W związku z kolejnym etapem przebudowy ulicy Wincentego Witosa oraz zamknięciem ulicy Peryferyjnej na odcinku od Piwowarskiej do Wincentego Witosa od soboty 10 października w rejonie osiedla Sieje czasowej zmianie ulegną trasy autobusów linii 33, 103, 104 oraz 111. Autobusy w/w linii do odwołania będą kursowały wg. poniższego schematu:

AUTOBUSY LINII 33:

  • jadące z Bukówki w kierunku Dąbrowy (kursami przez osiedle Sieje) pojadą ulicami: Zagnańską, następnie fragmentem Peryferyjnej oraz Piwowarską, Stare Sieje i drogą obok piekarni do ulicy Wincentego Witosa.
  • jadące z Dąbrowy w kierunku Bukówki (kursami przez osiedle Sieje) pojadą z ulicy Wincentego Witowa drogą obok piekarni, a następnie ulicami Stare Sieje, Piwowarską, fragmentem Peryferyjnej do Zagnańskiej.

AUTOBUSY LINII 103 i 104:

  • jadące od Dąbrowy do osiedla Sieje pojadą ulicami: Wincentego Witosa, Zagnańską, fragmentem ulicy Peryferyjnej i Piwowarską.
  • jadące przez Dąbrowę w kierunku alei Na Stadion i Uniwersyteckiej UJK pojadą ulicami: Stare Sieje, drogą przy piekarni do ulicy Wincentego Witosa i dalej właściwą trasą.

AUTOBUSY LINII 111:

  • wszystkimi kursami jadącymi z Dąbrowy w kierunku centrum miasta i Zalesia pojadą od ulicy Wincentego Witosa drogą przy piekarni, a następnie ulicami Stare Sieje, Piwowarską i fragmentem ulicy Peryferyjnej do Zagnańskiej.
  • wszystkimi kursami jadącymi z Zalesia i centrum miasta w kierunku osiedla Dąbrowa pojadą ulicą Zagnańską, następnie fragmentem Peryferyjnej oraz Piwowarską, Stare Sieje i drogą obok piekarni do ulicy Wincentego Witosa.

Objazd Sieje

Rozkład jazdy

legenda

Kursuje w dni robocze jak w soboty

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.