Informujemy, że od środy 11 maja 2022 roku zostanie wprowadzona do odwołania zmiana organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania alei Solidarności z aleją Tysiąclecia PP, która może wpłynąć na punktualność w kursowaniu autobusów linii 4, 13, 30, 34, 50, 51, 53, 104, 112 i 114.

Ponadto przystanek autobusowy znajdujący się przy jezdni wschodniej (w sąsiedztwie salonu samochodowego) zostanie przesunięty na północ i zlokalizowany będzie w rejonie marketu spożywczego (Biedronka). Przy przystanku zostanie wyznaczone przejście dla pieszych przez aleję  Solidarności, natomiast przejście w obrębie skrzyżowania z aleją Tysiąclecia PP zostanie zlikwidowane.

Z kolei przystanek autobusowy zlokalizowany przy jezdni zachodniej alei Solidarności w sąsiedztwie marketu spożywczego (Aldi) zostanie przesunięty w kierunku południowym za skrzyżowanie z ulicą Niską.

Dodatkowo na skrzyżowaniu alei Solidarności z aleją Tysiąclecia PP wyłączona zostanie wschodnia jezdnia alei Solidarności (kierunek w stronę Warszawy). Ruch zostanie przeniesiony na jezdnię zachodnią i będzie się na niej odbywał w obu kierunkach. Na jezdni zachodniej wyznaczone będą dwa pasy ruchu w kierunku północnym (kierunek w stronę Warszawy) oraz jeden pas ruchu w stronę centrum.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

  jak w sobotę

Nie kursuje 

Nie kursuje

Nie kursuje w soboty

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.