Informujemy, że w związku z pracami remontowymi fragmentu ulicy Szczepaniaka (od skrzyżowania z ul. Husarską do skrzyżowania z al. Na Stadion) od dnia 18.03.2017r. do odwołania wprowadzono częściową zmianę przejazdu oraz godzin kursowania na liniach:

  • Autobusy linii nr 4 w kierunku ul. Zagnańskiej pojadą od al. Na Stadion przez ul. Szczepaniaka – al. Na Stadion – Pakosz – ul. Osobną – ul. Marmurową do ul. Husarskiej, dalej wg swojej trasy. W kierunku al. Na Stadion autobusy będą kursowały bez zmian. 
  • Autobusy linii nr 44, 108 i 113 będą kursowały W DWÓCH KIERUNKACH przez ul. Husarską – ul. Marmurową – ul. Osobną – Pakosz do ul. Kusocińskiego.
  • Autobusy linii nr 103 i 107 będą kursowały W DWÓCH KIERUNKACH przez ul. Husarską – ul. Marmurową – ul. Osobną – Pakosz – al. Na Stadion – Szczepaniaka do al. Na Stadion.

Informujemy ponadto, że na czas objazdu przy ul. Husarskiej w okolicach skrzyżowania z ul. Szczepaniaka, w kierunku Pakosza został zlokalizowany nowy przystanek autobusowy obowiązujący dla linii nr 44, 103, 107, 108 i 113

Objazd Szczepaniaka

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 291 gości oraz 0 użytkowników.