| Linia 47 przystanek: (N/Ż) SANDOMIERSKA I kierunek: KRAJNO | DNI ROBOCZE | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Min. | 05
| 04 46z
| 36z
| x | 33c
| 32
| x | x | x | 13
| x | 00c 19
| 04
| 05
| 48c
| 43
| x | 18z
| SOBOTY | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Min. | x | 25
| 59c
| 54z
| x | x | x | 09
| 25c
| 55
| x | x | x | 01
| 53c
| 48z
| x | x | NIEDZIELE I ŚWIĘTA | Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Min. | x | 23
| 57c
| 50z
| x | x | x | 50l
| x | x | x | 25
| x | 14
| 53c
| 39z
| x | x | z - przez Cedzynę Zalew l - kurs do przystanku: Leszczyny c - kurs do Cedzyny Cmentarz Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon. piąt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 Punkt informacyjny ul. Żytnia (041) 361 49 38
Rozkład jazdy ważny od: 23.09.2023. |
|