Informujemy, że wprowadzone zostaną kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Kielcach. Są one związane z otwartym kilka miesięcy temu centrum komunikacyjnym, do którego zostają przekierowane kolejne linie podmiejskie. W związku z powyższym:

  • od soboty 27 marca 2021 roku autobusy podmiejskiej linii 9 zostaną przekierowanie do Dworca Autobusowego przy ulicy Czarnowskiej 12 w Kielcach i nie będą już obsługiwały trasy Ślichowice – Massalskiego – Szajnowicza-Iwanowa/Puscha – Grunwaldzka – Żytnia – Paderewskiego. Jednocześnie zmienią się godziny kursowania.

Linia nr 9

  • od soboty 27 marca 2021 roku autobusy podmiejskiej linii 11 zostaną przekierowanie do Dworca Autobusowego przy ulicy Czarnowskiej 12 w Kielcach i nie będą już obsługiwały trasy Kaczmarka / Krakowska – Armii Krajowej – Żytnia – Paderewskiego. Również dla autobusów tej linii zmienią się godziny kursowania.

Linia nr 11

O kolejnych zmianach, które wprowadzamy etapami będziemy informować na bieżąco. Przypominamy, że wpływ na tempo ich wdrażania ma m.in. obecna sytuacja związana z COVID-19.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

W dni robocze kursuje jak w soboty

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.