informujemy, że w dniu 10.12.2018 r. (poniedziałek) w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w godzinach 8:00 - 13:00 autobusy linii nr 28 nie będą kursowały przez ulicę Ślazy (Janów).

Informujemy, że od 01.12.2018 r. zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii nr 2.

Prezydent Miasta Kielce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu ,,Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej w Kielcach autobusów zeroemisyjnych oraz innych środków transportu”.

Informujemy, że w związku z budową hali wielkopowierzchniowej przy ulicy Malików, w pobliżu budynku Sądu Rejonowego mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu związane z wprowadzeniem ruchu wahadłowego, które mogą powodować opóźnienia w kursowaniu autobusów.

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac drogowych na ul. Piekoszowskiej (fragment drogi od ul. Malików do ul. Grunwaldzkiej) od dnia 26.11.2018 r. (poniedziałek) autobusy komunikacji miejskiej linii: 18, 24, 25, 114 powrócą do kursowania po swoich trasach sprzed objazdu tj. z przejazdem przez przystanki:

  • Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego
  • Piekoszowska II
  • Piekoszowska Malików

Informujemy, że została wprowadzona nowa możliwość planowania podróży ON-LINE pod adresem sip.ztm.kielce.pl, jak również planer połączeń w aplikacji mobilnej myBus online.

Nowością tego rozwiązania jest to, że zaplanowane trasy uwzględniają aktualne pozycje autobusów, a nie opierają się jedynie na godzinowych rozkładach jazdy.

Informujemy, że od dnia 21.11.2018 r. od godziny 11:30 przywraca się obowiązywanie przystanku Grunwaldzka szpital (do centrum) zlokalizowanego na wysokości szpitala. Przystanek tymczasowy, przy Straży Pożarnej nie będzie obowiązywał.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.