Od wtorku 6 czerwca 2023 roku wraz z rozpoczęciem remontu nawierzchni ulicy Krakowskiej w Kielcach (od skrzyżowania z bp. Kaczmarka do al. Legionów) obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. W związku z powyższym do odwołania dla autobusów linii 4, 19, 27 zostają wprowadzone zmiany:

  • autobusy linii 4 jadące w kierunku al. Na Stadion od skrzyżowania Jana Pawła II z Krakowską zostają skierowane przez aleję Legionów i Marmurową. Nie będą obsługiwały przystanków Krakowska UJK, Krakowska / Kadzielnia oraz Pakosz / Kadzielnia. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu. W kierunku os. Sieje trasa nie ulega zmianie.
  • autobusy linii 19 jadące w kierunku Bolechowic, Zawady i ulicy Chorzowskiej od ulicy Seminaryjskiej zostają skierowane przez Ogrodową oraz bp. Kaczmarka. Nie będą obsługiwały przystanków Krakowska / Jana Pawła II i Krakowska UJK. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu włącznie z Seminaryjska / Jana Pawła II. W kierunku Morcinka / działki trasa nie ulega zmianie.
  • autobusy linii 27 jadące z osiedla Ślichowice od skrzyżowania Jana Pawła II z Krakowską zostają skierowane przez aleję Legionów i ulicę Marmurową oraz Pakosz. Nie będą obsługiwały przystanków Krakowska UJK i Krakowska / Kadzielnia. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu.

 

objazd krakowska

Rozklad jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

Legenda

Ze względu na prace drogowe zmiana trasy od 11.04.2024r.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Jak dojade

 white2.png

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 231  gości oraz 0 użytkowników.