Informujemy, że od soboty 16 stycznia 2021 roku zostanie wdrożony kolejny etap zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach. Projekt reorganizacji siatki połączeń konsultowany był w ub. roku. Bieżące zmiany dotyczą autobusów linii 4, 14 oraz 109.

 W związku z powyższym:

  •  trasa autobusów linii 4 zostaje częściowo zmieniona. Wszystkie kursy w obie strony będą realizowane ulicą Krakowską, Pakosz i aleją Na Stadion.

Linia nr 4

 

 

  • autobusy linii 14 zostają przekierowane z ulicy Kaczmarka do Dworca Autobusowego i nie będą już obsługiwały odcinka Żelazna PKP – Żytnia – Kaczmarka – Krakowska Kadzielnia. Jednocześnie dla tej linii zostaje utworzony nowy wariant kursowania Dworzec Autobusowy – Zagórze, który obsługiwany będzie dodatkowym autobusem.

 Linia nr 14

 

Dla pasażerów dojeżdżających do i z Niestachowa oprócz przekierowania linii z ulicy Kaczmarka do Dworca Autobusowego, pozostała część trasy nie ulega zmianie. Autobusy w tej relacji nie będą kursowały do Zagórza. Ta relacja będzie obsługiwana wyłącznie dodatkowym wariantem w relacji Dworzec Autobusowy – Zagórze – Dworzec Autobusowy.

 

  • trasa autobusów linii 109 zostaje skrócona do przystanku Morcinka / działki. Odcinek do Zagórza przez ulicę Wikaryjską nie będzie już obsługiwany przez linię 109. W związku ze skróceniem trasy zmianie ulegną godziny kursowania.

Linia nr 109 2

 

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.