Firma mPay z myślą o zapewnieniu swoim użytkownikom szybszego i wygodniejszego korzystania z płatności mobilnych, przygotowała nową wersję systemu informatycznego mPay. Nowości, to przede wszystkim:

  • całkowite zniesienie miesięcznej opłaty naliczanej po 12 miesiącach braku aktywności konta,
  • wprowadzenie możliwości korzystania z mPay Wallet i aplikacji mPay za pomocą tych samych danych dostępowych,
  • udostępnienie nowej, ulepszonej wersji usługi umożliwiającej płacenie za postój w strefach płatnego parkowania,zwiększenie stabilności, bezpieczeństwa i dostosowanie aplikacji do wdrażania nowych usług i funkcji.

Aktualizacja aplikacji w wersji 1.3.0 będzie dostępna w sklepach Google Play i App Store od 2 lutego. Podczas pierwszego uruchomienia każdy z użytkowników zostanie poproszony o przejście krótkiego procesu migracji do nowego systemu informatycznego. Odbędzie się to poprzez uzupełnienie danych i ustawienie zabezpieczeń konta oraz zaakceptowanie regulaminu, którego treść znajdą Państwo w załączniku.
mPay informuje, że załączony regulamin będzie dotyczył wyłącznie użytkowników aplikacji w wersji 1.3.0 i kolejnych. Do osób, które nie dokonają aktualizacji aplikacji, zastosowanie będą miały zapisy dotychczasowego regulaminu.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 469 gości oraz 0 użytkowników.