Informujemy, że została wprowadzona nowa możliwość planowania podróży ON-LINE pod adresem sip.ztm.kielce.pl, jak również planer połączeń w aplikacji mobilnej myBus online.

Nowością tego rozwiązania jest to, że zaplanowane trasy uwzględniają aktualne pozycje autobusów, a nie opierają się jedynie na godzinowych rozkładach jazdy.

Planer podróży podając informacje o przebiegu trasy uwzględnia także piesze dojście do przystanku, co pozwala zoptymalizować czas przemieszczenia się na planowanym odcinku podróży komunikacją miejską.

Można wybrać punkt początkowy i końcowy podróży (zarówno z listy przystanków jak też z mapy miasta), a wyszukiwarka wyznacza najlepsze sposoby dotarcia do celu. Użytkownik może uwzględnić przy tym takie ustawienia jak maksymalna liczba przesiadek i planowany czas rozpoczęcia podróży.

Przypominamy, że oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy, czyli tzw. tabliczki przystankowej, aplikacja wyświetla najbliższe odjazdy w formie tzw. tablicy najbliższych odjazdów, na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS. Dzięki temu uzyskujemy znacznie dokładniejszą godzinę przyjazdu autobusu na przystanek, uwzględniającą nieprzewidziane odchylenia od planowanego przyjazdu.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.