Puchar Europy w Triathlonie” – utrudnienia dla autobusów linii 4, 23, 33 i 112. Od soboty 1 czerwca 2024 roku od godziny 6:00 do niedzieli 2 czerwca 2024 roku do godziny 22:00 wyłączony zostaje wschodni pas ruchu ulicy Zagnańskiej (w kierunku do Aresztu Śledczego) na odcinku od skrzyżowania z Jesionową do skrzyżowania z Witosa. W związku z powyższym autobusy linii:

  • 4 jadące w kierunku os. Sieje zostają skierowane od Jesionowej przez Łódzką, Olszewskiego, Morawieckiego i dalej wg właściwej trasy. W kierunku przeciwnym trasa nie ulega zmianie.
  • 23 jadące w kierunku Aresztu Śledczego zostają skierowane od Skrzetlewskiej przez Olszewskiego i Morawieckiego. W kierunku przeciwnym trasa nie ulega zmianie.
  • 33 jadące w kierunku Starogórskiej zostają skierowane od Zagnańskiej przez Łódzką, Olszewskiego, Morawieckiego i dalej wg właściwej trasy. W kierunku przeciwnym trasa nie ulega zmianie.
  • 112 jadące w kierunku os. Pod Dalnią zostają skierowane od Jesionowej przez Łódzką, Olszewskiego i Morawieckiego, gdzie na rondzie (przy skrzyżowaniu Zagnańskiej z Witosa) autobus wykona manewr zawracania i pojedzie dalej wg swojej trasy. W kierunku przeciwnym trasa nie ulega zmianie.

Objazd Zagnanska

Rozklad jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

Legenda

Od soboty 22 czerwca wakacyjne rozkłady jazdy

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Jak dojade

 white2.png

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 234  gości oraz 0 użytkowników.