Szanowni mieszkańcy,

Priorytetem Urzędu Miasta Kielce jest przyjazny transport publiczny dla mieszkańców naszego miasta. Chcemy prowadzenia dialogu z MPK jednak spółka nie może stawiać mieszkańców i miasta pod ścianą. Na to nie ma zgody.

Informujemy, że od 24 sierpnia 2019 roku wprowadzona zostanie korekta czasu przejazdu pomiędzy przystankami dla autobusów linii 21 oraz 113.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że od 17 sierpnia 2019 roku wprowadzona zostanie korekta czasu przejazdu pomiędzy przystankami dla autobusów linii 10 oraz 29.

Ponadto  zostanie dokonana zmiana w niedzielnym rozkładzie jazdy autobusów linii 1.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w związku ze Świętem Wojska Polskiego przypadającym na 15 sierpnia (czwartek) autobusy komunikacji miejskiej w tym dniu będą jeździły według rozkładu jazdy jak w niedzielę.

W piątek (16 sierpnia) autobusy komunikacji miejskiej poruszały się będą według rozkładów jak w dzień roboczy.

W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego 2019/2020 Zarząd Transportu Miejskiego zwraca się z apelem o wcześniejszy zakup biletów okresowych.

W tym roku spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania biletami okresowymi szczególnie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych w związku z tzw. podwójnym rocznikiem. Dlatego też prosimy o dokonywanie wcześniejszych zakupów takich biletów, pozwoli to zaoszczędzić czas i uniknąć kolejek na początku września – mówi Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach.

Tablice koralikowe w autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach mają nową funkcję. Od czwartku na tablicach wyświetla się orientacyjny czas przybycia autobusu do kolejnych przystanków.

Informujemy, że na Minidworcu Komunikacji Miejskiej na os. Świętokrzyskim nastąpiła drobna korekta numerów linii autobusowych przypisanych do konkretnych stanowisk.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.