Informujemy, że w najbliższy weekend 7 i 8 grudnia br. kursuje autobus linii 100. Będzie nim można dojechać na „Regionalną Wystawę Gołębi i Królików” odbywającą się w obiektach Targów Kielce.

Uwaga pasażerowie!

Od soboty 7 grudnia br. zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii 38, 54 oraz 103. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami odjazdów.

Od najbliższej soboty 23 listopada 2019 roku autobusy linii 21 oraz 35 będą się zatrzymywać na nowym przystanku przy ulicy Żelaznej w Kielcach, zlokalizowanym po stronie wschodniej pomiędzy ulicami Wspólną a Sienkiewicza. Prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy.

Informujemy, że od soboty 23 listopada 2019 roku zmianie ulegnie rozkład jazdy dla autobusów linii 112. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami odjazdów.

Z uwagi na prace drogowe prowadzone w rejonie pętli przy skrzyżowaniu ulic Krajobrazowej z Księdza Józefa Marszałka w Masłowie, kursy linii 12 obecnie wykonywane do przystanku Masłów Pierwszy zostają do odwołania wydłużone do pętli autobusowej w Brzezinkach. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie przejazdu.

W związku z czynnościami wykonywanymi przez policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kielce-Zachód parking i pętla autobusowa znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Aresztu Śledczego przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach we wtorek 19 listopada 2019 roku od godziny 6.00 do 14.00 będą niedostępne.

Informujemy, że z uwagi na prace drogowe prowadzone w rejonie skrzyżowania ulic Szybowcowej z Radomską od 15 listopada 2019 roku (piątek) czasowo zmianie ulegnie trasa przejazdu oraz godziny kursowania autobusu linii 5.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 352 gości oraz 0 użytkowników.