Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że na prośbę pasażerów jak również na podstawie obserwacji zapotrzebowania na transport od środy 31 marca 2021 roku autobusy linii 25, 50 i 51 kursować będą według rozkładów obowiązujących jak w dni robocze. Natomiast autobusy linii 109 kursować będą w dni robocze według rozkładów obowiązujących jak w soboty, przywraca się również kursowanie autobusów tej linii w soboty i niedziele.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że w związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia nowych zaostrzonych zasad bezpieczeństwa wprowadzone zostająod poniedziałku 29 marca 2021 roku do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

Informujemy, że komunikacja miejska w Święta Wielkanocne funkcjonować będzie wg poniższego schematu:

 • 3 kwietnia 2021 roku (WIELKA SOBOTA) autobusy będą kursowały będą wg SOBOTNICH rozkładów jazdy.
 • 4 i 5 kwietnia 2021 roku (ŚWIĘTA  WIELKANOCNE) autobusy komunikacji    miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy  obowiązujących jak w  NIEDZIELE za wyjątkiem autobusów linii 4, 8, 30, 34, które kursować będą z ograniczoną częstotliwością wg zamieszczonych na przystankach rozkładów jazdy. Zawieszone zostaje kursowanie autobusów linii 33, 54, 102, 112, 114.
 • W nocy z 3 na 4 kwietnia oraz z 4 na 5 kwietnia 2021 roku zawieszone zostaje kursowanie linii nocnej N1.

Przypominamy, że nadal nie kursują linie 0W, 0Z, N2, 23, 53, 104, 105,

W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni informujemy, że w nocy z soboty 27 na niedzielę 28 marca 2021 roku autobusy komunikacji miejskiej linii nocnej N1 w związku ze zmianą czasu (z zimowego na letni) i  przesunięciem zegarów z godziny 2:00 na 3:00 wykonają wszystkie kursy według czasu zimowego.

Aktualizacja: 26 marca 2021 roku
Informujemy, że od niedzieli 28 marca przywrócone zostaje kursowanie autobusów linii 38.

 

Informujemy, że od poniedziałku 22 marca do soboty 27 marca wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów podmiejskiej linii 38. Powodem są prace drogowe wykonywane w Woli Kopcowej.

W związku z powyższym w/w dniach zostaje zawieszone kursowanie autobusów linii 38, a w jej miejsce zostaje uruchomiona linia 38B, której autobusy będą kursowały według poniższego schematu:

Informujemy, że od soboty 20 marca 2021r. na wniosek Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach zmienią się w dni robocze godziny kursowania autobusów podmiejskiej linii 14.

Informujemy, że w związku z usuwaniem awarii wodociągu na ulicy Ołowianej, autobusy linii 13 oraz 110 w czwartek 11 marca 2021 roku od godziny 9:00 do odwołania nie będą obsługiwały przystanków: Fosforytowa kościół, Ołowiana, Kryształowa, Kryształowa os. Podkarczówka. Kursy będą realizowane wyłącznie do ulicy Podklasztornej, gdzie autobusy w/w linii będą oczekiwały na odjazd zgodnie z rozkładem jazdy.

Aktualizacja g. 17:30

Przywrócony został przejazd ulicą Ołowianą. Autobusy linii 13 i 110 wróciły na swoją trasę i ponownie obsługują przystanki: Fosforytowa kościół, Ołowiana, Kryształowa, Kryształowa os. Podkarczówka.

Informujemy, że od soboty 6 marca 2021r. dla autobusów linii 19 na wniosek Gminy Nowiny zostanie wprowadzona korekta godzin kursowania w rozkładzie jazdy w dni robocze.

Informujemy, że w związku z pracami ziemnymi wyłączony do dowołania od wtorku 2 marca od godziny 9:30 został przystanek Wojska Polskiego Poliklinika. Zmiana dotyczy autobusów linii 33, 108 i 113 jadących od ulicy Żeromskiego do ulicy Tarnowskiej. Najbliższe przystanki dla tych linii autobusowych to Żeromskiego oraz Wojska Polskiego / Dymińska.

Informujemy, że w nocy z soboty 28 na niedzielę 29 marca 2020 roku autobusy komunikacji miejskiej linii nocnej N1 w związku ze zmianą czasu (z zimowego na letni) i  przesunięciem zegarów z godziny 2:00 na 3:00 wykonają wszystkie kursy według czasu zimowego.

Informujemy, że w związku ze zmniejszoną liczbą pasażerów wprowadziliśmy kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Od soboty 28 marca 2020 roku autobusy linii 23 nie kursują w soboty, autobusy linii 21 nie kursują w niedziele, a autobusy linii 4, 34, 35 i 46 kursują w niedziele z ograniczeniami, które zostały zaznaczone w rozkładach jazdy.

Uwaga pasażerowie!

Aby zwiększyć Wasze bezpieczeństwo i zminimalizować możliwość zarażenia koronawirusem, w piątek 27 marca br. dodatkowe autobusy wykonają w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego wybrane kursy na liniach 8 , 25 i 44.

Uwaga Pasażerowie!

Aby zwiększyć Wasze bezpieczeństwo i zminimalizować możliwość zarażenia koronawirusem zdecydowaliśmy, że dziś w czwartek 26 marca br. dodatkowych sześć autobusów wykona w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego wybrane kursy na liniach 25, 34, 54 i 106.

Uwaga Pasażerowie!

Aby zwiększyć Wasze bezpieczeństwo, zminimalizować możliwość zarażenia się koronawirusem, a także zgodnie z obowiązującym zaleceniem wybrane kursy na liniach 25, 34 i 54 zostaną dziś w środę 25 marca br. zrealizowane jednocześnie przez dwa jadące za sobą autobusy. Przypominamy, że w każdym z pojazdów może przebywać jednocześnie ograniczona liczba pasażerów równa połowie miejsc siedzących. Prosimy o stosowanie się do wydanego zalecenia.

Informujemy, że z uwagi na zmniejszoną liczbę pasażerów autobusy linii 4, 13, 21 i 36 od środy 25 marca 2020 roku w dni robocze będą kursowały według rozkładów jazdy jak w soboty.

Informujemy, że zgodnie nowymi obostrzeniami dotyczącymi m.in. komunikacji miejskiej, autobus może przewozić w tym samym czasie, nie więcej osób niż wynosi połowa miejsc siedzących. A więc jeśli miejsc siedzących jest w danym pojeździe 34, to na jego pokładzie może być jednocześnie maksymalnie 17 osób.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie tej zasady. Dziękujemy!

Autobus linii N1 do odwołania w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę kursuje wg. rozkładu jak w dni robocze. Nie obowiązuje zatem 5 minutowy postój na przystanku przy ulicy Czarnowskiej.

Z uwagi na zagrożenie spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 jak również znacznym zmniejszeniem się liczby przewożonych pasażerów Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach do odwołania od soboty 21 marca 2020 roku zawiesza kursowanie autobusów linii F oraz Z.

Z kolei autobus linii 53 nie będzie kursował w soboty oraz niedziele, a w pozostałe dni rozkład nie ulega zmianie.

Informujemy, że z uwagi na zmniejszoną liczbę pasażerów zdecydowaliśmy się na zawieszenie kursowania kolejnych linii autobusowych. Od czwartku 19 marca 2020 roku do odwołania nie będą kursowały autobusy linii 39, 0W, 0Z oraz N2 (linia nocna). O ewentualnych kolejnych zmianach w kursowaniu autobusów będziemy informować na bieżąco.

Mając na uwadze zmniejszoną liczbę pasażerów informujemy, że od wtorku 17 marca 2020 roku wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

 • do odwołania we wszystkie dni tygodnia zawieszone zostaje kursowanie autobusów linii 104, 105, 108 oraz 114,
 • autobusy linii 102, 106, 109, 112, 113 do odwołania w dni robocze będą kursowały według rozkładów jazdy jak w soboty,

O ewentualnych kolejnych zmianach w kursowaniu autobusów będziemy informować na bieżąco.

Informacja dotycząca pracy Punktów Sprzedaży Biletów od dn. 13.03.2020 r. do odwołania:

 • Punkt Obsługi Pasażera, ul. Głowackiego 4 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
 • Punkt Informacyjny przy ul. Żytniej czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-18:00  w soboty od 08:00-13:00
 • Punkt Sprzedaży Biletów przy ul. Warszawskiej 7 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00
 • Punkty Sprzedaży Biletów na minidworcach Ślichowice i Świętokrzyskie do odwołania nieczynne.

W związku z odwołaniem zajęć w szkołach i na uczelniach informujemy, że od najbliższego poniedziałku 16 marca 2020 roku do odwołania wprowadzone zostaną następujące ograniczenia w komunikacji miejskiej:

 • autobusy linii 30, 34, 35 oraz 46 będą kursowały ze zmniejszoną częstotliwością,
 • kursowanie autobusów linii 55 zostaje zawieszone.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 podejmuje kolejne działania profilaktyczne mające przeciwdziałać zagrożeniu. Wzorem innych miast od 12 marca 2020r. do odwołania wstrzymana zostaje sprzedaż biletów przez kierowców w autobusach komunikacji miejskiej. Ponadto, wydzielona zostanie specjalna strefa w rejonie kabiny, pierwszych drzwi oraz siedzeń. O tym, że jest to strefa wydzielona, w której nie powinni przebywać pasażerowie będzie informować specjalne oznakowanie – strefa zostanie oklejona taśmą wraz z kartką informującą.

Informujemy. że w związku z odwołaniem XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH zaplanowanych na najbliższy weekend 14-15.03.2020r. informuje, że w powyższych dniach autobusy linii nr 100 nie będą kursowały.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 do odwołania w autobusach wyłączone zostały przyciski tzw. ciepłe guziki.

Drzwi będą otwierane wyłącznie przez kierowców, bez konieczności użycia przez pasażerów przycisków wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Zminimalizuje to ewentualną możliwość zarażenia się wirusem właśnie tą drogą.

Informujemy, że w najbliższy weekend 14-15 marca br. kursuje autobus linii 100. Będzie nim można dojechać na „XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH” odbywającą się w obiektach Targów Kielce.

Informujemy, że w związku z meczem piłki nożnej Korona Kielce – ŁKS Łódź w dniu 09.03.2020r. w godzinach 15:0021:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu al. Legionów na odcinku od ul. Krakowskiej do ul. Gagarina.

Informujemy, że jeżeli ważność biletu okresowego rozpoczęła się przed wejściem w życie nowej taryfy biletowej to pozostaje on ważny przez czas, na który został opłacony. Nie trzeba nic zmieniać i dopłacać.

Natomiast jeżeli pasażer posiada zapas biletów jednorazowych to może je wykorzystać na starych zasadach do końca marca 2020 roku. Tu również nie trzeba nic dopłacać.

Informujemy, że od dnia 14.04.2019 r. (niedziela) uruchomiona zostanie linia T do Tokarni. Autobusy na w/w linii będą kursowały we wszystkie niedziele oraz w dni zaplanowanych imprez w Parku Etnograficznym.

Trasa Linii:

Kaczmarka – Armii Krajowej – Żytnia (strona północna) – Grunwaldzka – Jagiellońska – Krakowska – Górników Staszicowskich – Krakowska – Nowiny – Zgórsko – Chęciny (ul. Szkolna i Radkowska) – Tokarnia (parkingu przed Parkiem Etnograficznym)

Informujemy, że od 13 kwietnia 2019 roku planowane są zmiany w sieci połączeń komunikacyjnych. Dziesięć linii zostanie zmienionych z czego trzy ulegną likwidacji.

Podajemy proponowane godziny kursowania poszczególnych linii:

Aktualizacja linii w dniu 02.04.2019r.

Biorąc pod uwagę głos mieszkańców, ZTM wprowadził korektę do proponowanej trasy linii nr 54 – autobusy tej linii kursować będą przez ulicę Batalionów Chłopskich do ul Malików bez przejazdu przez ulicę Częstochowską.

Informujemy, że w związku ze zmianą czasu zimowego na czas letni w nocy z 30 na 31 marca 2019r. (z soboty na niedzielę) autobusy na liniach nocnych N1 i N2 do końca kursowania będą jeździły według czasu zimowego. W szczególności prosimy zwrócić uwagę na kursy wykonywane po godzinie 2:00, które zostaną wykonane z godzinnym przesunięciem:

Informujemy, że w związku z usuwaniem awarii drogowej od dnia 28.03.2019r. od godziny 7:00 do odwołania zawiesza się kursowanie autobusów linii nr 111 przez ul. Zalesie. Autobusy zostaną skierowane tymczasowo do pętli zlokalizowanej przy ul. Aleksandrówka.

Informujemy, że w związku z usunięciem awarii drogowej od dnia 29.03.2019 r. przywraca się kursowanie autobusów linii nr 111 przez ul. Zalesie.

Informujemy, że od dnia 1.04.2019r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania na linii nr 41.

Zgodnie z nowym rozkładem jazdy pierwszy kurs rozpoczynający się od ulicy Tarnowskiej w Kielcach o godzinie 4:37 w kierunku Krajna Zagórze będzie wykonywany drogą nr 74 (bez przejazdu przez Niestachów oraz Górno Zawadę).

Informujemy, że w związku z wizytą prezydentów Polski i Węgier w ramach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej  nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej:

 • W dniu 22.03.2019r. z użytkowania zostanie wyłączony przystanek „Ściegiennego WDK”, autobusy zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym usytuowanym przy ul. Jana Pawła II  za skrzyżowaniem z ul. Ogrodową.
 • W dniu 23.03.2019r., zawiesza się kursowanie linii 0W i 0Z, autobusy linii nr 103 pojadą  w obu kierunkach przez ul. Paderewskiego.

Informujemy, że od dnia 23.03.2019 r. zmianie ulegną godziny kursowania w dni robocze autobusów linii nr 43.

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

zaprasza do udziału  w badaniu preferencji pasażerów

oraz jakości transportu publicznego

w Województwie Świętokrzyskim.

LINK DO ANKIETY

Informujemy, że od 7 kwietnia (sobota) rozpocznie się przebudowa ul. Wapiennikowej oraz likwidacja pętli autobusowej przy ul. Kochanowskiego. Wprowadzone zostaną czasowe zmiany w trasach oraz godzinach kursowania autobusów komunikacji miejskiej na liniach nr: 2, 4, 27, 29, 30, 34, 40, 44, 54, 103, 107, 108, 113 i N2.

Informujemy, że w autobusach hybrydowych, w automatach do sprzedaży biletów można już dokonywać płatności kartami płatniczymi. Wszystkie automaty do sprzedaży biletów w autobusach hybrydowych mają już czynną funkcjonalność do płacenia za bilety przy użyciu kart płatniczych.

Informujemy, że od dnia 31.03.2018r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 24 i 28  w dni robocze.

 • Linia 24 - zmiana w godzinach kursowania.
 • Linia 28 - wydłużenie dwóch kursów z ul. Zagórskiej o godz. 9:40 i 14:18 do miejscowości Piekoszów.

Informujemy, że w związku z awarią sieci wodociągowej na ul. Domaszowskiej w dniu 23.03.2018r. od godziny 11:15 do odwołania autobusy komunikacji miejskiej linii nr: 13, 53, 114 w kierunku al. Solidarności będą kursowały na częściowo zmienionych trasach tj., od skrzyżowania ul. Domaszowskiej z ul. Żniwną przez ul. Poleską – ul. Leszczyńską do al. Solidarności, dalej według swoich tras. W kierunku przeciwnym trasy linii pozostają bez zmian.

 

Informujemy, że w dniach 1-2.04.2018r., ŚWIĘTA WIELKANOCNE autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą  wg rozkładów jazdy  jak w NIEDZIELE, za wyjątkiem linii   nr 4, 34, 35, 46, które kursować będą z ograniczoną częstotliwością, wg zamieszczonych rozkładów jazdy.  
Informujemy również że w nocy z dnia 1.04.2018r. na 2.04.2018r. zawiesza się kursowanie linii  N2.

Informujemy, że w związku ze zmianą czasu zimowego na czas letni w nocy z 24 na 25 marca 2018r. (z soboty na niedzielę) autobusy na liniach nocnych N1 i N2 do końca kursowania będą jeździły według czasu zimowego. W szczególności prosimy zwrócić uwagę na kursy wykonywane po godzinie 2:00, które zostaną wykonane z godzinnym przesunięciem:

Informujemy, że od 8 marca na informacyjnych tablicach przystankowych, na tzw. „PASKU” będą prezentowane informacje o przekroczeniach stanu zanieczyszczenia powietrza pyłem PM 10 (1h). Dane, na podstawie których będzie przekazywana informacja pochodzą z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska ze strony internetowej (http://smjp.kielce.pios.gov.pl/index.php?page=raport-godzinowy).

Informujemy, że od dnia 03.04.2017r. od godziny 9:00 w związku z przebudową ulicy Granice w  Dyminach wprowadzona zostanie zmiana trasy linii nr 40, autobusy w dwóch kierunkach będą kursowały objazdem przez ul. Kielecką.

Informujemy, że od dnia 01.04.2017r. wprowadzone zostaną następujące zmiany w komunikacji miejskiej:

 • Linia nr 13 – korekta godzin kursowania w dni robocze, w związku z modyfikacją czasów przejazdu między przystankami.
 • Linia nr 110 – częściowa zmiana trasy przejazdu, autobusy w dwóch kierunkach będą kursowały z wjazdem pod MAKRO.

Informujemy, że w związku z odbywającymi się targami „Agrotech” oraz „Ogród i Ty” uruchomione zostanie kursowanie linii nr 100 w dniach 17-19.03.2017r. oraz 7-9.04.2017r.

Informujemy, że w związku z pracami remontowymi fragmentu ulicy Szczepaniaka (od skrzyżowania z ul. Husarską do skrzyżowania z al. Na Stadion) od dnia 18.03.2017r. do odwołania wprowadzono częściową zmianę przejazdu oraz godzin kursowania na liniach:

Informujemy, że od dnia 02.04.2016r. wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej na liniach nr 2, 6, 31:

Iinformujemy, że w związku z trwającymi Targami „AGROTECH” i utrudnieniami z przejazdem przez ul. Zakładową od dnia 18.03.2016r. do odwołania autobusy na liniach nr 25, 100 i 110 kursować będą na zmienionych trasach:

 • autobusy na linii nr 25 będą kursowały w dwóch kierunkach od ul. Malików przez ul. Wystawową do pętli przy Targach Kielce (bez przejazdu przez ul. Batalionów Chłopskich, Zakładową i Kongresową)  
 • autobusy na liniach nr 100 i 110 będą kursowały w dwóch kierunkach od ul.  Batalionów Chłopskich przez ul. Markowskiego do pętli przy Targach Kielce  (bez przejazdu przez ul. Zakładową i Kongresową)

Informujemy, że od dnia 15.04.2015r., przywraca się kursowanie linii 30, 105, 107 i 104 przez ul. Sikorskiego.

W związku z zakończeniem w dniu 19 marca ankiety dotyczącej przebiegu drugiej linii nocnej Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił od 8 kwietnia nową linię N2,

Informujemy, że od dnia 18.03.2017r. zostanie wprowadzona częściowa zmiana przejazdu linii nr 109, autobusy w dwóch kierunkach będą kursowały na trasie:
Szajnowicza-Iwanowa / Puscha – Grunwaldzka – Piekoszowska – Grunwaldzka – Żytnia – Paderewskiego – IX Wieków Kielc – Sandomierska – Poleska – Domaszowska – Morcinka – Sandomierska – Wikaryjska – Zagórze.

Informujemy, że od dnia 19.03.2016r. zostanie wprowadzona zmiana w rozkładzie jazdy linii nr 111 w niedziele. Zmiana związana jest z dostosowaniem godzin kursowania autobusu komunikacji miejskiej do Mszy Świętych w kościele na Białogonie.

 

 

W dniach 02.04.2015  - 03.04.2015 r.

 • Punkt Obsługi Pasażera czynny w godz. 7:00 - 15:00

W dniu 03.04.2015r.

 • Punkt informacyjny czynny w godz. 6:00 - 18:00
 • Punkt Sprzedaży Biletów - minidworzec oś. Świętokrzyskie czynny w godz. 7:00 - 14:30
 • Punkt Sprzedaży Biletów - minidworzec oś. Ślichowice czynny w godz. 7:00 - 14:30

W dniu 04.04.2015r.

 • Punkt informacyjny czynny w godz. 6:00 - 13:30

Informujemy, że w dniach 05-06.04.2015r. (Święta Wielkanocne) autobusy komunikacji miejskiej kursować będą wg rozkładów obowiązujących jak w NIEDZIELE natomiast linie nr 4, 34, 35 kursować będą z ograniczoną częstotliwością. Jednocześnie informujemy, że w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi komunikacyjnej do obsługi linii C, F, Z zostaną skierowane autobusy wielkopojemne.

Informujemy, że od dnia 28.03.2015r. korekcie ulegną następujące rozkłady jazdy:

 • Linia nr 32 - dodatkowy kurs w soboty i niedziele.
 • Linia nr 39 - zwiększona ilość kursów przez ul. Aleksandrówka w dni robocze

Informacja w sprawie nieodpłatnego przekazania zbędnych oraz zużytych składników majątku ruchomego. znajduje się TUTAJ.

Informujemy, że od dnia 21.03.2015r. zamierza wprowadzić niżej wymienione zmiany:

 • linia nr 4 - w związku z korektą  czasu przejazdu  na odcinku od al. Na Stadion  do ul. Zagnańskiej  zmianie ulegną niektóre godziny kursowania w dni robocze
 • linia nr 15 - zostanie wprowadzona modyfikacja trasy. Początkowym przystankiem dla w/w linii będzie przystanek na os. Sieje.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.