Informujemy, że zgodnie z konsultacjami społecznymi, które prowadziliśmy w połowie br. od piątku 1 stycznia 2021 roku zlikwidowana zostaje linia autobusowa numer 6. W związku z powyższym:

  • obsługę ulic Kolonia, Siedmiu Źródeł i Pietraszki przejmie linia 1, dla której zostanie utworzony dodatkowy wariant kursowania: Bukówka – Pietraszki – Bukówka. Jednocześnie na odcinku miejskim od ulicy Krakowskiej przez centrum miasta do Bukówki zwiększy się częstotliwość kursowania autobusów linii 1.

Dla pasażerów korzystających z w/w linii autobusowej i dojeżdżających do oraz z Dobromyśla nie zmieni się trasa, kursy te nie będą wjeżdżały w ulicę Pietraszki i będą obsługiwane w dotychczasowej relacji Bukówka – Dobromyśl – Bukówka.

Wprowadzana zmiana pozwoliła również na dostosowanie godzin kursowania do godzin pracy Zakładu Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych rozpoczynającego swoją działalność przy ulicy Pietraszki.

  • obsługę ulicy Żelaznogórskiej przejmie linia 32, dla której zostanie utworzony dodatkowy wariant kursowania: Dworzec Autobusowy – Żelaznogórska – Dworzec Autobusowy. Jednocześnie na odcinku miejskim od ulicy Łódzkiej do Dworca Autobusowego zwiększy się częstotliwość kursowania autobusów linii 32.

Dla pasażerów korzystających z w/w linii autobusowej i dojeżdżających do oraz z Samsonowa nie zmieni się trasa, kursy te nie będą wjeżdżały w ulicę Żelaznogórską i będą obsługiwane w dotychczasowej relacji Dworzec Autobusowy – Samsonów – Dworzec Autobusowy.

Uwaga! Korekcie ulegają godziny kursowania autobusów linii 32.

 Również od piątku 1 stycznia 2021 roku korekcie ulegną godziny kursowania autobusów linii 18.

Rozkład jazdy

legenda

Kursuje

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.