Tablice koralikowe w autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach mają nową funkcję. Od czwartku na tablicach wyświetla się orientacyjny czas przybycia autobusu do kolejnych przystanków.

Wprowadzenie takiego rozwiązania znacznie ułatwi pasażerom przemieszczanie się po Kielcach oraz spowoduje lepsze zaplanowanie następnych czynności, np. przesiadek.

Nowa funkcja polegająca na pokazywaniu czasów będzie pojawiała się sukcesywnie z powodu konieczności wgrania nowego oprogramowania. Docelowo możliwość śledzenia czasów dojazdu do przystanku będzie dostępna w większości autobusów poruszających się po Kielcach.

Tablice koralikowe zostały zakupione w ramach zadania pn. Zakup i montaż wewnętrznych tablic LCD „koralikowych” wizualizujących przebieg trasy danej linii, które stanowi jedno z dziewięciu zadań, realizowanych w ramach projektu: Rozwój komunikacji publicznej w Kielcach.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

zestawienie logotypów POPW   nowy herb

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.