Os. Podkarczówka | 15:52 | 26 | Cedzyna / zalew | 16:02 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 16:17 | 26 | Os. Ślichowice | 16:42 | F | Os. Na Stoku | 16:52 | 26 | Cedzyna / zalew | 17:01 | 10 | Ciekoty / Żeromszczyzna | 17:16 | 26 | Os. Ślichowice | 17:21 | Z | Os. Podkarczówka | 18:22 | 10 | Dworzec / Autobusowy | 18:37 | 26 | Cedzyna / zalew | 19:04 | 47 | Dworzec / Autobusowy | 19:06 | 26 | Os. Ślichowice | 19:19 | 10 | Cedzyna / zalew | 19:52 | 10 | Dworzec / Autobusowy |
|