Informujemy, że w sobotę 23 stycznia 2021 roku zostanie wprowadzony kolejny etap zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach. Dotyczy on autobusów linii 8, 21, 28, 39 oraz 107.

Informujemy, że od poniedziałku 25 stycznia 2021 roku przywrócone zostanie kursowanie autobusów linii 108.

Chorowałeś na koronawirusa i wyzdrowiałeś? Twoje osocze zawiera przeciwciała, które mogą wspomagać leczenie chorych na COVID-19 z ciężkimi, zagrażającymi życiu objawami zakażenia. Oddaj je w najbliższym Centrum Krwiodawstwa i uratuj zdrowie oraz życie drugiemu człowiekowi!

Przypominamy, że osoba oddająca osocze lub krew otrzymuje zaświadczenie uprawniające do wyrobienia biletu elektronicznego i na jego podstawie do korzystania za darmo przez 30 dni (od dnia oddania osocza) z komunikacji miejskiej.

Więcej: https://bit.ly/2KydjsO

Wykaz ulg: https://bit.ly/2LQZDd8

Informujemy, że od soboty 16 stycznia 2021 roku zostanie wdrożony kolejny etap zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach. Projekt reorganizacji siatki połączeń konsultowany był w ub. roku. Bieżące zmiany dotyczą autobusów linii 4, 14 oraz 109.

 Informujemy, że zgodnie z konsultacjami społecznymi, które prowadziliśmy w połowie br. od piątku 1 stycznia 2021 roku zlikwidowana zostaje linia autobusowa numer 6. W związku z powyższym:

Zgodnie z konsultacjami społecznymi, które odbywały się w sierpniu br. informujemy, że w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach.

W pierwszej kolejności (od 1 stycznia 2021 roku) zostaną wprowadzone zmiany dla autobusów linii 1, 6 i 32. Zmiany dla pozostałych linii zostaną wprowadzone w kolejnych tygodniach.

Informację w sprawie nieodpłatnego przekazania zbędnych oraz zużytych składników majątku ruchomego można zobaczyć TUTAJ.

Rozkład jazdy

legenda

Kursuje

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.