W związku z pracami ziemnymi w poniedziałek 23 maja 2022r. w godzinach od 8:00 do 15:00 autobusy podmiejskiej linii 28 nie będą wykonywały wjazdu kieszeniowego i obsługiwały przystanków Janów Ślazy, Janów i Janów Dolny. Zatrzymają się na najbliższych przystankach tj. Łopuszniańska / Janów i odczekają do rozkładowego czasu odjazdu.

Informujemy, że od soboty 21 maja 2022 roku na wnioski pasażerów zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii 109. Nowe godziny odjazdów będą obowiązywały w dni robocze, soboty i niedziele.

Kontynuujemy uruchamianie nowych przystanków autobusowych, które uzupełniają sieć komunikacyjną miasta i jednocześnie zwiększają dostępność komunikacji dla mieszkańców. Ich lokalizacja wynika z obserwacji własnych jak również z uwag zgłaszanych przez pasażerów.

Informujemy, że w związku z zakończeniem budowy ronda, zmianie od soboty 21 maja 2022 roku ulegnie częściowo trasa autobusów podmiejskich linii 31 oraz T. W Chęcinach zostaną one skierowane w obie strony ulicą Kielecką, przez nowopowstałe rondo i aleję Piłsudskiego (obok Centrum Kultury i Sportu). Nie będą jeździły ulicą Partyzantów i fragmentem drogi wojewódzkiej numer 762.

Pasażerowie! Pilnie potrzeba jest krew ratująca życie. Zapasy są na wyczerpaniu. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach apeluje o zgłaszanie się dawców każdej grupy, a my przypominamy, że każdy kto odda krew lub osocze otrzymuje zaświadczenie, z którym zgłasza się do naszych punktów ZTM po darmowy 30-dniowy imienny bilet okresowy obejmujący całą sieć miejską i podmiejską. Bilet jest ważny od dnia oddania krwi.

Przypominamy, że bilet dobowy w przypadku jego skasowania od piątku od godziny 20:00  do soboty do 24:00 upoważnia pasażera do nieograniczonej ilości przejazdów w strefie na którą został zakupiony, do godziny 24:00 w niedziele.

bilet dobowy

Informujemy, że wprowadziliśmy kolejne ułatwienie dla pasażerów korzystających z autobusów komunikacji miejskiej w Kielcach. Tym razem są to piktogramy umożliwiające sprawdzenie czy autobus, na który oczekujemy jest wyposażony w klimatyzację. Informacja jest już dostępna w Systemie Informacji Pasażerskiej.

Przypominamy, że w klimatyzację wyposażone są wszystkie autobusy należące do miasta Kielce, które obsługują linie 34, 50, 51, 54 i 46 oraz od 102 do 114. Na pozostałych liniach tylko najnowsze pojazdy są wyposażone w klimatyzację.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

  jak w sobotę

Nie kursuje 

Nie kursuje

Nie kursuje w soboty

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.