Cofnij
ROZKŁAD JAZDY  
 
kierunek: Os. Ślichowice, Os. Podkarczówka, Pileckiego, Dworzec / Autobusowy, Na Stadion, Os. Pod Dalnią, Kusocińskiego / szpital, Bukówka, Żytnia, Cedzyna / cmentarz, Grunwaldzka / Mielczarskiego, Ściegiennego / Husarska, Wapiennikowa os. Kochanowskiego, Jagiellońska MPK, Czarnowska / Dworzec Autobusowy

ROBOCZY szkolny
GodzinaLiniaKierunek
0:05N2 Bukówka
0:107 Czarnowska / Dworzec Autobusowy
0:55N2 Bukówka
1:45N2 Bukówka
2:37N2 Bukówka
3:27N2 Bukówka
3:5046 Grunwaldzka / Mielczarskiego
3:58N2 Żytnia
4:317 Dworzec / Autobusowy
4:4046 Grunwaldzka / Mielczarskiego
4:48N2 Żytnia
4:5435 Os. Podkarczówka
4:5846 Os. Ślichowice
4:5934 Pileckiego
5:03103 Na Stadion
5:1446 Os. Ślichowice
5:15112 Os. Pod Dalnią
5:1934 Pileckiego
5:197 Dworzec / Autobusowy
5:2012 Dworzec / Autobusowy
5:2835 Os. Podkarczówka
5:31103 Na Stadion
5:3746 Os. Ślichowice
5:3934 Pileckiego
5:4835 Os. Podkarczówka
5:5124 Kusocińskiego / szpital
5:5746 Os. Ślichowice
5:5934 Pileckiego
5:59103 Na Stadion
6:02112 Os. Pod Dalnią
6:0712 Dworzec / Autobusowy
6:0835 Os. Podkarczówka
6:1546 Os. Ślichowice
6:19103 Na Stadion
6:2034 Pileckiego
6:2124 Kusocińskiego / szpital
6:2335 Os. Podkarczówka
6:257 Dworzec / Autobusowy
6:3146 Os. Ślichowice
6:32112 Os. Pod Dalnią
6:3835 Os. Podkarczówka
6:3934 Pileckiego
6:4246 Os. Ślichowice
6:48103 Na Stadion
6:4835 Os. Podkarczówka
6:5124 Kusocińskiego / szpital
6:5346 Os. Ślichowice
6:5634 Pileckiego
6:5835 Os. Podkarczówka
7:02112 Os. Pod Dalnią
7:0446 Os. Ślichowice
7:0812 Dworzec / Autobusowy
7:0935 Os. Podkarczówka
7:137 Dworzec / Autobusowy
7:13103 Na Stadion
7:1446 Os. Ślichowice
7:1634 Pileckiego
7:1935 Os. Podkarczówka
7:2346 Os. Ślichowice
7:3035 Os. Podkarczówka
7:3346 Os. Ślichowice
7:3734 Pileckiego
7:4035 Os. Podkarczówka
7:44103 Na Stadion
7:4446 Os. Ślichowice
7:44112 Os. Pod Dalnią
7:4624 Kusocińskiego / szpital
7:4912 Dworzec / Autobusowy
7:5135 Os. Podkarczówka
7:5534 Pileckiego
7:5746 Os. Ślichowice
8:027 Dworzec / Autobusowy
8:0435 Os. Podkarczówka
8:08103 Na Stadion
8:1046 Os. Ślichowice
8:1334 Pileckiego
8:1524 Kusocińskiego / szpital
8:1735 Os. Podkarczówka
8:21112 Os. Pod Dalnią
8:2346 Os. Ślichowice
8:2835 Os. Podkarczówka
8:3134 Pileckiego
8:3346 Os. Ślichowice
8:3835 Os. Podkarczówka
8:43103 Na Stadion
8:4546 Os. Ślichowice
8:4724 Kusocińskiego / szpital
8:4835 Os. Podkarczówka
8:4834 Pileckiego
8:51112 Os. Pod Dalnią
8:5546 Os. Ślichowice
8:5835 Os. Podkarczówka
9:0434 Pileckiego
9:0646 Os. Ślichowice
9:0835 Os. Podkarczówka
9:11103 Na Stadion
9:1212 Dworzec / Autobusowy
9:1646 Os. Ślichowice
9:1935 Os. Podkarczówka
9:2234 Pileckiego
9:237 Dworzec / Autobusowy
9:24112 Os. Pod Dalnią
9:2746 Os. Ślichowice
9:3435 Os. Podkarczówka
9:39103 Na Stadion
9:4034 Pileckiego
9:4246 Os. Ślichowice
9:4224 Kusocińskiego / szpital
9:4735 Os. Podkarczówka
9:4912 Dworzec / Autobusowy
9:5746 Os. Ślichowice
9:5834 Pileckiego
9:59112 Os. Pod Dalnią
10:0435 Os. Podkarczówka
10:08103 Na Stadion
10:1246 Os. Ślichowice
10:1634 Pileckiego
10:1935 Os. Podkarczówka
10:2746 Os. Ślichowice
10:3235 Os. Podkarczówka
10:3434 Pileckiego
10:37112 Os. Pod Dalnią
10:4246 Os. Ślichowice
10:4224 Kusocińskiego / szpital
10:44103 Na Stadion
10:4635 Os. Podkarczówka
10:5234 Pileckiego
10:537 Dworzec / Autobusowy
10:5346 Os. Ślichowice
10:5412 Dworzec / Autobusowy
11:0035 Os. Podkarczówka
11:0646 Os. Ślichowice
11:09112 Os. Pod Dalnią
11:1034 Pileckiego
11:1335 Os. Podkarczówka
11:2146 Os. Ślichowice
11:22103 Na Stadion
11:2835 Os. Podkarczówka
11:2834 Pileckiego
11:3224 Kusocińskiego / szpital
11:3412 Dworzec / Autobusowy
11:34112 Os. Pod Dalnią
11:3646 Os. Ślichowice
11:4235 Os. Podkarczówka
11:4634 Pileckiego
11:5046 Os. Ślichowice
11:51103 Na Stadion
11:5935 Os. Podkarczówka
12:0434 Pileckiego
12:0646 Os. Ślichowice
12:14112 Os. Pod Dalnią
12:1535 Os. Podkarczówka
12:20103 Na Stadion
12:2146 Os. Ślichowice
12:2234 Pileckiego
12:2835 Os. Podkarczówka
12:3224 Kusocińskiego / szpital
12:337 Dworzec / Autobusowy
12:3546 Os. Ślichowice
12:4034 Pileckiego
12:4235 Os. Podkarczówka
12:44112 Os. Pod Dalnią
12:49103 Na Stadion
12:5335 Os. Podkarczówka
12:5746 Os. Ślichowice
12:5834 Pileckiego
13:0635 Os. Podkarczówka
13:1012 Dworzec / Autobusowy
13:1246 Os. Ślichowice
13:1634 Pileckiego
13:19112 Os. Pod Dalnią
13:2035 Os. Podkarczówka
13:20103 Na Stadion
13:2224 Kusocińskiego / szpital
13:2746 Os. Ślichowice
13:3434 Pileckiego
13:3635 Os. Podkarczówka
13:4346 Os. Ślichowice
13:46103 Na Stadion
13:49112 Os. Pod Dalnią
13:4935 Os. Podkarczówka
13:5434 Pileckiego
13:5746 Os. Ślichowice
14:0335 Os. Podkarczówka
14:09103 Na Stadion
14:0946 Os. Ślichowice
14:1434 Pileckiego
14:1535 Os. Podkarczówka
14:20112 Os. Pod Dalnią
14:2146 Os. Ślichowice
14:2224 Kusocińskiego / szpital
14:2735 Os. Podkarczówka
14:3334 Pileckiego
14:3346 Os. Ślichowice
14:3935 Os. Podkarczówka
14:437 Dworzec / Autobusowy
14:4446 Os. Ślichowice
14:45103 Na Stadion
14:4712 Dworzec / Autobusowy
14:5035 Os. Podkarczówka
14:5234 Pileckiego
14:5746 Os. Ślichowice
15:0135 Os. Podkarczówka
15:04112 Os. Pod Dalnią
15:0746 Os. Ślichowice
15:1134 Pileckiego
15:13103 Na Stadion
15:1335 Os. Podkarczówka
15:1724 Kusocińskiego / szpital
15:1946 Os. Ślichowice
15:2535 Os. Podkarczówka
15:29112 Os. Pod Dalnią
15:3034 Pileckiego
15:3146 Os. Ślichowice
15:3935 Os. Podkarczówka
15:40103 Na Stadion
15:4212 Dworzec / Autobusowy
15:4546 Os. Ślichowice
15:4934 Pileckiego
15:5135 Os. Podkarczówka
15:5746 Os. Ślichowice
16:0435 Os. Podkarczówka
16:05103 Na Stadion
16:0834 Pileckiego
16:1146 Os. Ślichowice
16:12112 Os. Pod Dalnią
16:187 Dworzec / Autobusowy
16:1835 Os. Podkarczówka
16:2446 Os. Ślichowice
16:2734 Pileckiego
16:3035 Os. Podkarczówka
16:3224 Kusocińskiego / szpital
16:3646 Os. Ślichowice
16:40103 Na Stadion
16:4135 Os. Podkarczówka
16:4212 Dworzec / Autobusowy
16:4646 Os. Ślichowice
16:4634 Pileckiego
16:5235 Os. Podkarczówka
16:54112 Os. Pod Dalnią
16:5746 Os. Ślichowice
17:027 Dworzec / Autobusowy
17:0435 Os. Podkarczówka
17:0534 Pileckiego
17:1246 Os. Ślichowice
17:13103 Na Stadion
17:1724 Kusocińskiego / szpital
17:1835 Os. Podkarczówka
17:2334 Pileckiego
17:2446 Os. Ślichowice
17:25112 Os. Pod Dalnią
17:2835 Os. Podkarczówka
17:3346 Os. Ślichowice
17:3935 Os. Podkarczówka
17:4134 Pileckiego
17:4546 Os. Ślichowice
17:48103 Na Stadion
17:5135 Os. Podkarczówka
17:5712 Dworzec / Autobusowy
17:5846 Os. Ślichowice
18:0034 Pileckiego
18:02112 Os. Pod Dalnią
18:0335 Os. Podkarczówka
18:1046 Os. Ślichowice
18:1535 Os. Podkarczówka
18:18103 Na Stadion
18:1834 Pileckiego
18:2146 Os. Ślichowice
18:2735 Os. Podkarczówka
18:2724 Kusocińskiego / szpital
18:297 Dworzec / Autobusowy
18:3112 Dworzec / Autobusowy
18:3446 Os. Ślichowice
18:35112 Os. Pod Dalnią
18:3634 Pileckiego
18:4035 Os. Podkarczówka
18:427 Dworzec / Autobusowy
18:4746 Os. Ślichowice
18:5435 Os. Podkarczówka
18:5534 Pileckiego
18:57103 Na Stadion
19:0124 Kusocińskiego / szpital
19:0212 Dworzec / Autobusowy
19:0346 Os. Ślichowice
19:1035 Os. Podkarczówka
19:1134 Pileckiego
19:12112 Os. Pod Dalnią
19:2046 Os. Ślichowice
19:2134 Żytnia
19:2535 Os. Podkarczówka
19:32103 Na Stadion
19:3846 Os. Ślichowice
19:4034 Pileckiego
19:4035 Os. Podkarczówka
19:5346 Os. Ślichowice
19:5535 Os. Podkarczówka
20:0034 Pileckiego
20:02112 Os. Pod Dalnią
20:0412 Dworzec / Autobusowy
20:0946 Os. Ślichowice
20:10103 Na Stadion
20:1135 Os. Podkarczówka
20:1124 Kusocińskiego / szpital
20:2134 Pileckiego
20:2935 Os. Podkarczówka
20:3246 Os. Ślichowice
20:357 Dworzec / Autobusowy
20:4034 Pileckiego
20:42112 Os. Pod Dalnią
20:4435 Os. Podkarczówka
20:4624 Kusocińskiego / szpital
20:4846 Os. Ślichowice
20:48103 Na Stadion
20:5834 Pileckiego
20:5935 Os. Podkarczówka
21:0446 Os. Ślichowice
21:1635 Os. Podkarczówka
21:17112 Os. Pod Dalnią
21:1834 Pileckiego
21:20103 Na Stadion
21:2246 Os. Ślichowice
21:3535 Os. Podkarczówka
21:3834 Pileckiego
21:4146 Os. Ślichowice
21:4212 Dworzec / Autobusowy
21:42112 Os. Pod Dalnią
21:4624 Kusocińskiego / szpital
21:49103 Na Stadion
21:5135 Os. Podkarczówka
21:5634 Pileckiego
22:0246 Os. Ślichowice
22:0935 Os. Podkarczówka
22:107 Dworzec / Autobusowy
22:1634 Pileckiego
22:1624 Wapiennikowa os. Kochanowskiego
22:1746 Os. Ślichowice
22:22112 Os. Pod Dalnią
22:2535 Os. Podkarczówka
22:2612 Dworzec / Autobusowy
22:30103 Ściegiennego / Husarska
22:3634 Pileckiego
22:3746 Os. Ślichowice
22:4435 Os. Podkarczówka
22:5634 Żytnia
22:5735 Os. Podkarczówka
22:59103 Ściegiennego / Husarska
23:0146 Os. Ślichowice
23:15N2 Bukówka
23:1624 Wapiennikowa os. Kochanowskiego
23:1634 Żytnia
23:1835 Os. Podkarczówka
23:2246 Os. Ślichowice
23:25103 Ściegiennego / Husarska
23:3334 Żytnia
23:3646 Os. Ślichowice
23:5346 Grunwaldzka / Mielczarskiego
23:5512 Dworzec / Autobusowy
SOBOTA
GodzinaLiniaKierunek
0:05N2 Bukówka
0:55N2 Bukówka
1:45N2 Bukówka
2:37N2 Bukówka
3:27N2 Bukówka
3:58N2 Żytnia
4:0046 Grunwaldzka / Mielczarskiego
4:4046 Grunwaldzka / Mielczarskiego
4:48N2 Żytnia
5:1034 Pileckiego
5:1035 Os. Podkarczówka
5:1846 Os. Ślichowice
5:2212 Dworzec / Autobusowy
5:2735 Os. Podkarczówka
5:3146 Os. Ślichowice
5:36112 Os. Pod Dalnią
5:4034 Pileckiego
5:4646 Os. Ślichowice
5:5035 Os. Podkarczówka
5:5124 Kusocińskiego / szpital
5:55103 Na Stadion
6:0146 Os. Ślichowice
6:0534 Pileckiego
6:1035 Os. Podkarczówka
6:1646 Os. Ślichowice
6:2624 Kusocińskiego / szpital
6:2735 Os. Podkarczówka
6:3034 Pileckiego
6:3146 Os. Ślichowice
6:407 Dworzec / Autobusowy
6:41103 Na Stadion
6:4646 Os. Ślichowice
6:5035 Os. Podkarczówka
6:5112 Dworzec / Autobusowy
6:51112 Os. Pod Dalnią
6:5534 Pileckiego
7:0146 Os. Ślichowice
7:0835 Os. Podkarczówka
7:1646 Os. Ślichowice
7:2535 Os. Podkarczówka
7:3124 Kusocińskiego / szpital
7:3234 Pileckiego
7:3246 Os. Ślichowice
7:40103 Na Stadion
7:4235 Os. Podkarczówka
7:4746 Os. Ślichowice
7:537 Dworzec / Autobusowy
7:5935 Os. Podkarczówka
8:0246 Os. Ślichowice
8:0234 Pileckiego
8:05112 Os. Pod Dalnią
8:1746 Os. Ślichowice
8:1735 Os. Podkarczówka
8:2224 Kusocińskiego / szpital
8:2712 Dworzec / Autobusowy
8:30103 Na Stadion
8:3134 Pileckiego
8:3246 Os. Ślichowice
8:4235 Os. Podkarczówka
8:4746 Os. Ślichowice
9:0134 Pileckiego
9:0335 Os. Podkarczówka
9:1246 Os. Ślichowice
9:1835 Os. Podkarczówka
9:2224 Kusocińskiego / szpital
9:2334 Pileckiego
9:24103 Na Stadion
9:2746 Os. Ślichowice
9:32112 Os. Pod Dalnią
9:3335 Os. Podkarczówka
9:4246 Os. Ślichowice
9:47F Cedzyna / cmentarz
9:4834 Pileckiego
9:4835 Os. Podkarczówka
9:557 Dworzec / Autobusowy
9:5746 Os. Ślichowice
10:0335 Os. Podkarczówka
10:0512 Dworzec / Autobusowy
10:11103 Na Stadion
10:1246 Os. Ślichowice
10:1224 Kusocińskiego / szpital
10:1334 Pileckiego
10:1835 Os. Podkarczówka
10:2746 Os. Ślichowice
10:3335 Os. Podkarczówka
10:3834 Pileckiego
10:4246 Os. Ślichowice
10:4835 Os. Podkarczówka
10:52112 Os. Pod Dalnią
10:5746 Os. Ślichowice
11:0335 Os. Podkarczówka
11:0334 Pileckiego
11:06F Cedzyna / cmentarz
11:0724 Kusocińskiego / szpital
11:1246 Os. Ślichowice
11:15103 Na Stadion
11:1835 Os. Podkarczówka
11:2746 Os. Ślichowice
11:2834 Pileckiego
11:3835 Os. Podkarczówka
11:4312 Dworzec / Autobusowy
11:5246 Os. Ślichowice
11:5335 Os. Podkarczówka
11:5334 Pileckiego
11:5724 Kusocińskiego / szpital
12:0746 Os. Ślichowice
12:07103 Na Stadion
12:12112 Os. Pod Dalnią
12:1335 Os. Podkarczówka
12:1834 Pileckiego
12:2246 Os. Ślichowice
12:27F Cedzyna / cmentarz
12:2835 Os. Podkarczówka
12:3746 Os. Ślichowice
12:4335 Os. Podkarczówka
12:4334 Pileckiego
12:5246 Os. Ślichowice
12:5724 Kusocińskiego / szpital
12:5835 Os. Podkarczówka
13:05103 Na Stadion
13:0746 Os. Ślichowice
13:0834 Pileckiego
13:1335 Os. Podkarczówka
13:1612 Dworzec / Autobusowy
13:2246 Os. Ślichowice
13:2835 Os. Podkarczówka
13:32112 Os. Pod Dalnią
13:3334 Pileckiego
13:3746 Os. Ślichowice
13:4224 Kusocińskiego / szpital
13:4335 Os. Podkarczówka
13:48F Cedzyna / cmentarz
13:49103 Na Stadion
13:5246 Os. Ślichowice
13:5834 Pileckiego
13:5835 Os. Podkarczówka
14:0746 Os. Ślichowice
14:1335 Os. Podkarczówka
14:2246 Os. Ślichowice
14:2334 Pileckiego
14:2835 Os. Podkarczówka
14:3746 Os. Ślichowice
14:4335 Os. Podkarczówka
14:4312 Dworzec / Autobusowy
14:43112 Os. Pod Dalnią
14:447 Dworzec / Autobusowy
14:45103 Na Stadion
14:4724 Kusocińskiego / szpital
14:4834 Pileckiego
14:5246 Os. Ślichowice
14:5835 Os. Podkarczówka
15:0746 Os. Ślichowice
15:1334 Pileckiego
15:1835 Os. Podkarczówka
15:22F Cedzyna / cmentarz
15:2246 Os. Ślichowice
15:35103 Na Stadion
15:3835 Os. Podkarczówka
15:3834 Pileckiego
15:4746 Os. Ślichowice
15:5335 Os. Podkarczówka
16:0246 Os. Ślichowice
16:0334 Pileckiego
16:0835 Os. Podkarczówka
16:13112 Os. Pod Dalnią
16:1612 Dworzec / Autobusowy
16:1746 Os. Ślichowice
16:2335 Os. Podkarczówka
16:2834 Pileckiego
16:29103 Na Stadion
16:3246 Os. Ślichowice
16:367 Dworzec / Autobusowy
16:3724 Kusocińskiego / szpital
16:3835 Os. Podkarczówka
16:40F Cedzyna / cmentarz
16:4746 Os. Ślichowice
16:5335 Os. Podkarczówka
16:5334 Pileckiego
17:0246 Os. Ślichowice
17:0835 Os. Podkarczówka
17:1746 Os. Ślichowice
17:1834 Pileckiego
17:2335 Os. Podkarczówka
17:28103 Na Stadion
17:3246 Os. Ślichowice
17:33112 Os. Pod Dalnią
17:3835 Os. Podkarczówka
17:4234 Żytnia
17:4746 Os. Ślichowice
17:4835 Jagiellońska MPK
17:5412 Dworzec / Autobusowy
17:5835 Os. Podkarczówka
17:587 Dworzec / Autobusowy
18:0746 Os. Ślichowice
18:0734 Pileckiego
18:21103 Na Stadion
18:2235 Os. Podkarczówka
18:3034 Pileckiego
18:3146 Os. Ślichowice
18:3224 Kusocińskiego / szpital
18:4835 Os. Podkarczówka
18:5546 Os. Ślichowice
18:56112 Os. Pod Dalnią
19:0034 Pileckiego
19:09103 Na Stadion
19:1835 Os. Podkarczówka
19:3012 Dworzec / Autobusowy
19:3034 Pileckiego
19:3146 Os. Ślichowice
19:4335 Os. Podkarczówka
19:477 Dworzec / Autobusowy
19:5646 Os. Ślichowice
20:00103 Na Stadion
20:0034 Pileckiego
20:0835 Os. Podkarczówka
20:12112 Os. Pod Dalnią
20:1524 Kusocińskiego / szpital
20:2046 Os. Ślichowice
20:3034 Pileckiego
20:3335 Os. Podkarczówka
20:4646 Os. Ślichowice
20:5612 Dworzec / Autobusowy
20:56103 Na Stadion
20:5835 Os. Podkarczówka
20:5834 Pileckiego
21:1146 Os. Ślichowice
21:21112 Os. Pod Dalnią
21:2335 Os. Podkarczówka
21:2834 Pileckiego
21:3646 Os. Ślichowice
21:4524 Kusocińskiego / szpital
21:457 Dworzec / Autobusowy
21:48103 Na Stadion
21:4835 Os. Podkarczówka
21:5834 Pileckiego
22:0146 Os. Ślichowice
22:1335 Os. Podkarczówka
22:2646 Os. Ślichowice
22:3112 Dworzec / Autobusowy
22:32103 Ściegiennego / Husarska
22:3334 Pileckiego
22:3835 Os. Podkarczówka
22:5146 Os. Ślichowice
23:0335 Os. Podkarczówka
23:0834 Żytnia
23:15N2 Bukówka
23:1524 Wapiennikowa os. Kochanowskiego
23:1646 Os. Ślichowice
23:23103 Ściegiennego / Husarska
23:2335 Os. Podkarczówka
23:347 Czarnowska / Dworzec Autobusowy
23:4146 Grunwaldzka / Mielczarskiego
23:5212 Dworzec / Autobusowy
NIEDZIELA
GodzinaLiniaKierunek
0:05N2 Bukówka
0:55N2 Bukówka
1:45N2 Bukówka
2:37N2 Bukówka
3:27N2 Bukówka
3:58N2 Żytnia
4:4046 Grunwaldzka / Mielczarskiego
4:48N2 Żytnia
5:1635 Os. Podkarczówka
5:3046 Os. Ślichowice
5:31112 Os. Pod Dalnią
5:4034 Pileckiego
5:4135 Os. Podkarczówka
5:49103 Na Stadion
5:5546 Os. Ślichowice
6:0635 Os. Podkarczówka
6:1034 Pileckiego
6:1646 Os. Ślichowice
6:2312 Dworzec / Autobusowy
6:2624 Kusocińskiego / szpital
6:3135 Os. Podkarczówka
6:3534 Pileckiego
6:4546 Os. Ślichowice
6:51112 Os. Pod Dalnią
6:5635 Os. Podkarczówka
7:0534 Pileckiego
7:1046 Os. Ślichowice
7:2135 Os. Podkarczówka
7:25103 Na Stadion
7:357 Dworzec / Autobusowy
7:3546 Os. Ślichowice
7:3534 Pileckiego
7:4635 Os. Podkarczówka
8:0534 Pileckiego
8:0646 Os. Ślichowice
8:1112 Dworzec / Autobusowy
8:16112 Os. Pod Dalnią
8:1624 Kusocińskiego / szpital
8:1735 Os. Podkarczówka
8:3146 Os. Ślichowice
8:3534 Pileckiego
8:4335 Os. Podkarczówka
8:5646 Os. Ślichowice
9:0034 Pileckiego
9:0835 Os. Podkarczówka
9:21103 Na Stadion
9:2146 Os. Ślichowice
9:247 Dworzec / Autobusowy
9:27112 Os. Pod Dalnią
9:3234 Pileckiego
9:3335 Os. Podkarczówka
9:45F Cedzyna / cmentarz
9:4646 Os. Ślichowice
9:5835 Os. Podkarczówka
10:0124 Kusocińskiego / szpital
10:02103 Na Stadion
10:0612 Dworzec / Autobusowy
10:0834 Pileckiego
10:1146 Os. Ślichowice
10:2335 Os. Podkarczówka
10:3646 Os. Ślichowice
10:3834 Pileckiego
10:477 Dworzec / Autobusowy
10:52112 Os. Pod Dalnią
10:5535 Os. Podkarczówka
10:58F Cedzyna / cmentarz
11:04103 Na Stadion
11:0834 Pileckiego
11:0946 Os. Ślichowice
11:2135 Os. Podkarczówka
11:3446 Os. Ślichowice
11:3834 Pileckiego
11:4124 Kusocińskiego / szpital
11:4635 Os. Podkarczówka
11:55103 Na Stadion
11:5712 Dworzec / Autobusowy
11:5946 Os. Ślichowice
12:1135 Os. Podkarczówka
12:12112 Os. Pod Dalnią
12:1334 Pileckiego
12:20F Cedzyna / cmentarz
12:2446 Os. Ślichowice
12:3635 Os. Podkarczówka
12:4334 Pileckiego
12:4946 Os. Ślichowice
12:56103 Na Stadion
13:0135 Os. Podkarczówka
13:1334 Pileckiego
13:1446 Os. Ślichowice
13:2124 Kusocińskiego / szpital
13:2635 Os. Podkarczówka
13:2912 Dworzec / Autobusowy
13:32112 Os. Pod Dalnią
13:38103 Na Stadion
13:3946 Os. Ślichowice
13:4334 Pileckiego
13:46F Cedzyna / cmentarz
13:5135 Os. Podkarczówka
14:0446 Os. Ślichowice
14:1635 Os. Podkarczówka
14:1834 Pileckiego
14:2946 Os. Ślichowice
14:4135 Os. Podkarczówka
14:43103 Na Stadion
14:4834 Pileckiego
14:52112 Os. Pod Dalnią
14:5446 Os. Ślichowice
14:5512 Dworzec / Autobusowy
14:59F Cedzyna / cmentarz
15:0124 Kusocińskiego / szpital
15:0635 Os. Podkarczówka
15:077 Dworzec / Autobusowy
15:1834 Pileckiego
15:1946 Os. Ślichowice
15:30103 Na Stadion
15:3135 Os. Podkarczówka
15:4446 Os. Ślichowice
15:4834 Pileckiego
16:0035 Os. Podkarczówka
16:0946 Os. Ślichowice
16:12112 Os. Pod Dalnią
16:19F Cedzyna / cmentarz
16:2334 Pileckiego
16:2712 Dworzec / Autobusowy
16:2835 Os. Podkarczówka
16:32103 Na Stadion
16:4124 Kusocińskiego / szpital
16:4246 Os. Ślichowice
16:5335 Os. Podkarczówka
16:5834 Pileckiego
17:007 Dworzec / Autobusowy
17:0746 Os. Ślichowice
17:14103 Na Stadion
17:1935 Os. Podkarczówka
17:2935 Jagiellońska MPK
17:32112 Os. Pod Dalnią
17:3246 Os. Ślichowice
17:3234 Pileckiego
17:4435 Os. Podkarczówka
17:5746 Os. Ślichowice
18:0234 Pileckiego
18:0635 Os. Podkarczówka
18:0912 Dworzec / Autobusowy
18:14103 Na Stadion
18:227 Dworzec / Autobusowy
18:2246 Os. Ślichowice
18:2624 Kusocińskiego / szpital
18:3034 Pileckiego
18:3735 Os. Podkarczówka
18:4746 Os. Ślichowice
18:52112 Os. Pod Dalnią
19:0034 Pileckiego
19:0335 Os. Podkarczówka
19:1246 Os. Ślichowice
19:2835 Os. Podkarczówka
19:3034 Pileckiego
19:347 Dworzec / Autobusowy
19:3746 Os. Ślichowice
19:4012 Dworzec / Autobusowy
19:5335 Os. Podkarczówka
19:54103 Na Stadion
20:0246 Os. Ślichowice
20:0534 Pileckiego
20:11112 Os. Pod Dalnią
20:1624 Kusocińskiego / szpital
20:1835 Os. Podkarczówka
20:3346 Os. Ślichowice
20:4335 Os. Podkarczówka
20:4846 Os. Ślichowice
20:5334 Pileckiego
21:0835 Os. Podkarczówka
21:1912 Dworzec / Autobusowy
21:21112 Os. Pod Dalnią
21:2346 Os. Ślichowice
21:2834 Pileckiego
21:3335 Os. Podkarczówka
21:337 Dworzec / Autobusowy
21:40103 Na Stadion
21:4624 Wapiennikowa os. Kochanowskiego
21:4846 Os. Ślichowice
21:5835 Os. Podkarczówka
22:0334 Pileckiego
22:1346 Os. Ślichowice
22:1635 Os. Podkarczówka
22:3846 Os. Ślichowice
22:3834 Żytnia
22:4835 Os. Podkarczówka
23:0346 Os. Ślichowice
23:14103 Ściegiennego / Husarska
23:15N2 Bukówka
23:2135 Os. Podkarczówka
23:2846 Grunwaldzka / Mielczarskiego