Informujemy, że w nocy z 24 na 25 października 2020 roku (sobota/niedziela) autobusy nocnej linii N1 pomimo wprowadzanej zmiany czasu z letniego na zimowy i przesunięcia wskazówek zegara z godziny 3:00 na godzinę 2:00, wykonają wszystkie kursy według czasu letniego.

Informujemy, że zmienią się numery specjalnych linii cmentarnych, które corocznie są uruchamiane w okresie Wszystkich Świętych. Nazwa każdej takiej linii będzie rozpoczynała się od litery C do której zostanie dodany numer. Prosimy o zapoznanie się z nową numeracją linii!

Ikona autobusu

Informujemy, że od soboty 7 listopada 2020r. zmieni się trasa oraz godziny kursowania autobusów podmiejskiej linii 45. Autobusy zostaną przekierowane do Dworca Autobusowego przy ulicy Czarnowskiej 12. Nie będą już obsługiwały odcinka od ulicy Grunwaldzkiej do osiedla Ślichowice.

W związku z przedłużeniem obowiązywania na obszarze Kielc i powiatu czerwonej strefy i zaostrzeniu restrykcji sanitarnych, w tym wprowadzeniu nauki zdalnej dla uczniów oraz studentów jak również pracy zdalnej, Zarząd Transportu Miejskiego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów udostępnił możliwość zdalnego anulowania biletu okresowego.

Aby ułatwić dojazd do cmentarza w Cedzynie m.in. osobom planującym porządki na grobach bliskich, w najbliższy weekend (sobota i niedziela) 17 i 18 października 2020 roku zwiększamy częstotliwość kursowania autobusów linii C, F oraz Z. Linie będą obsługiwane autobusami przegubowymi.

Informujemy, że od soboty 17 października 2020 roku autobusy podmiejskiej linii 41 kursujące do Krajna zostaną przekierowane w Kielcach na Dworzec Autobusowy przy ulicy Czarnowskiej. Dodatkowo będą zatrzymywać się na dwóch nowych przystankach: Sandomierska / Poleska oraz al. IX Wieków Kielc / Warszawska. Uwaga! Linia 41 nie będą już obsługiwała odcinka od ulicy Źródłowej do Bukówki.

Informujemy, że od soboty 17 października 2020 roku przestanie funkcjonować linia autobusowa numer 24, która wykonywała połączenia do Brynicy. Kursy tej linii będą wykonywane przez autobusy linii 18. Dodatkowo na obszarze Kielc zmianie ulegnie trasa przejazdu:

Rozkład jazdy

legenda

Kursuje w dni robocze jak w soboty

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.