Informujemy, że w czwartek 3 czerwca 2021 r. (Boże Ciało):

 • autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według rozkładów jazdy obowiązujących jak w niedziele i święta,
 • autobusy linii T nie będą kursowały.  

W piątek 4 czerwca br. autobusy będą kursowały według rozkładów jazdy jak w dni robocze.  

W piątek 4 czerwca biuro Zarządu Transportu  Miejskiego przy ul. Głowackiego będzie nieczynne. Dzień wolny od pracy został ustalony w zamian za dzień świąteczny - 1 maja - przypadający w tym roku w wolną sobotę.

- W dniu 04.06.2021 Punkt Obsługi Pasażera przy ul. Głowackiego 4 nieczynny.

- Punkt Informacyjny przy ul. Żytniej i Punkt sprzedaży biletów przy ul. Czarnowskiej czynny w godz. 6:00 – 20:30.

 

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w Bilczy zamknięte dla ruchu zostało skrzyżowanie drogi krajowej numer 73 z ulicą Żeromskiego. Autobusy linii 27 i 29 do godziny ok. 13:00 kursują objazdem ulicami Marmurową i Granitową.

Informujemy, że w środę 26 maja 2021 roku w Bilczy w związku z prowadzonymi pracami drogowymi zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie drogi krajowej numer 73 z ulicą Żeromskiego. Autobusy linii 27 i 29 od godziny 10:00 do ok. 16:00 zostaną skierowane objazdem ulicami Marmurową i Granitową.

Informujemy, że w sobotę i niedzielę 22 i 23 maja 2021 roku w związku z odbywającym się w Targach Kielce Festiwalem Roślin uruchomiona zostanie linia autobusowa 100.

Uwaga! Wejście na kiermasz będzie możliwe wyłącznie przez bramę numer 3 przy ulicy Zakładowej oraz 4 przy ulicy Batalionów Chłopskich.

W związku z planowanym całkowitym zamknięciem dla ruchu fragmentu ulicy Żeromskiego w Kielcach spowodowanego przebudową wodociągu informujemy, że od soboty 22 maja do piątku 28 maja br. zostanie wprowadzona czasowa zmiana trasy autobusów linii 33, 108 i 113. W obu kierunkach będą kursowały ulicą Tarnowską z pomięciem ulic Żeromskiego oraz Wojska Polskiego.

Informujemy, że od soboty 8 maja 2021 roku zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii podmiejskich nr 2, 11, 14, 28 w dni robocze, soboty i niedziele oraz autobusów linii nr 33 w dni robocze. W rozkładzie jazdy uwzględniono zmiany na wniosek Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

Od poniedziałku 1 czerwca 2020 roku więcej osób może podróżować autobusami miejskimi. W związku z kolejnym etapem łagodzenia restrykcji związanych z panującą pandemią Rząd zmienił limit osób, które jednocześnie mogą podróżować autobusem.

Według nowych zaleceń, w środkach komunikacji publicznej może się znajdować jednocześnie tyle osób, ile wynosi 50% liczby wszystkich miejsc siedzących oraz stojących – przy założeniu, że połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia. W przypadku braku miejsca należy skorzystać z kolejnego kursu.

Informujemy, że z piątku na sobotę 29-30.05.2020 r. w godzinach 22:00 – 6:00 będzie odtwarzana nawierzchnia bitumiczna na wjeździe w ul. Sikorskiego z ul. Warszawskiej. W związku z tym poniższe kursy linii nr 30 oraz linii nr 105 będą wykonywane przez ul. Orląt Lwowskich:

Informujemy, że od soboty 30 maja 2020 roku wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej. Dla autobusów linii 32 i 38 zmianie ulegną rozkłady jazdy obowiązujące w dni robocze.

Informujemy, że w związku z pracami drogowymi wykonywanymi na wjeździe z ulicy Warszawskiej w ulicę Sikorskiego w Kielcach, w piątek 22 maja 2020 roku od 22:00 do 23:10 autobusy linii 30 i 105 będą kursowały w dwóch kierunkach przez ul. Orląt Lwowskich.

Informujemy, że od poniedziałku 25 maja 2020 roku z uwagi na prace drogowe prowadzone w miejscowości Gruszka w gminie Zagnańsk zawieszone zostanie kursowanie autobusów linii 7. W miejsce tej linii do odwołania uruchomione zostanie kursowanie autobusów zastępczej linii 7B, które z Kielc do Zagnańska będą jeździły objazdem w obie strony przez Barczę oraz Lekomin.

Uwaga Pasażerowie! Od poniedziałku 18 maja 2020 roku zmieniają się zasady podróżowania autobusami miejskimi. W związku z kolejnym etapem łagodzenia restrykcji związanych z panującą pandemią Rząd zmienia limit osób, które jednocześnie mogą podróżować autobusem.

Według nowych zaleceń, w środkach komunikacji publicznej będzie się mogło znajdować jednocześnie tyle osób, ile wynosi 30% liczby wszystkich miejsc siedzących oraz stojących – przy założeniu, że połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w sobotę 16 maja 2020 roku zapewni obsługę komunikacyjną kiermaszu „Ogród i Ty”, który odbywać się będzie w Targach Kielce. Linia numer 100 z ulicy Żytniej do przystanku Targi Kielce będzie obsługiwana dwoma autobusami przegubowymi. Kursy będą wykonywane co pół godziny. W razie potrzeby na linię zostaną skierowane dodatkowe pojazdy, które będą wykonywały zdublowane kursy. Przypominamy, że do Targów Kielce można dojechać również autobusami linii 25, 36 oraz 54.

Uwaga Pasażerowie! Z uwagi na dużą liczbę pasażerów w rejonie targowiska przy ulicy Seminaryjskiej w Kielcach uruchomiliśmy (piątek 8 maja 2020 roku) dodatkowy specjalny autobus linii 50 oraz 51.

Dodatkowy autobus linii 50 kursuje na trasie: Grunwaldzka Szpital – Żytnia – Ogrodowa – Seminaryjska do skrzyżowania z ulicą Tarnowską (targowisko).

Dodatkowy autobus linii 51 kursuje na trasie: Seminaryjska (targowisko) – Ogrodowa – Żytnia – Grunwaldzka Szpital.

Prosimy o przestrzeganie limitu pasażerów, którzy mogą jednocześnie podróżować w jednym pojeździe.

Informujemy, że w związku z kolejnym etapem łagodzenia restrykcji związanych z panującą pandemią od wtorku 12 maja 2020 roku, zostaje przywrócone  kursowanie autobusów linii 21 oraz 113 według rozkładów jazdy obowiązujących jak w dni robocze. Jednocześnie przypominamy, że w niedzielę autobusy linii 21 nadal nie będą kursowały.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach wspólnie z innymi organizatorami transportu publicznego zaapelował o podjęcie pilnych działań mających na celu zmianę lub złagodzenie wprowadzonych przez Ministra Zdrowia obostrzeń dotyczących transportu zbiorowego. Obecnie autobusem może jednocześnie podróżować jedynie tylu pasażerów ile wynosi połowa miejsc siedzących. W dłuższej perspektywie jest to absolutnie niemożliwe. Transport zbiorowy stanął bowiem na skraju niewydolności.

Informujemy, że od soboty 9 maja 2020 roku wprowadzone zostaną zmiany dla trzech linii komunikacyjnych. Dla autobusów linii 2 zmianie ulegną godziny kursowania we wszystkie dni tygodnia, a dla linii 11 zmieni się rozkład jazdy obowiązujący w niedzielę.

Z kolei autobusy linii 12 będą kursować według nowych godzin odjazdów i do odwołania zawieszona zostaje obsługa odcinka Barcza pętla – Klonów.

 

Informujemy, że od czwartku 7 maja 2020 roku w związku z zakończeniem prac drogowych w miejscowości Krajno Pierwsze, autobusy linii 41 z jadące z Krajna Zagórza o godzinie 8:25 i 12:00 oraz z Kielc o godzinie 13:55 i 16:35 ponownie będą kursować przez Krajno Pierwsze.

Informujemy, że w związku z organizowaną Strefą Kibica Piłki Ręcznej na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Leszka Drogosza oraz z kolejną edycją „Budzenia Sienkiewki”, w dniach 1–2 czerwca 2019r. uruchomione zostaną bezpłatne linie komunikacji miejskiej S1, S2 i S3.

Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Specjalista ds. promocji komunikacji i ochrony danych.

Szczegóły można zobaczyć TUTAJ

Inormację o wynikach naboru można zobaczyc TUTAJ.

Informujemy, że w związku pracami drogowymi na ulicy Wojska Polskiego (na odcinku od ulicy Tarnowskiej do ulicy Żeromskiego) od dnia 28.05.2019r. autobusy komunikacji miejskiej linii nr 1, 33, 113 będą kursowały na zmienionych trasach:

 • autobusy linii 1 i 33 będą kursowały przez ul. Seminaryjską i Tarnowską,
 • autobusy linii 113 będą kursowały ulicą Tarnowską do ul. Wapiennikowej, (bez przejazdu przez ul. Seminaryjską i Żeromskiego).

Informujemy, że w związku z odbywającym się "V Półmaratonem Kieleckim" w dniu 25.05.2019r. (Sobota) komunikacja miejska będzie kursowała na zmienionych trasach.

Szczegóły można zobaczyć TUTAJ.

Informujemy, że od dnia 21.05.2019r. do odwołania w związku z prowadzonymi pracami drogowymi i zamknięciem dla ruchu fragmentu ulicy Zagnańskiej (na odcinku od ul. Witosa do ul. Peryferyjnej) autobusy komunikacji miejskiej linii nr 4 i 23 będą kursowały objazdem przez ul. Witosa i Peryferyjną.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na skrzyżowaniu ulic: Ściegiennego, Leśniówka i Kalinowa w dniu 10.05.2019r. od godz. 18:00 autobusy linii nr 2 jadące z kierunku ulicy Posłowickiej zostaną skierowane od ul. Leśniówka przez ul. Ściegiennego – Do Modrzewia – Łanową – Kalinową – Ściegiennego i dalej wg swojej trasy.

Informujemy, że w związku z Juwenaliami
- autobusy linii nocnej nr N2 będą kursowały:
• w noce z 14 na 15, z 15 na 16, z 16 na 17 i z 17 na 18 maja – rozkładem obowiązującym z piątku na sobotę,
• w noce z 18 na 19 i z 19 na 20 maja rozkładem obowiązującym z soboty na niedzielę,
- autobusy linii nocnej nr N1 w dniach 14-20 maja będą kursowały rozkładem obowiązującym w soboty i niedziele.

Informujemy, że od dnia 11.05.2019r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania autobusów na liniach nr 35 i 46 w dni robocze, soboty i niedziele.

Nowe rozkłady jazdy

 • 35
 • 46

Informujemy, że w związku z kładzeniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni ulic Wapiennikowej, Ściegiennego i Husarskiej do 15.05.2019 r. w godzinach od 22:00 do 5:00 MOGĄ WYSTĄPIĆ utrudnienia w ruchu. W przypadku konieczności ruch będzie kierowany ręcznie przez pracowników budowy.

W dniu 01.06.2018r. Punkt Obsługi Pasażera przy ul. Głowackiego 4 czynny w godz. 7 - 15.

Pozostałe punkty sprzedaży czynne bez zmian.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w rejonie ul. Cmentarnej od dnia 02.06.2018r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania na liniach C, F, Z, 10 i 106. Autobusy będą kursowały ulicą Sandomierską do pętli przy zalewie w Cedzynie (bez wjazdu pod cmentarz w Cedzynie).

Informujemy, że:

 • Dnia 31.05.2018r. (BOŻE CIAŁO) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELE.
 • Dnia 01.06.2018r. (PIATEK) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w DNI ROBOCZE.

Informujemy, że w związku z odbywającym się wyścigiem kolarskim "O PUCHAR MARIANA FORMY" w dniu 31.05.2018r. (czwartek) w godzinach 10:00 – 20:00 wyłączona z ruchu zostanie ulica Warszawska na odcinku od ul. Orkana do ul. Starej. W związku z powyższym nastąpią tymczasowe zmiany w trasach linii komunikacji miejskiej:

Informujemy, że od 7 czerwca 2018 roku wejdzie w życie uchwała nr LVI/1265/2018 z 17 maja 2018r. Rady Miasta Kielce wprowadzająca nową grupę osób uprawnionych do przejazdów ulgowych 50%. W tej grupie znaleźli się seniorzy (osoby powyżej 60 roku życia), którzy posiadają Ogólnopolską Kartę Seniora. W Kielcach wydawaniem tej karty zajmuje się Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach.

Informujemy, że w związku z odbywającym się "IV Półmaratonem Kieleckim" w dniu 27.05.2018r. (Niedziela) komunikacja miejska będzie kursowała na zmienionych trasach: zobacz

Informujemy, że w związku z Juwenaliami w dniach 14 - 20 maja linia nocna N2 będzie funkcjonowała również w dni powszednie.

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac remontowych fragmentu ulicy Szczepaniaka (od skrzyżowania z ul. Husarską do skrzyżowania z al. Na Stadion), na liniach nr 4, 44, 103, 107, 108 i 113 od dnia 10.06.2017r. (sobota) zostanie przywrócony ruch autobusów zgodnie z ich standardową trasą i rozkładami jazdy sprzed remontu.

Informujemy, że od 29 maja do 17 czerwca prowadzimy badanie dotyczące przebiegu linii 40. Prosimy o opinie, czy linia 40 powinna pozostać na swojej dotychczasowej trasie tj. przejeżdżać przez ulicę Mielczarskiego czy powinna powrócić do swojej starej trasy przez ul. Jagiellońską.
Głosy w tej sprawie prosimy oddawać na stronie http://wypowiedzsie.kielce.eu/linia40_ktoredy.html .

Informujemy, że w związku z korektą w godzinach kursowania, od dnia 27.05.2017r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 18 i 39 w dni robocze.

Informujemy, że w związku z odbywającym się „Jarmarkiem Świętokrzyskim” w dniu 28.05.2017r. uruchomione zostanie połączenie autobusowe na trasie Kielce - Święty Krzyż, według niżej podanych godzin kursowania.

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem płatnościami mobilnymi Zarząd Transportu Miejskiego zamierza rozszerzyć ofertę w zakresie dostępności Pasażerów do operatorów świadczących usługi sprzedaży biletów komunikacji miejskiej.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi od dnia 2.05.2017r. wprowadzona zostanie częściowa zmiana trasy przejazdu linii T i 31. W kierunku Kielc autobusy wszystkimi kursami pojadą ulicą Białego Zagłębia do drogi 762, a dalej wg. swojej trasy. W kierunku powrotnym trasa linii nie ulega zmianie.

Informujemy, że od dnia 4.06.2016r. w związku ze zmianą czasu przejazdu między przystankami, zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 45 w dni robocze, soboty i niedziele.

Informujemy, że w związku z pracami drogowymi na al. Szajnowicza-Iwanowa (przy pętli autobusowej w rejonie ul. Pusha) oraz brakiem możliwości przejazdu w dniu 17.05.2016r. od godz. 9:00 do odwołania autobusy komunikacji miejskiej linii nr 9, 10 i 109 będą kończyły swoją trasę na os. Ślichowice. Natomiast autobusy linii nr 54 i 102 będą kursowały bez przejazdu przez przystanek Szajnowicza-Iwanowa / Pusha.

                Informujemy, że w związku z pracami drogowymi na ul. Batalionów Chłopskich w dniach:

 • 12.05.2016r. od godziny 9:00 do godziny 15:00
 • 13.05.2016r. od godziny 7:00 do godziny 15:00
 • 16.05.2016r. od godziny 7:00 do godziny 15:00

trasa linii nr 37 zostanie skrócona. Autobusy w/w linii kursowały będą do pętli manewrowej na ul. Malików, bez przejazdu przez ul. Batalionów Chłopskich na odcinku od ul. Malików do pętli autobusowej.

Informujemy, że:

 • w dniu 26.05.2016r. (BOŻE CIAŁO),  autobusy kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELĘ i ŚWIĘTA.
 • w dniu 27.05.2016r. autobusy kursowały będą wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w SOBOTĘ.

Informujemy, że w związku z obchodami Jubileuszu 200 lat Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów M.N oraz „Jarmarku Świętokrzyskiego” na Świętym Krzyżu, w dniach  22.05.2016r. i 29.05.2016r. (Niedziele) od godz. 7:30 do 17:00 kursował będzie bezpłatnie autobus komunikacji miejskiej na trasie:
Parking w Szklanej Hucie – parking przed Sanktuarium na Świętym Krzyżu

Informujemy,  że w związku z dopasowaniem godzin kursowania do potrzeb pasażerów od dnia 14.05.2016r. wprowadzone zostaną zmiany w godzinach kursowania autobusów komunikacji miejskiej na linii nr 9 w dni robocze, soboty i niedziele.  

Informujemy, że w związku z pracami drogowymi na ul. Batalionów Chłopskich w dniach 6.05.2016 oraz 9-11.05.2016r. od godziny 7:00 do godziny 15:00 trasa linii nr 37 zostanie skrócona. Autobusy w/w linii kursowały będą do pętli manewrowej na ul. Malików, bez przejazdu przez ul. Batalionów Chłopskich na odcinku od ul. Malików do pętli autobusowej.

Informujemy, że: 
DNIA  04.06.2015r. (CZWARTEK BOŻE CIAŁO)  autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELE.
DNIA 05.06.2015r. (PIĄTEK)  autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jak w SOBOTY.

Informujemy, że od dnia 30.05.2015r. nastąpi zmiana w godzinach kursowania linii nr 53 w DNI ROBOCZE oraz uruchomione zostaną dodatkowe wieczorne kursy w SOBOTY i NIEDZIELE.

 

Informujemy, że od dnia 12.05.2015r.od godziny 14:00 do odwołania, nie  będzie obowiązywał przystanek  „ Bukówka” ( w kierunku centrum miasta ),

Informujemy, że od dnia 08.05.2015 roku obowiązują nowe zasady nabywania biletów okresowych przez dzieci z Rodzin Wielodzietnych.

Informujemy, że od dnia 31.05.2014r. kursowanie autobusów linii 0W i 0Z zostanie wydłużone do godziny 22:00.

Informujemy, że w związku z odbywającymi się targami "MASZBUD" w dniu 17.05.2014 r. (sobota) uruchomione zostanie kursowanie linii nr 100.

W związku z odbywającą się w dniu 10 maja br. grą miejską pn. Tour de Kielce - śladami funduszy europejskich, Zarząd Transportu miejskiego uruchomi specjalą unijną linię autobusową Tour de Kielce, która będzie kursować w tym dniu pomiędzy najbardziej odległymi miejscami na trasie gry, przewożąc bezpłatnie uczestników oraz gości odwiedzających inwestycje unijne.

Mapka trasy autobusowej

Rozkład jazdy

W przypadku doładowania e-karty przez internet (on-line) pasażer jest zobowiązany po upływie 24 godzin od doładowania, ale nie później niż w terminie 7 dni roboczych do przeniesienia kontraktu na kartę poprzez: dwukrotne naciśnięcie klawisza S i umieszczenie karty w „kieszeni” kasownika znajdującego się w autobusie, służącego do przenoszenia kontraktów.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi w rejonie ul. Cmentarnej od dnia 24.05.2018r. do odwołania autobusy linii C, F, Z, 10 i 106 będą kursowały na częściowo zmienionej trasie przez ul. Sandomierską do pętli przy zalewie w Cedzynie (bez wjazdu pod cmentarz w Cedzynie).

Informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych wystąpią tymczasowe utrudnienia na następujących przystankach:

OD DNIA 27.08.2015r.

 • przystanek Bpa M. Jaworskiego / os. Słoneczne Wzgórze (w kierunku ul. Warszawskiej).

Informujemy, że od dnia 26.05.2015r. w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych zmianą ulegną lokalizacje następujących przystanków:

 • Przystanek Seminaryjska / Jana Pawła II (przy NFZ) na czas wykonywanych prac nie będzie obowiązywał. Najbliższy przystanek (Seminaryjska / Żeromskiego) zlokalizowany jest na wysokości Sądu Okręgowego.

Informujemy, że od dnia 25.05.2015r. zostanie wprowadzona zmiana w godzinach kursowania linii nr 12 w dni robocze związana z wydłużeniem dwóch kursów z Brzezinek do miejscowości Barcza (kursy z Kielc o godzinie   8:17 i 11:29) oraz wprowadzeniem dodatkowych przejazdów przez Dolinę Marczakową (kurs z Kielc do Barczy o godzinie 18:25; kurs z Barczy do Kielc o godzinie 8:31).

Informujemy, że od dnia 18.05.2015r. w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych zmianą ulegną lokalizacje następujących przystanków:
•    Przystanek Łódzka (przy skrzyżowaniu ul. Łódzkiej z ul. Skrzetlewską) zostanie tymczasowo przeniesiony w kierunku ul. Zagnańskiej.

Informujemy, że od dnia 18.05.2015r. zmianie ulegną godziny kursowania linii nr 110.

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, informuje, że od dnia 13.05.2015r. do odwołania w związku z przebudową zatoki autobusowej przy  ul. Podklasztornej zostaną  usytuowane przystanki zastępcze przy  ul. Kryształowej i ul. Fosforytowej dla linii Z, 13, 108, 110 oraz przy  ul. Kołłątaja dla linii nr Z, 13, 108, 110, 39 i 111.  

Informujemy, że od dnia 11.05.2015r. planowana jest przebudowa zatok autobusowych wraz z wymianą wiat przystankowych przy u. Jagiellońskiej "Stacja Krwiodawstwa" - najbliższy przystanek zlokalizowany jest za ul. Artwińskiego,  ul. Grunwaldzka (przy Jagiellońskiej) - przystanek zastępczy zostanie zlokalizowany 50 m  dalej w kierunku ul. Żytniej.

Informujemy, że w związku z wydłużeniem linii nr 13 do nowo wybudowanej pętli przy ul. Świętokrzyskiej (w sąsiedztwie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego) od dnia 09.05.2015r. zmianie ulegnie rozkład jazdy w/w linii.

Informujemy, że od dnia 06.05.2015r. w związku z pracami modernizacyjnymi wybranych wiat i zatok autobusowych zmianą ulegną lokalizacje następujących przystanków:

 • Przystanki Warszawska/Bpa M. Jaworskiego oraz Warszawska os. Szydłówek zostaną tymczasowo przeniesione w kierunku centrum miasta.

Informujemy, że od dnia 07.06.2014r. w związku z zamknięciem mostu w Leszczynach zostaną wprowadzone zmiany w trasach oraz w godzinach kursowania autobusów na liniach nr 10 i 38

Informujemy, że od dnia 01.06.2014r. zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa o oznaczeniu „T. Autobusy linii T będą kursowały wyłącznie w niedziele do „Muzeum Wsi Kieleckiej” w miejscowości Tokarnia, przystanek końcowy znajdował się będzie na parkingu przed Parkiem Etnograficznym.

Automaty stacjonarne do sprzedaży biletów aktualnie nie akceptują nowych banknotów NBP. Nad dostosowaniem do nich czytników i oprogramowania pracuje ich producent - wyspecjalizowana firma japońska. Przepraszamy za wynikajace stąd niedogodności.

Mapka przystankiZarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że od dnia 17.05.2014r. zamknięty dla ruchu zostanie wlot ul. Ściegiennego do al. Popiełuszki w związku z powyższym autobusy komunikacji miejskiej linii nr 2, 27, 29, 30, 40 kursowały będą na częściowo zmienionej trasie tj. przez ul. Wapiennikową - ul. Tarnowską - al. J. Popiełuszki.

Informujemy, że od dnia 17.05.2014r. zmianie ulegną godziny kursowania autobusów linii nr 32 i 45 w dni robocze

Roboty budowlano-montażowe dla zadania pod nazwą: Przebudowa pętli autobusowej przy ul. Sikorskiego w Kielcach realizowanego w ramach inwestycji pn: Budowa pętli autobusowej na Bukówce wraz z parkingiem przesiadkowym i infrastrukturą towarzyszącą oraz budowa pętli manewrowej dla autobusów komunikacji miejskiej przy ul. Sikorskiego.

Pełny tekst ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Pliki do pobrania:

Projekt Wykonawczy

Projekt Zagospodarowania Terenu

Szczegółowe Specyfikacje Techniczne

Decyzje Administracyjne

Formularze

Pytania i odpowiedzi na pytania

Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego) dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: Przebudowa pętli autobusowej przy ul. Sikorskiego w Kielcach realizowanego w ramach inwestycji pn: "Budowa pętli autobusowej na Bukówce wraz z parkingiem przesiadkowym i infrastrukturą towarzyszącą oraz budowa pętli manewrowej dla autobusów komunikacji miejskiej przy ul. Sikorskiego".

Pełny tekst ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia

Pliki do pobrania znajdują się TUTAJ.

Poprawiony (piątek, 04 kwietnia 2014 10:18)

Rozkład jazdy

 Linie bezpłatne:

Linie nocne:

 

legenda

Linia zawieszona

Fundusze Europejskie

banner fundusze

Rozkłady mobilne

Jak dojade

 white2.png

Bilety z moBILET w Kielcach

moBILET RGB Registered

Bilety z mPay w Kielcach

logo mpay

Bilety ze SkyCash w Kielcach

SkyCash

ePUAP

epuap

Dworzec autobusowy

dworzec

Kielecka karta miejska

Telefon zaufania w sprawach rodzinnych

telefon195 13

Czynny całodobowo (bezpłatny z telefonu stacjonarnego)

Online

Odwiedza nas 367 gości oraz 0 użytkowników.