Cofnij
ROZKŁAD JAZDY
kierunek: Piekoszowska, Micigózd / Leśna, Promnik, Brynica / szkoła
kierunek: Dworzec / Autobusowy, Żniwna, Grunwaldzka / Mielczarskiego, Piekoszowska / Mieszka I