Od soboty 1 października 2022 roku autobusy linii 35 jadące w kierunku os. Podkarczówka będą się dodatkowo zatrzymywały na przystanku al. IX Wieków Kielc / Warszawska (dawny hotel IBIS). Jednocześnie w soboty dla autobusów w/w linii zmianie ulegną godziny kursowania.

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem połączeniami linii 8 zostanie zwiększona liczba porannych kursów w dni robocze. Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywać od soboty 1 października 2022 roku. Prosimy o sprawdzenie nowych godzin kursowania.

Od soboty 1 października 2022 roku dla autobusów linii 113 będą obowiązywały nowe godziny kursowania. Zmiana dotyczy kursów realizowanych w soboty.

Informujemy, że od poniedziałku 3 października 2022 roku zostaje przywrócone kursowanie studenckiej linii 104. Kursy realizowane będą wyłącznie w dni robocze.

Informujemy, że od soboty 1 października 2022 roku będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy dla autobusów bezpłatnych linii 0W i 0Z. Zmiana dotyczy kursów realizowanych w dni robocze.

Informujemy, że ostatnim dniem kursowania autobusu sezonowej linii T z Kielc do Parku Etnograficznego w Tokarni będzie niedziela 16 października 2022 roku.

Informujemy, że w związku z pracami drogowymi przystanek al. IX Wieków Kielc UW od środy 21 września 2022 r. do odwołania został przesunięty w kierunku ronda Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

  jak w sobotę

Nie kursuje 

Kursuje tylko w dni robocze

Nie kursuje w soboty

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.