ROBOCZY szkolny | Godzina | Linia | Kierunek | 4:47 | 21 | Zagórze | 5:27 | 21 | Zagórze | 5:51 | 21 | Zagórze | 5:51 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 6:21 | 21 | Zagórze | 6:25 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 6:51 | 21 | Zagórze | 7:22 | 21 | Zagórze | 7:25 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:04 | 21 | Zagórze | 8:14 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:58 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 9:09 | 21 | Zagórze | 9:59 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 10:20 | 21 | Zagórze | 10:52 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 11:09 | 21 | Zagórze | 11:21 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 11:54 | 21 | Zagórze | 12:31 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 12:48 | 21 | Zagórze | 13:23 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 13:26 | 21 | Zagórze | 13:52 | 102 | Żytnia I | 14:03 | 21 | Zagórze | 14:36 | 21 | Zagórze | 15:00 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 15:13 | 21 | Zagórze | 15:53 | 21 | Zagórze | 16:07 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 16:29 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy | 17:05 | 21 | Zagórze | 17:44 | 21 | Zagórze | 17:44 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 19:04 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 19:12 | 21 | Zagórze | 20:11 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 20:35 | 21 | Zagórze | 21:34 | 102 | Żytnia I | 22:06 | 21 | Zagórze | 23:28 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy |
| SOBOTA | Godzina | Linia | Kierunek | 4:39 | 21 | Zagórze | 5:51 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 5:58 | 21 | Zagórze | 7:18 | 21 | Zagórze | 7:56 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:52 | 21 | Zagórze | 10:17 | 21 | Zagórze | 10:20 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 11:53 | 21 | Zagórze | 12:41 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 13:17 | 21 | Zagórze | 14:44 | 21 | Zagórze | 15:05 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 16:09 | 21 | Zagórze | 17:31 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 17:43 | 21 | Zagórze | 19:06 | 21 | Zagórze | 19:45 | 102 | Żytnia I | 20:41 | 21 | Zagórze | 21:59 | 21 | Zagórze | 23:13 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy |
| NIEDZIELA | Godzina | Linia | Kierunek | 5:44 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 6:35 | 21 | Zagórze | 7:42 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 8:29 | 21 | Zagórze | 9:46 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 9:57 | 21 | Zagórze | 11:18 | 21 | Zagórze | 12:11 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 12:49 | 21 | Zagórze | 14:10 | 21 | Zagórze | 14:26 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 15:35 | 21 | Zagórze | 16:45 | 102 | Os. Świętokrzyskie | 17:07 | 21 | Zagórze | 18:27 | 21 | Zagórze | 18:57 | 102 | Żytnia I | 19:59 | 21 | Zagórze | 21:15 | 21 | Zagórze | 22:27 | 21 | Czarnowska / Dworzec Autobusowy |
|