Informujemy, że autobusy komunikacji miejskiej w dniach od 29.10.2016r. do 02.11.2016r. (WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH) będą kursowały następująco:
W DNIU 29.10.2016r. (SOBOTA)
- Autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jak w soboty za wyjątkiem linii 4, 103, 106, 107, które kursować będą wg rozkładów jak w dni robocze.
- Dodatkowo uruchamia się kursowanie linii specjalnych Cx, E, Fx, I, Zx wg zamieszczonych rozkładów jazdy.
- NIE KURSUJĄ LINIE C, F, Z.
W DNIACH 30.10.2016r. (NIEDZIELA) oraz 01.11.2016r. (WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH)
- Autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jak w niedziele za wyjątkiem linii 4, 103, 106, 107, które kursować będą wg rozkładów jak w dni robocze.
- Dodatkowo uruchamia się kursowanie linii specjalnych A, B, Cx, D, E, Fx, G, H, I, J, Zx wg zamieszczonych rozkładów jazdy.
- NIE KURSUJĄ LINIE C, F, Z.
W DNIACH 31.10.2016r. (PONIEDZIAŁEK) oraz 02.11.2016r. (ŚRODA).
- Autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jak w dni robocze.
- Dodatkowo uruchamia się kursowanie linii specjalnych Cx, E, Fx, I, Zx wg zamieszczonych rozkładów jazdy.
TRASY LINII SPECJALNYCH:
- Informujemy również, że linie specjalne B, Cx, E, Fx, Zx oraz linie nr 10 i 106 od dnia 29.10.2016r. do 02.11.2016r. nie wjeżdżają na przystanek CEDZYNA CMENTARZ.
- W dniu 31.10.2016r. kursy linii nr 31 zostaną skrócone do Placu Żeromskiego w Chęcinach.
- W dniu 01.11.2016r. kursy linii nr 10 o godz. 9:37 z Szajnowicza-Iwanowa/Puscha oraz 10:45 z Ciekot zostaną wykonane przez Radlin.
W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Ściegiennego od dnia 29.10.2016r. (sobota) od godziny 6:00 do dnia 02.11.2016r. (środa) autobusy niżej wymienionych linii kursowały będą na częściowo zmienionych trasach tj:
- Nr 2, 27, 30, 40 z kierunku Dymin kursować będą ul. Husarską – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy.
- Nr 2, 29, 30, 40 w kierunku Dymin kursować będą ul. Ściegiennego – M.S. Barabasza – al. Legionów – ul. Husarską i dalej wg trasy.
- Nr 4 z kierunku al. Na Stadion kursować będzie ul. Marmurową – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy.
- Nr 44 z kierunku Pakosza kursować będzie ul. Marmurową – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy, z kierunku Os. Herby kursować będzie ul. Ściegiennego – M.S. Barabasza – al. Legionów – ul. Marmurową – ul. Szczepaniaka i dalej wg trasy.
- Nr 34 z kierunku Os. Kochanowskiego kursować będzie ul. Husarska – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy, z kierunku ul. Wrzosowej ul. Ściegiennego – M.S. Barabasza – al. Legionów – ul. Husarską – ul. Wapiennikową – Os. Kochanowskiego.
- Nr 54 z kierunku Os. Kochanowskiego kursować będzie ul. Husarska – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy, z kierunku ul. Olszewskiego ul. Ściegiennego – M.S. Barabasza – al. Legionów – ul. Husarską – ul. Wapiennikową – Os. Kochanowskiego.
- Nr 103 i 107 z kierunku al. Na Stadion kursować będą ul. Marmurową – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy, w kierunku powrotnym od ul. Jana Pawła II ul. Ściegiennego – M.S. Barabasza – al. Legionów – ul. Marmurową – ul. Szczepaniaka – al. Na Stadion.
- Nr 108 z kierunku Os. Ślichowice kursować będzie ul. Marmurowa – al. Legionów – ul. Jana Pawła II i dalej wg trasy, w kierunku powrotnym od ul. Jana Pawła II ul. Ściegiennego – M.S. Barabasza – al. Legionów – ul. Marmurową – ul. Szczepaniaka – ul. Kusocińskiego i dalej wg trasy.