Informujemy że, w związku z organizowanym w dniu 26.02.2017r. "Biegiem Pamięci Żołnierzy Wyklętych" na czas wyścigu w godz. 12:30 - 15:00 wystąpią następujące utrudnienia w komunikacji miejskiej:

 • Autobusy linii 0Z i 0W rozpoczną kursowanie od godziny 15:00
 • Autobusy linii nr 2, 34, 40, 54 od ul. Ogrodowej pojadą ul. Seminaryjską, ul. Tarnowską, ul. Wapiennikową, dalej wg swoich tras. Powrót w odwrotnej kolejności.
 • Autobusy linii nr 4 od ul. Tarnowskiej pojadą przez ul. Wapiennikową, ul Husarską, ul. Marmurową do Pakosza, dalej wg swojej trasy. W kierunku powrotnym pojadą od ul. Husarskiej przez ul. Wapiennikową do ul. Tarnowskiej, dalej wg swojej trasy.
 • Autobusy linii nr 6 od ul. Żelaznej pojadą ul. Żytnią - ul. Kaczmarka - do ul. Krakowskiej, dalej wg swojej trasy. W kierunku powrotnym od ul. Krakowskiej przez ul. Armii Krajowej - ul. Żytnią (zawracają na rondzie) do ul. Żelaznej, dalej wg swojej trasy.
 • Autobusy linii nr 8 i 28 od skrzyżowania ul. Zagórskiej i Źródłowej pojadą ul. Tarnowską i ul. Seminaryjską do ul. Ogrodowej, dalej wg swoich tras.
 • Autobusy linii nr 19 od ul. Seminaryjskiej pojadą ul. Ogrodową, ul. Żytnią, ul. Armii Krajowej do ul. Krakowskiej, dalej wg swojej trasy. Powrót w odwrotnej kolejności.
 • Autobusy linii nr 27 od ul. Żytniej pojadą ul. Kaczmarka do ul. Krakowskiej, dalej wg swojej trasy. W kierunku powrotnym do Kielc autobusy pojadą od ul. Ściegiennego przez ul. Wapiennikową, ul. Tarnowską, ul. Seminaryjską do ul. Żytniej, dalej wg swojej trasy.
 • Autobusy linii nr 29 od ul. Ogrodowej pojadą ul. Seminaryjską, ul. Tarnowską, ul. Wapiennikową do ul. Ściegiennego, dalej wg swojej trasy. Powrót od ul. Krakowskiej przez ul. Armii Krajowej do ul. Grunwaldzkiej, dalej wg swojej trasy.
 • Autobusy linii nr 30 i 107 pojadą ul. Tarnowską do ul. Wapiennikowej, dalej wg swoich tras. Powrót w odwrotnej kolejności.
 • Autobusy linii nr 33 od ul. Seminaryjskiej pojadą ul. Tarnowską do al. Popiełuszki, dalej wg swojej trasy. Powrót w odwrotnej kolejności.
 • Autobusy linii nr 44 będą kursowały od ul. Żytniej przez ul. Kaczmarka - ul. Pakosz - ul. Marmurową do ul. Szczepaniaka, dalej wg swojej trasy. W kierunku powrotnym od ul. Pakosz - ul. Armii Krajowej do ul. Żytniej (zawracają na rondzie), dalej wg swojej trasy.
 • Autobusy linii nr 103 będą kursowały od al. IX W. Kielc przez ul. Paderewskiego - ul. Kaczmarka - ul. Pakosz - ul. Marmurową do ul. Szczepaniaka, dalej wg swojej trasy. W kierunku powrotnym od ul. Szczepaniaka - ul. Marmurową - ul. Pakosz - ul. Armii Krajowej - ul. Żytnią do ul. Paderewskiego, dalej wg swojej trasy.
 • Autobusy linii nr 108 od ul. Husarskiej pojadą ul. Wapiennikową do al. J. Popiełuszki, dalej wg swojej trasy. Powrót w odwrotnej kolejności.
 • Autobusy linii nr 113 od ul. Źródłowej pojadą ul. Tarnowską do ul. Wapiennikowej,  dalej wg swojej trasy. Powrót w odwrotnej kolejności.

Ponadto na ulicach Paderewskiego, Żytniej, Żelaznej ok. godz. 13:00 wystąpią kilkuminutowe utrudnienia w ruchu związane z przebiegiem trasy biegu.
Trasy autobusów będą sukcesywnie przywracane po ukończeniu biegu na poszczególnych ulicach.

Rozkład jazdy

legenda

Kursuje w dni robocze jak w soboty

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje w soboty i niedziele

Nie kursuje w niedziele

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.