Informujemy, że od 20.07.2017r. wprowadzona zostaje możliwość zakupu biletu jednorazowego komunikacji miejskiej poprzez telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji mPay. Jest to wygodne rozwiązanie dla użytkowników naszych usług. Pozwala na zakup biletu w każdym miejscu i o każdej porze bez konieczności posiadania gotówki. Warunkiem zakupu biletu jest posiadanie i wykorzystanie w telefonie Internetu.

Za zakup biletu nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja, a cena biletu jest identyczna jak w każdym innym punkcie sprzedaży (aktualnie firma mPay zastosowała promocję cenową – bilet za 1 zł). Aplikacja mPay jest dostępna na telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone.
Pobranie i instalacja aplikacji w menu telefonu jest bezpłatna podobnie jak korzystanie z niej. Zakup biletu następuje poprzez uruchomienie aplikacji z menu telefonu i wybranie rodzaju biletu jaki chcemy zakupić. Podczas kontroli biletów wystarczy okazać ekran telefonu z otwartą zakładką „Kontrola biletów”, w której znajdują się wszystkie informacje na temat zakupionego biletu. mPay to drugi z kolei po Sky Cash dostawca usługi sprzedaży mobilnej biletów komunikacji miejskiej w Kielcach.

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.