Informujemy, że autobusy komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku będą kursowały według poniższego schematu:
- 24 grudnia 2020r.(WIGILIA,) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w SOBOTY. Od godziny 20:00 autobusy będą sukcesywnie zjeżdżać do zajezdni (wykaz ostatnich realizowanych kursów dostępny na dole strony). Z kolei w nocy z 24 na 25 grudnia br.roku zawieszone zostaje kursowanie linii nocnej N1.
- 25 i 26 grudnia 2020r. (ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELE za wyjątkiem autobusów linii 4, 30, 34, 46, które kursować będą z ograniczoną częstotliwością wg zamieszczonych na przystankach rozkładów jazdy. Zawieszone zostaje kursowanie autobusów linii 21, 33, 36, 54, N1.
- 27 grudnia 2020r. autobusy kursować będą wg rozkładów jazdy jak w NIEDZIELE.
- 31 grudnia 2020r. (SYLWESTER) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w DNI ROBOCZE.
- 1 stycznia 2021r. (NOWY ROK) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELE za wyjątkiem autobusów linii 4, 30, 34, 46, które kursować będą z ograniczoną częstotliwością wg zamieszczonych na przystankach rozkładów jazdy. Zawieszone zostaje kursowanie autobusów linii 21, 33, 36, 54.
Uwaga! Przypominamy również, że w związku ze zmniejszoną liczbą pasażerów i wprowadzeniem nauki i pracy zdalnej, zawieszone do odwołania jest kursowania autobusów linii 0W, 0Z, N2, 55, 104 i 108, natomiast autobusy linii 23, 39, 53 i 105 kursują z ograniczeniami.
HARMONOGRAM OSTATNICH KURSÓW 24 grudnia 2020r. WIGILIA | |||
NR LINII | OSTATNI KURS WYKONANY NA LINII | Z PRZYSTANKU | KIERUNEK |
1 | 20:17 | Bukówka | Dobromyśl |
21:10 | Dobromyśl | Bukówka | |
2 | 19:44 | Kolberga | Sukowska |
19:53 | Posłowice | Kolberga | |
20:21 | Sukowska | Kolberga | |
4 | 19:42 | al. Na Stadion | Zagnańska areszt |
20:18 | Zagnańska areszt | al. Na Stadion | |
7 | 19:58 | Dworzec Autobusowy | Zagnańsk szkoła |
20:48 | Zagnańsk szkoła | Dworzec Autobusowy | |
8 | 19:39 | os. Ślichowice | Mójcza |
20:25 | Mójcza | os. Ślichowice | |
10 | 18:08 | Dworzec Autobusowy | Ciekoty Żeromszczyzna |
19:16 | Ciekoty Żeromszczyzna | Dworzec Autobusowy | |
11 | 18:25 | Kaczmarka / Krakowska | Borków |
19:22 | Borków | Kaczmarka / Krakowska | |
12 | 19:56 | Kaczmarka / Krakowska | Barcza |
20:40 | Barcza | Kaczmarka / Krakowska | |
13 | 19:42 | Ołowiana | Żniwna |
20:20 | Żniwna | Ołowiana | |
14 | 18:32 | Kaczmarka / Krakowska | Niestachów / pętla |
19:15 | Niestachów / pętla | Kaczmarka / Krakowska | |
18 | 19:03 | Dworzec Autobusowy | Piekoszowska |
19:31 | Piekoszowska | Dworzec Autobusowy | |
19 | 19:04 | Zagórska | Bolechowice |
19:47 | Bolechowice | Zagórska | |
21 | 19:32 | Kolberga | Zagórze |
20:09 | Zagórze | Kolberga | |
25 | 19:29 | Bukówka | Targi Kielce |
20:18 | Targi Kielce | Bukówka | |
27 | 19:22 | os. Ślichowice | os. Ślichowice |
28 | 19:45 | Zagórska | Jaworznia |
20:22 | Jaworznia | Zagórska | |
29 | 20:16 | os. Ślichowice | os. Ślichowice |
30 | 20:29 | Sukowska | os. Świętokrzyskie |
21:09 | os. Świętokrzyskie | Sukowska | |
31 | 16:20 | Chęciny | Dworzec Autobusowy |
21:07 | Czarnowska | Jagiellońska MPK | |
32 | 19:30 | Dworzec Autobusowy | Samsonów |
20:30 | Samsonów | Dworzec Autobusowy | |
33 | 19:21 | Bukówka | os. Dąbrowa |
20:04 | os. Dąbrowa | Bukówka | |
34 | 20:00 | Bukówka | Pileckiego |
20:50 | Pileckiego | Bukówka | |
35 | 19:48 | Żytnia | Orląt Lwowskich |
20:20 | Orląt Lwowskich | Żytnia | |
36 | 19:20 | Artwińskiego | Kruszelnickigo |
19:59 | Kruszelnickigo | Artwińskiego | |
38 | 18:40 | Artwińskiego | Mąchocice Kapitulne |
19:28 | Mąchocice Kapitulne | Artwińskiego | |
44 | 19:10 | Kusocińskiego | Batalionów Chłopskich |
20:04 | Batalionów Chłopskich | Kusocińskiego | |
45 | 18:22 | Dworzec Autobusowy | Młynek Brudzowski |
19:13 | Młynek Brudzowski | Dworzec Autobusowy | |
46 | 19:53 | os. Ślichowice | os. Świętokrzyskie |
20:30 | os. Świętokrzyskie | os. Ślichowice | |
50 | 19:26 | Artwińskiego | Artwińskiego |
51 | 19:52 | Artwińskiego | Artwińskiego |
103 | 19:58 | al. Na Stadion | Os. Sieje |
20:45 | Os. Sieje | al. Na Stadion | |
107 | 19:10 | Artwińskiego | Hublaczyków / Gruchawka |
19:45 | Hublaczyków / Gruchawka | Artwińskiego | |
109 | 19:42 | os. Ślichowice | Zagórze |
20:27 | Zagórze | os. Ślichowice | |
112 | 20:00 | al.Szajnowicza-Iwanowa / Puscha | Zagórska |
20:15 | Zagórska | al.Szajnowicza-Iwanowa / Puscha | |
113 | 19:38 | Kusocińskiego | os. Świętokrzyskie |
20:17 | os. Świętokrzyskie | Kusocińskiego | |
114 | 19:25 | Piekoszowska pętla | Żniwna |
20:09 | Żniwna | Piekoszowska pętla |