ZTM w Kielcach od 20.07.2017r. wprowadza możliwość zakupu biletu jednorazowego komunikacji miejskiej poprzez telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji mPay.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników naszych usług. Pozwala na zakup biletu w każdym miejscu i o każdej porze bez konieczności posiadania gotówki. Warunkiem zakupu biletu jest posiadanie i wykorzystanie w telefonie Internetu. Za zakup biletu nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja, a cena biletu jest identyczna jak w każdym innym punkcie sprzedaży.
Pobranie i instalacja aplikacji w menu telefonu jest bezpłatna podobnie jak korzystanie z niej. Zakup biletu następuje poprzez uruchomienie aplikacji z menu telefonu i wybranie rodzaju biletu jaki chcemy zakupić. Podczas kontroli biletów wystarczy okazać ekran telefonu z otwartą zakładką kontrola biletów - moje bilety - aktywne, w której znajdują się wszystkie informacje na temat zakupionego biletu.


Zakup biletu


Zakup biletu powinien nastąpić niezwłocznie po wejściu do pojazdu. W menu aplikacji mPay należy wybrać zakładkę „Bilety”, a następnie z listy dostępnych miast wskazać „Kielce”. W kolejnym kroku należy wybrać grupę biletów (Normalny, Ulgowy), a następnie rodzaj biletu.

W kolejnym kroku system umożliwi wskazanie numeru bocznego autobusu oraz liczby sztuk biletów tego samego rodzaju w ramach pojedynczej transakcji.

Następnie należy dokonać płatności wybraną przez siebie metodą.

Kontrola biletu

Podczas kontroli biletów pasażer zobowiązany jest do okazania ekranu aplikacji z wyświetlonym numerem kontrolnym biletu oraz czasem zakupu biletu. Zakładka „Kontrola biletów”, następnie wybierz „Moje bilety” i dokonaj wyboru aktywnego biletu do okazania Kontrolerowi. Wyświetlony bilet zawiera pulsujące logo ZTM Kielce i informacje o typie biletu, numerze bocznym pojazdu dla biletów jednorazowych, okresu ważności biletu dla biletów czasowych oraz kod Qr.

Aby poznać szczegółową instrukcję pobrania i korzystania z zakupu biletu przy pomocy aplikacji mPay prosimy kliknąc na link TUTAJ.

Szczegółową instrukcję rejestracji w aplikacji Mpay można zobaczyć TUTAJ.

Regulamin usługi Bilet Telefoniczny mPay można zobaczyć  TUTAJ.

Regulamin usługi Bilet Telefoniczny mPay w aplikacji od wersji 1.3.0 można zobaczyć  TUTAJ.


Zapraszamy do korzystania z nowej usługi.

Rozklad jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

Legenda

Od soboty 22 czerwca wakacyjne rozkłady jazdy

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Jak dojade

 white2.png

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Biuletyn Informacji Publicznej

logo5 h

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 142  gości oraz 0 użytkowników.