Informujemy, że w dniu 1 i 3 maja 2019 roku komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w niedziele, natomiast w dniu 2 maja 2019 roku jak w soboty.

Ponadto, w związku z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja w Kielcach w dniu 3.05.2019 r. w godz.: 10:00 - 15:00 wystąpią następujące utrudnienia w komunikacji miejskiej:

Informujemy, że w związku z awarią wodociągu u zbiegu ulic Ołowianej i Cynkowej w dniu 25 kwietnia (czwartek) autobusy linii nr 13, 108 i 110 pojadą objazdem przez ulicę Krzemionkową przy szkole podstawowej nr 31. Autobusy tych linii nie będą zatrzymywać się na przystanku Ołowiana (705).

Przypominamy, że od 13 kwietnia 2019 roku obowiązują zmiany w sieci połączeń komunikacyjnych.

Linie zlikwidowane:

3, 37, 40

W związku z planowanymi likwidacjami linii i zmianami w przebiegach tras prosimy o zwrócenie uwagi na możliwość planowania podróży w aplikacji "Jak dojadę" z datą przyszłą. Bazy rozkładów jazdy są już dostępne w serwisie i przy ustawieniu planu trasy z datą przyszłą można zorientować się jak będzie wyglądać nasza podróż po zmianach.

Przekazujemy w formie uproszczonej informację o nowych przebiegach linii. Zmiany obowiązują od 13 kwietnia.

Informujemy, że od dnia 14.04.2019 r. (niedziela) uruchomiona zostanie linia T do Tokarni. Autobusy na w/w linii będą kursowały we wszystkie niedziele oraz w dni zaplanowanych imprez w Parku Etnograficznym.

Trasa Linii:

Kaczmarka – Armii Krajowej – Żytnia (strona północna) – Grunwaldzka – Jagiellońska – Krakowska – Górników Staszicowskich – Krakowska – Nowiny – Zgórsko – Chęciny (ul. Szkolna i Radkowska) – Tokarnia (parkingu przed Parkiem Etnograficznym)

Informujemy, że w związku z przebudową skrzyżowania ul. Familijnej, Perłowej oraz Białe Zagłębie w Gminie Sitkówka Nowiny od dnia 09.04.2019 r. do odwołania autobusy linii nr 19 będą kursowały w dwie strony  przez drogę wojewódzka nr 762 i ul. Przemysłową według poniżej mapki.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 358 gości oraz 0 użytkowników.