ZTM w Kielcach od 01.02.2017r. wprowadza możliwość zakupu biletu jednorazowego komunikacji miejskiej poprzez telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji SkyCash. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników naszych usług. Pozwala na zakup biletu w każdym miejscu i o każdej porze bez konieczności posiadania gotówki. Warunkiem zakupu biletu jest posiadanie i wykorzystanie w telefonie Internetu. Za zakup biletu nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja, a cena biletu jest identyczna jak w każdym innym punkcie sprzedaży.

Pobranie i instalacja aplikacji w menu telefonu jest bezpłatna podobnie jak korzystanie z nich. Zakup biletu następuje poprzez uruchomienie aplikacji z menu telefonu i wybranie rodzaju biletu jaki chcemy zakupić. Podczas kontroli biletów wystarczy okazać ekran telefonu z otwartą zakładką „Kontrola biletów”, w której znajdują się wszystkie informacje na temat zakupionego biletu.

Zakup biletu

Zakup biletu powinien nastąpić niezwłocznie po wejściu do pojazdu. W menu aplikacji SkyCash należy wybrać zakładkę „Komunikacja miejska”, a następnie z listy dostępnych miast wskazać „Kielce”. W kolejnym kroku należy wybrać grupę biletów (Normalny, Ulgowy), a następnie rodzaj biletu.

W kolejnym kroku system umożliwi wskazanie numeru bocznego autobusu oraz liczby sztuk biletów tego samego rodzaju w ramach pojedynczej transakcji.

Nastepnie należy dokonać płatności wybraną przez siebie metodą.

Kontrola biletu

Podczas kontroli biletów  pasażer zobowiązany jest do okazania ekranu aplikacji z wyświetlonym numerem kontrolnym biletu oraz czasem zakupu biletu. Zakładka „Kontrola” dostępna jest bezpośrednio na ekranie głównym aplikacji lub w sekcji „Komunikacja miejska” w zakładce „Kontrola biletów”.

Aby poznać szczegółową instrukcję pobrania i korzystania z zakupu biletu przy pomocy aplikacji SkyCash prosimy kliknąc na link Instrukcja użytkowania i zakupu biletów w systemie SkyCash (.PDF)

Szczegółową instrukcję rejestracji w aplikacji SkyCash można zobaczyć TUTAJ.

Regulamin usługi Bilet Telefoniczny SkyCash można boczyć TUTAJ.

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi.

Rozklad jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

Legenda

Od soboty 22 czerwca wakacyjne rozkłady jazdy

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Jak dojade

 white2.png

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 195  gości oraz 0 użytkowników.