Prezydent Miasta Kielce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej w Kielcach autobusów zeroemisyjnych”.

Przedmiotem dokumentu będzie analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem, przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej, autobusów zeroemisyjnych, w których do napędu wykorzystywane są wyłącznie silniki, których cykl pracy nie powoduje emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych.

Z treścią dokumentu można się również zapoznać w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach, ul. Głowackiego 4, 25-368 Kielce, pok. 301, w godz. 7:00 – 15:00

Uwagi i wnioski do projektu ww. dokumentu można składać do dnia 20 grudnia 2021r.:

  • drogą elektroniczną bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w formie pisemnej na wskazany adres korespondencyjny: Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, ul. Głowackiego 4, 25-368 Kielce
  • za pomocą formularza zgłaszania uwag na stronie Idea Kielce pod adresem https://konsultacje.kielce.eu/
  • ustnie do protokołu w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach, ul. Głowackiego 4, 25-368 Kielce, pok. 301, w godz. 7:00 – 15:00
  • za pośrednictwem platformy ePUAP https://epuap.gov.pl/wps/portal (adres skrytki Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach: /ZTM_W_KIELCACH/skrzynkaESP)

 

Ogłoszenie Prezydenta mozna zobaczyć TUTAJ.

Analizę kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej w Kielcach autobusów zeroemisyjnych można zobaczyć TUTAJ.

Formularz zgłaszania uwag znajduje się TUTAJ.

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Kursuje jak w sobotę

Nie kursuje w soboty

Nie kursuje

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Bilety zBiletem w Kielcach

logo2

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 517 gości oraz 0 użytkowników.