ROBOCZY szkolny | Godzina | Linia | Kierunek | 4:48 | 21 | Zagórze | 5:28 | 21 | Zagórze | 5:52 | 21 | Zagórze | 5:53 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 6:22 | 21 | Zagórze | 6:27 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 6:52 | 21 | Zagórze | 7:23 | 21 | Zagórze | 7:27 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:05 | 21 | Zagórze | 8:16 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 9:00 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 9:10 | 21 | Zagórze | 10:01 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 10:21 | 21 | Zagórze | 10:54 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 11:10 | 21 | Zagórze | 11:23 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 11:55 | 21 | Zagórze | 12:33 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 12:49 | 21 | Zagórze | 13:25 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 13:27 | 21 | Zagórze | 13:54 | 102 | Żytnia I | 14:04 | 21 | Zagórze | 14:37 | 21 | Zagórze | 15:02 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 15:14 | 21 | Zagórze | 15:54 | 21 | Zagórze | 16:09 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 16:30 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy | 17:06 | 21 | Zagórze | 17:45 | 21 | Zagórze | 17:46 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 19:06 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 19:13 | 21 | Zagórze | 20:13 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 20:36 | 21 | Zagórze | 21:36 | 102 | Żytnia I | 22:07 | 21 | Zagórze | 23:29 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy |
| SOBOTA | Godzina | Linia | Kierunek | 4:40 | 21 | Zagórze | 5:53 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 5:59 | 21 | Zagórze | 7:19 | 21 | Zagórze | 7:58 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:53 | 21 | Zagórze | 10:18 | 21 | Zagórze | 10:22 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 11:54 | 21 | Zagórze | 12:43 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 13:18 | 21 | Zagórze | 14:45 | 21 | Zagórze | 15:07 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 16:10 | 21 | Zagórze | 17:33 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 17:44 | 21 | Zagórze | 19:07 | 21 | Zagórze | 19:47 | 102 | Żytnia I | 20:42 | 21 | Zagórze | 22:00 | 21 | Zagórze | 23:14 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy |
| NIEDZIELA | Godzina | Linia | Kierunek | 5:46 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 6:36 | 21 | Zagórze | 7:44 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:30 | 21 | Zagórze | 9:48 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 9:58 | 21 | Zagórze | 11:19 | 21 | Zagórze | 12:13 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 12:50 | 21 | Zagórze | 14:11 | 21 | Zagórze | 14:28 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 15:36 | 21 | Zagórze | 16:47 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 17:08 | 21 | Zagórze | 18:28 | 21 | Zagórze | 18:59 | 102 | Żytnia I | 20:00 | 21 | Zagórze | 21:16 | 21 | Zagórze | 22:28 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy |
|