Cofnij
ROZKŁAD JAZDY  
 
kierunek: Ściegiennego / Weterynaryjna, al. Na Stadion, Artwińskiego szpital, Os. Dąbrowa, Dobromyśl, Os. Ślichowice, Zalesie / Janów, Ściegiennego cmentarz, Dworzec Autobusowy, Ołowiana, Jaworznia szkoła, Nowiny, Pietraszki, Bolechowice, Sukowska, Jagiellońska MPK, Piekoszów szkoła, Żytnia I, Os. Świętokrzyskie, Krakowska MPK, Chorzowska, Zawada, Łosień, Krakowska Kadzielnia, Karczówkowska I

ROBOCZY szkolny
GodzinaLiniaKierunek
0:0545 Żytnia I
0:46N2 Os. Świętokrzyskie
2:26N2 Os. Świętokrzyskie
4:08N2 Os. Świętokrzyskie
4:331 Dobromyśl
4:4533 Os. Dąbrowa
4:5530 Ściegiennego / Weterynaryjna
5:1445 Dworzec Autobusowy
5:1433 Os. Dąbrowa
5:1619 Bolechowice
5:161 Dobromyśl
5:1628 Łosień
5:2130 Sukowska
5:2819 Zawada
5:2951 Artwińskiego szpital
5:3028 Jaworznia szkoła
5:3333 Os. Dąbrowa
5:414 al. Na Stadion
5:42108 Os. Ślichowice
5:5030 Sukowska
5:5351 Artwińskiego szpital
5:5433 Os. Dąbrowa
5:5619 Bolechowice
5:5845 Dworzec Autobusowy
5:5928 Zalesie / Janów
5:591 Dobromyśl
6:034 al. Na Stadion
6:1030 Sukowska
6:15108 Os. Ślichowice
6:1519 Zawada
6:1951 Artwińskiego szpital
6:2045 Dworzec Autobusowy
6:254 al. Na Stadion
6:2530 Ściegiennego / Weterynaryjna
6:2733 Os. Dąbrowa
6:3428 Piekoszów szkoła
6:391 Dobromyśl
6:4230 Ściegiennego / Weterynaryjna
6:4551 Artwińskiego szpital
6:474 al. Na Stadion
6:4828 Zalesie / Janów
6:5730 Ściegiennego / Weterynaryjna
6:5833 Os. Dąbrowa
7:0428 Łosień
7:0719 Bolechowice
7:091 Pietraszki
7:10108 Os. Ślichowice
7:124 al. Na Stadion
7:1433 Os. Dąbrowa
7:1451 Artwińskiego szpital
7:1530 Ściegiennego / Weterynaryjna
7:1645 Dworzec Autobusowy
7:2628 Jaworznia szkoła
7:2719 Chorzowska
7:3030 Ściegiennego / Weterynaryjna
7:354 al. Na Stadion
7:361 Dobromyśl
7:4351 Artwińskiego szpital
7:4530 Ściegiennego / Weterynaryjna
7:4619 Bolechowice
7:46108 Os. Ślichowice
7:5533 Os. Dąbrowa
7:574 al. Na Stadion
8:0045 Dworzec Autobusowy
8:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
8:1133 Os. Dąbrowa
8:1228 Zalesie / Janów
8:1251 Artwińskiego szpital
8:151 Pietraszki
8:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
8:214 al. Na Stadion
8:2419 Chorzowska
8:2745 Dworzec Autobusowy
8:3128 Jaworznia szkoła
8:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
8:36108 Os. Ślichowice
8:4151 Artwińskiego szpital
8:4233 Os. Dąbrowa
8:431 Dobromyśl
8:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
8:474 al. Na Stadion
8:5419 Krakowska MPK
8:5828 Zalesie / Janów
9:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
9:0645 Dworzec Autobusowy
9:094 al. Na Stadion
9:1319 Krakowska MPK
9:141 Dobromyśl
9:1551 Artwińskiego szpital
9:16108 Os. Ślichowice
9:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
9:1833 Os. Dąbrowa
9:2028 Zalesie / Janów
9:314 al. Na Stadion
9:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
9:3728 Piekoszów szkoła
9:4451 Artwińskiego szpital
9:4519 Zawada
9:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
9:5133 Os. Dąbrowa
9:554 al. Na Stadion
9:561 Pietraszki
9:5928 Jagiellońska MPK
10:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
10:06108 Os. Ślichowice
10:1151 Artwińskiego szpital
10:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
10:1619 Bolechowice
10:161 Dobromyśl
10:214 al. Na Stadion
10:2445 Dworzec Autobusowy
10:2528 Zalesie / Janów
10:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
10:3333 Os. Dąbrowa
10:4151 Artwińskiego szpital
10:4228 Jaworznia szkoła
10:434 al. Na Stadion
10:46108 Os. Ślichowice
10:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
10:561 Dobromyśl
11:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
11:0433 Os. Dąbrowa
11:054 al. Na Stadion
11:1128 Zalesie / Janów
11:1451 Artwińskiego szpital
11:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
11:261 Dobromyśl
11:294 al. Na Stadion
11:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
11:3319 Bolechowice
11:3533 Os. Dąbrowa
11:36108 Os. Ślichowice
11:4451 Artwińskiego szpital
11:4528 Piekoszów szkoła
11:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
11:554 al. Na Stadion
12:011 Dobromyśl
12:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
12:0819 Zawada
12:1533 Os. Dąbrowa
12:16108 Os. Ślichowice
12:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
12:1651 Artwińskiego szpital
12:174 al. Na Stadion
12:2145 Dworzec Autobusowy
12:2128 Łosień
12:311 Pietraszki
12:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
12:394 al. Na Stadion
12:4033 Os. Dąbrowa
12:4251 Artwińskiego szpital
12:4328 Zalesie / Janów
12:4345 Dworzec Autobusowy
12:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:001 Dobromyśl
13:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:034 al. Na Stadion
13:06108 Os. Ślichowice
13:1328 Jaworznia szkoła
13:1551 Artwińskiego szpital
13:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:2019 Bolechowice
13:294 al. Na Stadion
13:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:3133 Os. Dąbrowa
13:391 Dobromyśl
13:4551 Artwińskiego szpital
13:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:4633 Os. Dąbrowa
13:46108 Os. Ślichowice
13:514 al. Na Stadion
14:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
14:0419 Bolechowice
14:051 Pietraszki
14:0928 Zalesie / Janów
14:134 al. Na Stadion
14:1451 Artwińskiego szpital
14:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
14:2233 Os. Dąbrowa
14:2845 Dworzec Autobusowy
14:3130 Ściegiennego / Weterynaryjna
14:3228 Jaworznia szkoła
14:374 al. Na Stadion
14:4251 Artwińskiego szpital
14:431 Dobromyśl
14:43108 Os. Ślichowice
14:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
14:5219 Bolechowice
15:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
15:034 al. Na Stadion
15:0345 Dworzec Autobusowy
15:1128 Zalesie / Janów
15:1551 Artwińskiego szpital
15:16108 Os. Ślichowice
15:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
15:1919 Zawada
15:2033 Os. Dąbrowa
15:234 al. Na Stadion
15:261 Dobromyśl
15:3028 Łosień
15:3230 Ściegiennego / Weterynaryjna
15:411 Pietraszki
15:434 al. Na Stadion
15:4451 Artwińskiego szpital
15:4545 Dworzec Autobusowy
15:4830 Ściegiennego / Weterynaryjna
15:4933 Os. Dąbrowa
15:5619 Bolechowice
16:024 al. Na Stadion
16:0430 Ściegiennego / Weterynaryjna
16:06108 Os. Ślichowice
16:1228 Zalesie / Janów
16:1251 Artwińskiego szpital
16:1433 Os. Dąbrowa
16:171 Dobromyśl
16:1930 Ściegiennego / Weterynaryjna
16:3028 Piekoszów szkoła
16:334 al. Na Stadion
16:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
16:4251 Artwińskiego szpital
16:4345 Żytnia I
16:46108 Os. Ślichowice
16:4719 Bolechowice
16:4930 Ściegiennego / Weterynaryjna
16:594 al. Na Stadion
16:591 Dobromyśl
17:0430 Ściegiennego / Weterynaryjna
17:0519 Zawada
17:0628 Zalesie / Janów
17:0645 Dworzec Autobusowy
17:1451 Artwińskiego szpital
17:1830 Ściegiennego / Weterynaryjna
17:214 al. Na Stadion
17:2333 Os. Dąbrowa
17:311 Dobromyśl
17:3330 Ściegiennego / Weterynaryjna
17:36108 Os. Ślichowice
17:4533 Os. Dąbrowa
17:454 al. Na Stadion
17:4630 Ściegiennego / Weterynaryjna
17:5119 Bolechowice
17:5245 Dworzec Autobusowy
17:5351 Artwińskiego szpital
17:5428 Zalesie / Janów
18:0130 Ściegiennego / Weterynaryjna
18:041 Dobromyśl
18:094 al. Na Stadion
18:1228 Jaworznia szkoła
18:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
18:18108 Os. Ślichowice
18:1951 Artwińskiego szpital
18:2528 Jagiellońska MPK
18:271 Pietraszki
18:3030 Ściegiennego / Weterynaryjna
18:304 al. Na Stadion
18:3619 Zawada
18:4033 Os. Dąbrowa
18:4530 Ściegiennego / Weterynaryjna
18:4751 Artwińskiego szpital
18:4928 Jaworznia szkoła
18:524 al. Na Stadion
18:5419 Bolechowice
18:5745 Dworzec Autobusowy
18:5830 Ściegiennego / Weterynaryjna
19:0133 Os. Dąbrowa
19:021 Dobromyśl
19:144 al. Na Stadion
19:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
19:1651 Artwińskiego szpital
19:2319 Bolechowice
19:26108 Os. Ślichowice
19:291 Dobromyśl
19:2928 Piekoszów szkoła
19:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
19:364 al. Na Stadion
19:3751 Artwińskiego szpital
19:4545 Dworzec Autobusowy
19:4628 Zalesie / Janów
19:4633 Os. Dąbrowa
19:5430 Ściegiennego / Weterynaryjna
19:584 al. Na Stadion
19:591 Pietraszki
20:0319 Krakowska MPK
20:0733 Os. Dąbrowa
20:0851 Artwińskiego szpital
20:1430 Ściegiennego / Weterynaryjna
20:1828 Jaworznia szkoła
20:204 al. Na Stadion
20:241 Dobromyśl
20:2519 Nowiny
20:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
20:3551 Artwińskiego szpital
20:364 al. Na Stadion
20:3745 Dworzec Autobusowy
20:5233 Os. Dąbrowa
20:5430 Ściegiennego / Weterynaryjna
20:554 al. Na Stadion
20:571 Jagiellońska MPK
20:59108 Os. Ślichowice
21:0419 Bolechowice
21:0551 Artwińskiego szpital
21:1430 Ściegiennego / Weterynaryjna
21:1728 Zalesie / Janów
21:194 al. Na Stadion
21:271 Jagiellońska MPK
21:2851 Artwińskiego szpital
21:3333 Os. Dąbrowa
21:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
21:3428 Zalesie / Janów
21:3545 Żytnia I
21:424 al. Na Stadion
21:5219 Chorzowska
21:5351 Artwińskiego szpital
21:5430 Ściegiennego / Weterynaryjna
21:591 Dobromyśl
22:134 al. Na Stadion
22:1430 Ściegiennego / Weterynaryjna
22:2145 Dworzec Autobusowy
22:2328 Zalesie / Janów
22:2619 Bolechowice
22:2951 Artwińskiego szpital
22:30108 Os. Ślichowice
22:3828 Jaworznia szkoła
22:394 al. Na Stadion
22:594 al. Na Stadion
22:5951 Artwińskiego szpital
23:0619 Krakowska MPK
23:1330 Ściegiennego / Weterynaryjna
23:1728 Zalesie / Janów
23:1933 Żytnia I
23:241 Jagiellońska MPK
23:294 Krakowska Kadzielnia
23:34108 Karczówkowska I
23:4151 Artwińskiego szpital
23:4819 Krakowska MPK
SOBOTA
GodzinaLiniaKierunek
0:46N2 Os. Świętokrzyskie
2:26N2 Os. Świętokrzyskie
4:08N2 Os. Świętokrzyskie
4:4119 Nowiny
4:531 Dobromyśl
5:1428 Zalesie / Janów
5:3751 Artwińskiego szpital
5:5228 Jaworznia szkoła
5:5433 Os. Dąbrowa
5:554 al. Na Stadion
5:5819 Nowiny
6:1533 Os. Dąbrowa
6:1730 Ściegiennego / Weterynaryjna
6:181 Dobromyśl
6:2351 Artwińskiego szpital
6:3330 Sukowska
6:354 al. Na Stadion
6:481 Pietraszki
6:4828 Zalesie / Janów
7:13108 Os. Ślichowice
7:1619 Nowiny
7:1628 Piekoszów szkoła
7:1751 Artwińskiego szpital
7:2033 Os. Dąbrowa
7:234 al. Na Stadion
7:3230 Ściegiennego / Weterynaryjna
7:541 Dobromyśl
8:0045 Dworzec Autobusowy
8:0133 Os. Dąbrowa
8:054 al. Na Stadion
8:0730 Ściegiennego / Weterynaryjna
8:1351 Artwińskiego szpital
8:2528 Zalesie / Janów
8:291 Pietraszki
8:32108 Os. Ślichowice
8:4233 Żytnia I
8:5019 Chorzowska
8:514 al. Na Stadion
9:0030 Sukowska
9:05C4 Ściegiennego cmentarz
9:0751 Artwińskiego szpital
9:22C3 Ołowiana
9:334 al. Na Stadion
9:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
9:341 Dobromyśl
9:39C4 Ściegiennego cmentarz
9:4028 Jaworznia szkoła
9:4633 Os. Dąbrowa
9:55C3 Ołowiana
9:5845 Dworzec Autobusowy
9:5951 Artwińskiego szpital
10:00108 Os. Ślichowice
10:1519 Nowiny
10:15C4 Ściegiennego cmentarz
10:1828 Zalesie / Janów
10:194 al. Na Stadion
10:231 Pietraszki
10:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
10:40C3 Ołowiana
10:5151 Artwińskiego szpital
10:58C4 Ściegiennego cmentarz
11:014 al. Na Stadion
11:0430 Sukowska
11:1228 Piekoszów szkoła
11:141 Dobromyśl
11:1433 Os. Dąbrowa
11:19C3 Ołowiana
11:26C4 Ściegiennego cmentarz
11:30108 Os. Ślichowice
11:4445 Dworzec Autobusowy
11:474 al. Na Stadion
11:4919 Chorzowska
11:5051 Artwińskiego szpital
11:5430 Ściegiennego / Weterynaryjna
11:591 Pietraszki
12:07C4 Ściegiennego cmentarz
12:08C3 Ołowiana
12:2228 Zalesie / Janów
12:294 al. Na Stadion
12:30C4 Ściegiennego cmentarz
12:3830 Ściegiennego / Weterynaryjna
12:4633 Os. Dąbrowa
12:5045 Dworzec Autobusowy
12:5151 Artwińskiego szpital
12:52C3 Ołowiana
12:541 Dobromyśl
13:02108 Os. Ślichowice
13:1428 Jaworznia szkoła
13:15C4 Ściegiennego cmentarz
13:154 al. Na Stadion
13:1519 Nowiny
13:2430 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:3433 Os. Dąbrowa
13:35C3 Ołowiana
13:391 Dobromyśl
13:4651 Artwińskiego szpital
13:53C4 Ściegiennego cmentarz
13:574 al. Na Stadion
13:5830 Ściegiennego / Weterynaryjna
14:0028 Zalesie / Janów
14:2133 Os. Dąbrowa
14:22C3 Ołowiana
14:32108 Os. Ślichowice
14:341 Pietraszki
14:39C4 Ściegiennego cmentarz
14:3919 Nowiny
14:4030 Sukowska
14:4251 Artwińskiego szpital
14:434 al. Na Stadion
14:5228 Piekoszów szkoła
14:56C4 Ściegiennego cmentarz
14:5745 Dworzec Autobusowy
15:04C3 Ołowiana
15:0733 Os. Dąbrowa
15:141 Dobromyśl
15:254 al. Na Stadion
15:2830 Ściegiennego / Weterynaryjna
15:3851 Artwińskiego szpital
15:40C3 Ołowiana
15:54C4 Ściegiennego cmentarz
16:02108 Os. Ślichowice
16:0328 Zalesie / Janów
16:0319 Nowiny
16:0333 Os. Dąbrowa
16:114 al. Na Stadion
16:14C4 Ściegiennego cmentarz
16:1930 Ściegiennego / Weterynaryjna
16:241 Pietraszki
16:3451 Artwińskiego szpital
16:35C3 Ołowiana
16:534 al. Na Stadion
16:5730 Sukowska
16:5933 Os. Dąbrowa
16:59C4 Ściegiennego cmentarz
17:0428 Jaworznia szkoła
17:08C3 Ołowiana
17:091 Dobromyśl
17:23C4 Ściegiennego cmentarz
17:32108 Os. Ślichowice
17:3751 Artwińskiego szpital
17:3719 Nowiny
17:394 al. Na Stadion
17:4133 Os. Dąbrowa
17:5130 Ściegiennego / Weterynaryjna
17:5228 Zalesie / Janów
17:5645 Dworzec Autobusowy
17:59C4 Ściegiennego cmentarz
18:031 Dobromyśl
18:04C3 Ołowiana
18:194 al. Na Stadion
18:3051 Artwińskiego szpital
18:3230 Ściegiennego / Weterynaryjna
18:3333 Żytnia I
18:3528 Jaworznia szkoła
18:371 Pietraszki
18:5319 Nowiny
18:56108 Os. Ślichowice
19:004 al. Na Stadion
19:0630 Ściegiennego / Weterynaryjna
19:1028 Zalesie / Janów
19:2551 Artwińskiego szpital
19:281 Dobromyśl
19:3133 Os. Dąbrowa
19:4045 Dworzec Autobusowy
19:424 al. Na Stadion
19:5730 Sukowska
20:0428 Jaworznia szkoła
20:051 Pietraszki
20:1819 Nowiny
20:1851 Artwińskiego szpital
20:20108 Os. Ślichowice
20:234 al. Na Stadion
20:5333 Os. Dąbrowa
20:5728 Zalesie / Janów
20:581 Dobromyśl
21:054 al. Na Stadion
21:0851 Artwińskiego szpital
21:2245 Żytnia I
21:2528 Zalesie / Janów
21:2630 Ściegiennego / Weterynaryjna
21:291 Jagiellońska MPK
21:3319 Nowiny
21:45108 Os. Ślichowice
21:464 al. Na Stadion
21:5451 Artwińskiego szpital
22:1333 Os. Dąbrowa
22:151 Dobromyśl
22:244 al. Na Stadion
22:3330 Ściegiennego / Weterynaryjna
22:4251 Artwińskiego szpital
22:4719 Krakowska MPK
22:5128 Jagiellońska MPK
23:024 Krakowska Kadzielnia
23:1733 Żytnia I
NIEDZIELA
GodzinaLiniaKierunek
0:46N2 Os. Świętokrzyskie
2:26N2 Os. Świętokrzyskie
4:08N2 Os. Świętokrzyskie
5:2828 Jaworznia szkoła
5:4019 Nowiny
6:0428 Zalesie / Janów
6:1730 Ściegiennego / Weterynaryjna
6:2751 Artwińskiego szpital
6:3530 Sukowska
6:354 al. Na Stadion
7:021 Dobromyśl
7:0228 Zalesie / Janów
7:0519 Nowiny
7:11108 Os. Ślichowice
7:1551 Artwińskiego szpital
7:214 al. Na Stadion
7:2528 Zalesie / Janów
7:3030 Ściegiennego / Weterynaryjna
7:4845 Dworzec Autobusowy
7:5833 Os. Dąbrowa
8:031 Dobromyśl
8:034 al. Na Stadion
8:0530 Ściegiennego / Weterynaryjna
8:0951 Artwińskiego szpital
8:1128 Zalesie / Janów
8:3628 Piekoszów szkoła
8:3719 Chorzowska
8:38108 Os. Ślichowice
8:494 al. Na Stadion
8:491 Dobromyśl
8:5530 Sukowska
9:0551 Artwińskiego szpital
9:05C4 Ściegiennego cmentarz
9:22C3 Ołowiana
9:3030 Ściegiennego / Weterynaryjna
9:324 al. Na Stadion
9:39C4 Ściegiennego cmentarz
9:4045 Dworzec Autobusowy
9:4228 Zalesie / Janów
9:441 Pietraszki
9:4833 Os. Dąbrowa
9:55C3 Ołowiana
9:5851 Artwińskiego szpital
10:13108 Os. Ślichowice
10:15C4 Ściegiennego cmentarz
10:1719 Nowiny
10:184 al. Na Stadion
10:3030 Ściegiennego / Weterynaryjna
10:40C3 Ołowiana
10:401 Dobromyśl
10:5051 Artwińskiego szpital
10:5228 Piekoszów szkoła
10:58C4 Ściegiennego cmentarz
11:004 al. Na Stadion
11:0430 Sukowska
11:1633 Os. Dąbrowa
11:19C3 Ołowiana
11:191 Pietraszki
11:2245 Dworzec Autobusowy
11:26C4 Ściegiennego cmentarz
11:41108 Os. Ślichowice
11:4428 Zalesie / Janów
11:464 al. Na Stadion
11:4951 Artwińskiego szpital
11:5019 Nowiny
11:5530 Ściegiennego / Weterynaryjna
12:07C4 Ściegiennego cmentarz
12:08C3 Ołowiana
12:161 Dobromyśl
12:284 al. Na Stadion
12:30C4 Ściegiennego cmentarz
12:3830 Ściegiennego / Weterynaryjna
12:4228 Jaworznia szkoła
12:4533 Os. Dąbrowa
12:5051 Artwińskiego szpital
12:52C3 Ołowiana
13:011 Dobromyśl
13:144 al. Na Stadion
13:15108 Os. Ślichowice
13:15C4 Ściegiennego cmentarz
13:2330 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:35C3 Ołowiana
13:3619 Nowiny
13:4128 Zalesie / Janów
13:4551 Artwińskiego szpital
13:53C4 Ściegiennego cmentarz
13:5530 Ściegiennego / Weterynaryjna
13:564 al. Na Stadion
14:011 Dobromyśl
14:1233 Os. Dąbrowa
14:22C3 Ołowiana
14:3528 Jaworznia szkoła
14:39C4 Ściegiennego cmentarz
14:4151 Artwińskiego szpital
14:424 al. Na Stadion
14:4330 Sukowska
14:43108 Os. Ślichowice
14:4445 Dworzec Autobusowy
14:441 Pietraszki
14:56C4 Ściegiennego cmentarz
15:04C3 Ołowiana
15:1719 Chorzowska
15:2328 Zalesie / Janów
15:244 al. Na Stadion
15:2830 Ściegiennego / Weterynaryjna
15:3751 Artwińskiego szpital
15:40C3 Ołowiana
15:401 Dobromyśl
15:4633 Os. Dąbrowa
15:54C4 Ściegiennego cmentarz
16:104 al. Na Stadion
16:14C4 Ściegiennego cmentarz
16:1630 Ściegiennego / Weterynaryjna
16:21108 Os. Ślichowice
16:301 Pietraszki
16:3351 Artwińskiego szpital
16:3528 Jaworznia szkoła
16:35C3 Ołowiana
16:4219 Nowiny
16:524 al. Na Stadion
16:5530 Sukowska
16:59C4 Ściegiennego cmentarz
17:08C3 Ołowiana
17:1428 Zalesie / Janów
17:211 Dobromyśl
17:23C4 Ściegiennego cmentarz
17:3651 Artwińskiego szpital
17:384 al. Na Stadion
17:4133 Os. Dąbrowa
17:5130 Ściegiennego / Weterynaryjna
17:55108 Os. Ślichowice
17:59C4 Ściegiennego cmentarz
18:011 Pietraszki
18:0345 Dworzec Autobusowy
18:04C3 Ołowiana
18:0619 Nowiny
18:1428 Jaworznia szkoła
18:194 al. Na Stadion
18:2528 Jagiellońska MPK
18:3051 Artwińskiego szpital
18:3230 Ściegiennego / Weterynaryjna
18:581 Dobromyśl
19:004 al. Na Stadion
19:0533 Os. Dąbrowa
19:0530 Ściegiennego / Weterynaryjna
19:21108 Os. Ślichowice
19:2551 Artwińskiego szpital
19:301 Dobromyśl
19:3619 Nowiny
19:4045 Dworzec Autobusowy
19:424 al. Na Stadion
19:4628 Jaworznia szkoła
19:5730 Sukowska
20:121 Jagiellońska MPK
20:1851 Artwińskiego szpital
20:2233 Os. Dąbrowa
20:234 al. Na Stadion
20:481 Dobromyśl
20:49108 Os. Ślichowice
20:5519 Krakowska MPK
21:054 al. Na Stadion
21:0851 Artwińskiego szpital
21:2228 Zalesie / Janów
21:2645 Żytnia I
21:2730 Ściegiennego / Weterynaryjna
21:3833 Os. Dąbrowa
21:4119 Nowiny
21:464 al. Na Stadion
21:5451 Artwińskiego szpital
22:181 Dobromyśl
22:244 al. Na Stadion
22:2928 Jagiellońska MPK
22:3430 Ściegiennego / Weterynaryjna
22:4251 Artwińskiego szpital
22:4733 Żytnia I
22:5019 Krakowska MPK
23:024 Krakowska Kadzielnia