Informujemy, że od wtorku 1 grudnia do piątku 18 grudnia 2020 roku w Bilczy zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie drogi krajowej numer 73 z ulicą Żeromskiego. Autobusy linii 27 i 29 na czas prac drogowych zostaną skierowane na objazd ulicami Marmurową i Granitową.

Informujemy, że od wtorku 1 grudnia 2020 roku w miejscowości Piekoszów z powodu remontu zamknięty będzie fragment drogi wojewódzkiej 761. W związku z powyższym do odwołania zostają wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii 28.

Informujemy, że od wtorku 1 grudnia 2020 roku korekcie ulegną godziny kursowania autobusów linii 7. Kurs z Dworca Autobusowego w Kielcach do Zagnańska zostanie przesunięty z godziny 18:46 na 18:56, natomiast z Zagnańska do Dworca Autobusowego w Kielcach z 19:36 na 19:45.

Informujemy, że w dniu 21 listopada 2020r. (sobota) w godzinach 8:00 -10:00 w związku z wykonaniem warstwy bitumicznej na skrzyżowaniu ulic Kieleckiej i Żeromskiego w Bilczy,  autobus linii nr 27 kursem ze  Ślichowic o godzinie 8:30 pojedzie objazdem od ulicy Stefana Żeromskiego  (w Bilczy) ulicami Granitową i Marmurową oraz autobus  linii  nr 29  kursem ze  Ślichowic  o godzinie  8:32 pojedzie objazdem od ulicy Kieleckiej ulicami Marmurową  i Granitową.

Informujemy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi m.in. nauczaniem zdalnym czy zdalnej pracy w administracji publicznej, odnotowujemy zmniejszone zapotrzebowanie na usługi komunikacji publicznej.

Z naszych obserwacji wynika, że znacząco zmalała liczba przewożonych pasażerów. W związku z powyższym wprowadzamy od soboty 21 listopada 2020 roku do odwołania kolejne ograniczenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń sanitarnych m.in. nauczaniem zdalnym czy zdalnej pracy w administracji publicznej, odnotowujemy zmniejszone zapotrzebowanie na usługi komunikacji publicznej. Z naszych obserwacji wynika, że znacząco zmalała liczba przewożonych pasażerów. W związku z powyższym wprowadzamy od soboty 14 listopada 2020 roku do odwołania ograniczenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Informujemy, że w środę 11 listopada autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według rozkładów jazdy obowiązujących jak w niedzielę i święta. Jednocześnie przywrócone zostanie kursowanie linii cmentarnych C, F, Z.

Informujemy, że od poniedziałku 9 listopada 2020 roku w związku ze zmniejszoną liczbą pasażerów, kursowanie autobusów linii 0W i 0Z zostaje zawieszone do odwołania we wszystkie dni tygodnia.

Informujemy, że w sobotę i niedzielę 7 i 8 listopada 2020 roku zostaną uruchomione specjalne linie cmentarne C1, C2, C3 i C5 kursujące na następujących trasach:

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że od wtorku 3 listopada do piątku 6 listopada 2020 roku zostaną uruchomione autobusy specjalnych linii cmentarnych, które będą kursowały wg poniższego schematu:

Od najbliższej soboty 23 listopada 2019 roku autobusy linii 21 oraz 35 będą się zatrzymywać na nowym przystanku przy ulicy Żelaznej w Kielcach, zlokalizowanym po stronie wschodniej pomiędzy ulicami Wspólną a Sienkiewicza. Prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy.

Informujemy, że od soboty 23 listopada 2019 roku zmianie ulegnie rozkład jazdy dla autobusów linii 112. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami odjazdów.

Z uwagi na prace drogowe prowadzone w rejonie pętli przy skrzyżowaniu ulic Krajobrazowej z Księdza Józefa Marszałka w Masłowie, kursy linii 12 obecnie wykonywane do przystanku Masłów Pierwszy zostają do odwołania wydłużone do pętli autobusowej w Brzezinkach. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie przejazdu.

W związku z czynnościami wykonywanymi przez policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kielce-Zachód parking i pętla autobusowa znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Aresztu Śledczego przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach we wtorek 19 listopada 2019 roku od godziny 6.00 do 14.00 będą niedostępne.

Informujemy, że z uwagi na prace drogowe prowadzone w rejonie skrzyżowania ulic Szybowcowej z Radomską od 15 listopada 2019 roku (piątek) czasowo zmianie ulegnie trasa przejazdu oraz godziny kursowania autobusu linii 5.

Linia specjalna TK – Kongres Polityki Miejskiej

Informujemy, że w związku z odbywającym się w dniach 14 i 15 listopada 2019 roku (czwartek i piątek) „Kongresem Polityki Miejskiej” uruchomione zostanie kursowanie linii specjalnej TK na trasie:

Informujemy, że w związku z odbywającym się Biegiem Niepodległości w dniu 10.11.2019 r. (niedziela) w godzinach 6:00 – 14:00  mogą występować czasowe utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w rejonie ulic: Jana Pawła II, Krakowska, Szczepaniaka, Pakosz oraz al. Na Stadion.

Informujemy, że w dniu 11.11.2019r. obowiązują NIEDZIELNE rozkłady jazdy, dodatkowo z niedzieli (10.11.2019r.) na poniedziałek (11.11.2019r.) uruchomione zostanie kursowanie linii nocnej N2.

W związku z zakończeniem przebudowy drogi pomiędzy Sukowem a Daleszycami od dnia 09.11.2019r. częściowo zmianie ulegnie trasa oraz godziny kursowania linii nr 11.

Informujemy, że od dnia 09.11.2019r. nowy przystanek "Zelazna" zlokalizowany pomiędzy ul. Sienkiewicza a ul. Wspólną będzie obowiązywał dla linii autobusowych nr 34, 46 oraz N1 i N2.

Informujemy, że w związku z planowanym remontem ulicy Malików na odcinku od skrzyżowania z ulicą Batalionów Chłopskich do ronda przy halach Panattoni wystąpią utrudnienia z dojazdem do przystanków zlokalizowanych na powyższym odcinku.

Informujemy, że od 01.12.2018 r. zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii nr 2.

Prezydent Miasta Kielce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu ,,Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej w Kielcach autobusów zeroemisyjnych oraz innych środków transportu”.

Informujemy, że w związku z budową hali wielkopowierzchniowej przy ulicy Malików, w pobliżu budynku Sądu Rejonowego mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu związane z wprowadzeniem ruchu wahadłowego, które mogą powodować opóźnienia w kursowaniu autobusów.

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac drogowych na ul. Piekoszowskiej (fragment drogi od ul. Malików do ul. Grunwaldzkiej) od dnia 26.11.2018 r. (poniedziałek) autobusy komunikacji miejskiej linii: 18, 24, 25, 114 powrócą do kursowania po swoich trasach sprzed objazdu tj. z przejazdem przez przystanki:

 • Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego
 • Piekoszowska II
 • Piekoszowska Malików

Informujemy, że od dnia 21.11.2018 r. od godziny 11:30 przywraca się obowiązywanie przystanku Grunwaldzka szpital (do centrum) zlokalizowanego na wysokości szpitala. Przystanek tymczasowy, przy Straży Pożarnej nie będzie obowiązywał.

Informujemy, że od dnia 8.11.2018r. od godziny 12:00 przywrócone zostanie kursowanie linii nr 39 do właściwej trasy (z przejazdem przez rondo zlokalizowane w rejonie drogi S7 oraz z miejscem postojowym przy ul. Łopuszniańskiej).

Informujemy, że od 10.11.2018 r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania autobusów na liniach nr 2 i 40. Zmiany związane są z wydłużeniem części kursów linii nr 2 od ul. Posłowickiej do pętli przy ul. Chorzowskiej oraz zwiększeniem ilości autobusów przejeżdżających przez al. Legionów.

informujemy, że w dniach 25-26.11.2017r. w związku z odbywającymi się wydarzeniami uruchomiona zostanie linia nr 100:

 • VII Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych
 • XII, XIII, XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dobiegła końca druga edycja wspólnej akcji mPay i Mastercard, której głównym celem było propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. W ramach inicjatywy od początku października pasażerowie komunikacji miejskiej mogli wielokrotnie kupować bilety za symboliczną złotówkę. Jedynym warunkiem było korzystanie z aplikacji mPay oraz dokonywanie płatności za pomocą karty zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Informujemy, że od 1 stycznia 2018 roku przy dworcu kolejowym na Placu Niepodległości rozpocznie funkcjonowanie tymczasowy dworzec autobusowy.
Modernizacja dworca zlokalizowanego przy ul. Czarnowskiej pociąga za sobą konieczność przeniesienia odjazdów autobusów na inne miejsce. Bliskość dotychczasowego dworca pozwoli pasażerom i przewoźnikom na ograniczenie negatywnych skutków związanych ze zmianami tras podróży.

Informujemy, że w związku z planowanymi obchodami Narodowego Święta Niepodległości w dniach 11-12.11.2017r. wystąpią następujące utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej:

Informujemy, że od grudnia 2017 roku planowane jest ograniczenie kursowania linii N2. Dokonywane przez ZTM pomiary ilości przewożonych pasażerów wskazują na niewielkie zainteresowanie pasażerów tą linią, szczególnie w dni powszednie. W związku z tym od początku grudnia planowane jest pozostawienie kursowania linii N2 jedynie w weekendy tj. w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
Na wiosnę, po dodatkowych analizach, rozważane będzie przywrócenie jej kursowania w dni robocze oraz ewentualna zmiana przebiegu jej trasy na podstawie konsultacji.

Informujemy, że w dniu 11.11.2017r. (sobota) „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI”, autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy jak w NIEDZIELE.

Informujemy, że zapowiadany remont przejazdu kolejowego na ul. Chorzowskiej od dnia 08.11.2017r. ZOSTAŁ ODWOŁANY. W związku z powyższym autobusy linii nr 19, 27 i 29 będą kursowały na swoich dotychczasowych trasach.

Informujemy, że od dnia 06.11.2017r. od godziny 15:00 przywraca się kursowanie autobusów linii nr 31 w Chęcinach do właściwej trasy.

Informujemy, że od dnia 08.11.2017r.(środa) do dnia 17.11.2017r. (piątek) w związku z remontem przejazdu kolejowego zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Chorzowskiej. Autobusy linii
nr 19, 27 i 29 będą kursowały na zmienionych trasach:

Informujemy, że w związku z zakończeniem remontu ul. Jesionowej, od dnia 04.11.2017r. przywraca się kursowanie autobusów linii nr 50 i 51 przez ul. Marszałkowską i Pocieszka.

Informujemy, że od dnia 3.12.2016r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania autobusów na linii nr 114 w dni robocze.

Informację na temat nieodpłatnego przekazania zbędnych oraz zużytych składników majątku ruchomego można zobaczyć TUTAJ.

Informujemy, że od dnia 26.11.2016r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania autobusów na liniach 15 i 103:

 • linia nr 15 – zmiany związane z wprowadzeniem korekt w czasach międzyprzystankowych mające na celu poprawę punktualności linii, 
 • linia nr 103 – zmiany związane z przeprowadzeniem synchronizacji odjazdów z linią nr 15, z osiedla Sieje,

W związku z prowadzonymi pracami drogowymi w Kostomłotach I informujemy, że od 22.11.2016r. do 25.11.2016r. autobusy linii nr 32 będą kursowały przez Maciejówkę (bez przejazdu przez ul. Smolaka i Kostomłoty I).

Informujemy, że na czas trwania meczu piłki nożnej Korona Kielce – Zagłębie Lubin w dniu 21.11.2016r. w godzinach 15:00 – 20:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu al. Legionów i ul. Sołtysiaka. „Barabasza”.  W związku z powyższym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Informujemy, że od dnia  19.11.2016r. wprowadzone zostaną następujące zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej:

 • Kurs wieczorny linii nr 28 w soboty z Jaworzni o godz. 23:09 zostanie wydłużony do Zagórza.
 • Częściowej modyfikacji ulegnie trasa przejazdu oraz godziny kursowania linii nr 114 w dni robocze, soboty i niedziele. Autobusy tej linii pojadą od ul. Jaworskiego przez ul. Orląt Lwowskich – ul. Sikorskiego – ul. Warszawską do ul. Orkana, dalej wg swojej trasy. W kierunku powrotnym będą kursowały w odwrotnej kolejności.


Informujemy, że od dnia 11.11.2016r. zostaną wprowadzone zmiany w godzinach kursowania autobusów komunikacji miejskiej na linii nr 27 i 29 w dni robocze, soboty oraz niedziele. Zmiana związana jest z wprowadzeniem korekt w czasach międzyprzystankowych mających na celu poprawę punktualności linii.

Informujemy, że od dnia 13.11.2015r. do odwołania, nie ma możliwości przejazdu autobusów linii nr 6 przez ul. Żelaznogórską. Trasa linii została tymczasowo skierowana przez ul. Łódzką do ul. Przęsłowej.

Informujemy, że od dnia 12.11.2015r. od godz. 21:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na al. IX Wieków Kielc. Do użytku oddany zostanie przystanek przy Kościele Św. Wojciecha, (nie będzie obowiązywał przystanek zastępczy).

Informujemy,  że  od dnia 12.11.2015r. do dnia 14.11.2015r., w związku z wykonywaniem sieci kanalizacyjnej w ulicy Żelaznogórskiej autobusy linii nr 17 kursować będą od ulicy Hubalczyków ulicami :
Zastawie – Piaseczny Dół – Przęsłowa – (bez wjazdu w ulice Lubiczną Żelaznogórską i Łazy).

Informujemy, że od dnia 07.11.2015r.  likwidacji ulegnie przystanek autobusowy przy ul. Jana Pawła II (po skręcie z ul. Ogrodowej). W związku z likwidacją w/w przystanku zostanie oddany do użytku nowy przystanek autobusowy zlokalizowany przy ul. Krakowskiej po skręcie z ul. Jana Pawła II.

Informujemy, że od dnia 07.11.2015r. wprowadzone zostaną następujące zmiany na liniach:

 • C, F, Z, 53 - zmiana tras i godzin kursowania w związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Sandomierskiej.
 • OW i OZ -  skrócenie godzin kursowania do godziny 20:00.
 • 25 - zmiana trasy i godzin kursowania w związku ze zmiana organizacji ruchu na ul. Piekoszowskiej.
 • 38 - zmiana kursu z Mąchocic Kapitulnych z godz. 4:55 na godz. 4:45.

    Ponadto informujemy, że od dnia 09.11.2015r. uruchamia się kursowanie nowej linii nr 55 kursującej w dni robocze  na trasie:

Z uwagi na wcześniejsze zakończenie zmian organizacji ruchu na ul. Ściegiennego od dnia 02.11.2015r. przywraca się kursowanie linii nr  2, 4, 27, 29, 30, 34, 40, 44, 54 , 103, 107, 108 wg właściwych tras.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko KONTROLER BILETÓW.

Więcej informacji...

...

SIWZ

Modyfikacja SIWZ

Pytania i odpowiedzi

Informacja z otwarcia ofert

Informacja o wynikach postępowania

Ogłoszenie o podpisaniu umowy

 

Informujemy, że od dnia 2.12.2017r. w związku z korektą w czasach międzyprzystankowych zmianie ulegną godziny kursowania autobusów na liniach 2 i 40 w dni robocze.

Informujemy, że w nocy z 1.12.2017r.  na 2.12.2017r.  wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania  linii N2. Autobusy linii  kursować będą, tylko w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

Informujemy, że od dnia 27.11.2017r. do odwołania w związku z pracami drogowymi przystanek al. Popiełuszki / Wapiennikowa do centrum (przy PREMIE) nie będzie obowiązywał.

Informujemy, że od dnia 18.11.2017r. wprowadzona zostanie zmiana w godzinach kursowania linii nr 9 w niedziele oraz linii nr 47 w dni robocze .

Informujemy, że od dnia 10.11.2017r. (piątek) autobusy komunikacji miejskiej linii nr 1, 11, 25, 33, 34, 41, 45, 104, 108, 112 i N2 ponownie zatrzymują się na przystanku al. Popiełuszki/Wapiennikowa (w kierunku Castoramy).

Od dnia 21.11.2015r. otwarta zostanie estakada Grunwaldzka – Piekoszowska. Przez ul. Grunwaldzką, bez wjazdu na estakadę, kursowała będzie tylko linia nr 46, pozostałe linie autobusowe zostaną w obydwu kierunkach skierowane przez ul. Piekoszowską, przy sklepie LIDL.

Informujemy, że od grudnia 2015r., zostanie zawieszone do odwołania, kursowanie linii nocnej N2.

Informujemy, że od dnia 29.11.2014r.  zmianie ulegnie  rozkład jazdy  linii nr 42  i 112  w dni robocze.

Informujemy że od dnia 19.11.2014r do dnia 21.11.2014r.zamknięty dla ruchu zostanie wlot ul. Ściegiennego do al. Popiełuszki, w związku z powyższym autobusy komunikacji miejskiej linii nr 2, 27, 29, 30, 40, kursowały będą na częściowo zmienionej trasie tj. przez ul. Wapiennikową – al. J. Popiełuszki w obu kierunkach.

W dniu 15-16.11.2014r. uruchomione zostanie kursowanie linii nr 100 do Targów Kielce.

Informujemy, że w związku z prośbami pasażerów od dnia 15.11.2014r. przywraca się kursowanie linii nr 37 do poprzedniej trasy tj. przez ul. Okrzei - ul. Łódzką - ul. Pawią.

Informujemy, że w związku z zakończeniem remontu na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Jana Pawła II, od dnia 15.11.2014r. linie autobusowe nr 2, 4, 6, 19, 27, 29, 30, 34, 44 powrócą do kursowania przez al. Legionów - ul. Krakowską i Jana Pawła II.

10.11.2014r. jest dniem wolnym od pracy dla Zarządu Transportu Miejskiego.

Czynne są dwa Punkty Sprzedaży Biletów:

 • ul. Żytnia w godz. 6:00-20:30
 • ul. Warszawska w godz.  10:00-17:30

Informujemy również że od dnia 08.11.2014r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 32 w niedziele z godziny 9:16, przystanek początkowy  Bpa Cz. Kaczmarka na godzinę 9:06.

W dniu 10.11.2014r. autobusy komunikacji miejskiej kursować będą wg rozkładu jazdy jak w SOBOTY,  a w dniu 11.11.2014r. wg rozkładu jazdy jak w NIEDZIELE.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, informuje, że od dnia  08.11.2014r. zmianie ulegnie trasa oraz godziny kursowania linii nr 37, która kursować będzie od ulicy Czarnowskiej ulicą 1 Maja (przez wiadukty), Batalionów Chłopskich (bez przejazdu przez ulicę Okrzei, Łódzką i Pawią).

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.