Informujemy, że w związku z odbywającym się Biegiem Niepodległości w dniu 10.11.2019 r. (niedziela) w godzinach 6:00 – 14:00  mogą występować czasowe utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w rejonie ulic: Jana Pawła II, Krakowska, Szczepaniaka, Pakosz oraz al. Na Stadion.

Informujemy, że w podanych powyżej godzinach autobusy:

  • linii nr 30, 44, 54 kursować będą w obu kierunkach przez ul. Ściegiennego (bez wjazdu w ul. Sołtysiaka „Barabasza” i al. Legionów).
  • linii nr 4 w kierunku ul. Zagnańskiej kursować będą przez ul. Ściegiennego(bez wjazdu w ul. Sołtysiaka „Barabasza” i al. Legionów).

Ponadto informujemy, że w związku z odbywającym się  Marszem Niepodległości w dniu 11.11.2019 r. (poniedziałek) w godzinach 6:00 – 14:00  mogą wystąpić czasowe utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii 0W, 0Z i 103 w rejonie ulic: Leśnej, Kapitulnej i Jana Pawła II.

W przypadku znacznych utrudnień z przejazdem kursowanie linii 0W i 0Z zostanie czasowo zawieszone, natomiast autobusy linii 103 będą kursować w dwóch kierunkach przez ulicę Paderewskiego.

Rozkład jazdy

legenda

Kursuje w dni robocze jak w soboty

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.