W związku upowszechnieniem szczepień na covid-19 oraz obserwowanym wzrostem ilości pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej, od soboty 12 czerwca 2021 r. zlikwidowana zostaje strefa wydzielona dla kierowców. Dodatkowe miejsca siedzące pozwolą na bardziej równomierne rozłożenie pasażerów oraz zachowanie właściwego dystansu. Podobne zmiany zostały już wprowadzone w dużych miastach. Nadal wstrzymana zostaje jednak bezpośrednia sprzedaż biletów przez kierowców.

Informujemy, że od 12 czerwca 2021 roku wprowadzone zostaną następujące zmiany w komunikacji miejskiej:

  • w związku z zakończeniem prac drogowych w miejscowości Piekoszów nastąpi zmiana trasy przejazdu oraz godzin kursowania autobusów linii 28. Kursy do miejscowości Piekoszów oraz Łosień ponownie będą wykonywane drogą wojewódzką 761.
  • na wniosek Urzędu Gminy Miedziana Góra nastąpi zmiana godzin kursowania autobusów linii 9 w dni robocze oraz niedziele. 

Od poniedziałku 7 czerwca 2021 roku od godz. 10:00 do odwołania zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie drogi krajowej numer 73 z ulicą Żeromskiego w Bilczy. Autobusy linii 27 i 29 zostaną skierowane ulicami Marmurową i Granitową.

Od soboty 29 maja 2021 roku w związku z zakończeniem prac drogowych zostanie przywrócone kursowanie przez ulicę Żeromskiego i Wojska Polskiego w Kielcach autobusów linii 33, 108 oraz 113. Jednocześnie dla autobusów linii 33 oraz 108 zostanie wprowadzona na wniosek pasażerów zmiana godzin kursowania w dni robocze.

Od soboty 29 maja 2021 roku na wniosek grupy pasażerów – pracowników z ulicy Malików zostanie wprowadzona zmiana godzin kursowania w dni robocze autobusów linii 112. Z rozkładem jazdy można zapoznać się poniżej.

Od soboty 29 maja 2021 roku na wniosek Urzędu Gminy w Masłowie zostanie wprowadzona zmiana godzin kursowania w dni robocze autobusów podmiejskiej linii 10. Z rozkładem jazdy można zapoznać się poniżej.

Od soboty 29 maja 2021 roku zostanie wprowadzona na wniosek Urzędu Gminy w Zagnańsku zmiana w funkcjonowaniu podmiejskiej linii 7. Dotyczy ona ostatnich kursów w dzień roboczy do Samsonowa. Z projektem nowego rozkładu jazdy można zapoznać się poniżej.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 402 gości oraz 0 użytkowników.